Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Jak Zostać Popularnym w Świecie Youtube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 BethoManful

BethoManful

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 12 August 2012 - 20:16

Cześć mam takie pytanie Jak Zostać Popularnym w Świecie Youtube i bardzo przepraszam jeśli napisałem ten temat w innym dziale. A Wracając do pytania jak zostać popularnym na yt jak zdobić widzów i Zielone Łapki w Górę np. w Let's Playach Minecraft więc pytam się was jak zdobyć widzów jakie najlepiej serie nagrywać jak się polecić, dać darmową reklamę jeśli ktoś wie proszę o odpisanie.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 KKenji

KKenji

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 128 postów

Napisano 12 August 2012 - 20:46

Sądząc po twojej Dziwnej pisowni, Która zawiera Co kilka Wyrazów duże litery, to masz mniej Niż 13 lat, a to Oznacza, że nie masz mutacji - nie nagrywaj. Zrób nam tą przyjemność i nie spamuj youtuba kolejnymi nudnymi let's playami...

#3 Marcin129

Marcin129

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 441 postów

Napisano 12 August 2012 - 20:47

Przede wszystkim filmy muszą się ludziom podobać, to jest lepsze niż reklama, przynajmniej na początek. Np klocuch12: każdy go zna, a raczej żadnych reklam nie robił :)

#4 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 13 August 2012 - 00:24

Sądząc po twojej Dziwnej pisowni, Która zawiera Co kilka Wyrazów duże litery, to masz mniej Niż 13 lat, a to Oznacza, że nie masz mutacji - nie nagrywaj. Zrób nam tą przyjemność i nie spamuj youtuba kolejnymi nudnymi let's playami...


1.Odezwał się polonista
2.Na YT każdy może wrzucać co chce,jakby tego zakazać to nie byłoby żadnego fajnego LP...
3.Nie ma jakiegoś takiego przepisu na sławę,mów z sensem,humorem,obrabiaj filmiki w dobrych programach.
Reklamuj filmik na np.CraftPortal.
Bierz udział w konkursach sławnych Youtuberów gdzie nagordami są polecenia na kanale oraz wspólny escape.

Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#5 Santa Tomas

Santa Tomas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 13 August 2012 - 00:54

1.Odezwał się polonista
2.Na YT każdy może wrzucać co chce,jakby tego zakazać to nie byłoby żadnego fajnego LP...
3.Nie ma jakiegoś takiego przepisu na sławę,mów z sensem,humorem,obrabiaj filmiki w dobrych programach.
Reklamuj filmik na np.CraftPortal.
Bierz udział w konkursach sławnych Youtuberów gdzie nagordami są polecenia na kanale oraz wspólny escape.


1. Nie trzeba być piekarzem, żeby mówić czy chleb smakuje.
2. Każdy może, ale ile osób wychodzi z tego zawiedzionych lub zbesztanych? Należy lokalnie o tym uprzedzić.
4. Pamietaj żeby już na samym początku wybrać "target", grupę docelową dla której kręcisz. Każda taka grupa ma inne upodobania i lepiej znaleźć kilku gorących fanów, niżeli wielu średnich, którzy po chwili o tobie zapomną.

Wysłane z telefonu za pomocą Tapatalk

#6 Ervoy

Ervoy

    Zaangażowany

  • Użytkownik
  • 455 postów
  • Ervoy

Napisano 13 August 2012 - 10:57

Dziwne rzeczy są wypisywane w tym temacie.

jak zostać popularnym na yt jak zdobić widzów

Popularnym? Nic w tym trudnego, wystarczy kręcić wartościowe filmy, w które włożysz nie przeciętny wkład i wylejesz siódme poty.
Na tą chwilę jest pełno powtarzającej się czarnej masy w filmach, a to próba ściągnięcia czyjegoś stylu, a to jakość video na poziomie starego Sony Ericssona, czy też często praktykowane "nagrałem to wrzucam".
Zastanów się, co mógłbyś zrobić więcej, tak, żeby stać nad tymi wszystkimi filmami.
Ktoś tu wspomniał o głosie, tak, to bardzo ważny atut, nie jest on jednak wszystkim (nie przesadzając), duża część sukcesu zależy od formy prowadzenia, bo nawet z idealnym głosem, jeśli prowadzisz byle jak, lub słabo, to tak łatwo Ci nie będzie osiągnąć Twojego celu.

i Zielone Łapki w Górę np. w Let's Playach Minecraft

Łapki, tak? Po co one są? Na pewno nie po to, by wykorzystywać je w taki sposób jak PolskiPingwin. Nie polecam stosować jego praktyk, przez wielu mógłbyś zostać zbesztany. To jak je zdobyć? Tak, jak napisałem wyżej, jeśli robisz już dobre produkcje, gdzie nawet poświęcasz kilka godzin, aby były idealne, wtedy gdy widzowi podoba się Twój materiał, da Ci łapke w górę.

więc pytam się was jak zdobyć widzów jakie najlepiej serie nagrywać

Chcesz od nas odrazu przepisu na sukces? Tak się nie da! Wysil się trochę, popatrz na youtube, co ludzi kręci (i tu broń Boże ściągać 1 do 1 od innych twórców), a poznasz odpowiedź. Jednak nagrywanie tego, co jest na 'topie' może nie zawsze podobać się Twoim gustom i wtedy o ile nie masz silnej woli to mogą wychodzić odcinki na siłe, a to jest jeden z najgorszych grzechów filmu.
Dobrym rozwiązaniem jest wymyślenie czegoś nowego, czego jeszcze nie było, to zawsze działa.

jak się polecić, dać darmową reklamę

Wielu użytkowników organizuje serie gry z widzami, to idealne miejsce na reklamę swojego JA. Kto szuka ten znajdzie. Tu także mówię, aby pod żadnym pozorem nie pisać pod filmami innych wykonaców 'Wejdżcie na mój kanał, mam dobre filmy', bo to jest pasożytnictwo, a i dzięki temu można dostać falę krytyki, także na swoich filmach z tego powodu. Inna forma reklamy? Różne fora tematyczne. Jeśli zamierzasz kręcić z Minecrafta, to fora właśnie o nim.
Możesz założyć temat o swoim kanale, następnie udzielać się na forum, poznawać ludzi, z którymi w przyszłości może kiedyś coś nakręcisz, albo Ci się uda i nawet Cię polecą. Możliwości jest wiele.
Pamiętaj, Youtube nie jest taki łatwy, o ile nie chcesz zginąć razem z gromadą innych, kiepskich, niczym się nie wybijającym nad inne filmami.
Trzeba tu trochę kreatywności. Jak na prawdę lubisz kręcić, to Ci się uda, jak tylko z powodu "bycia sławnym", to nie koniecznie.
Jeśli uważasz, że to nie jest wszystko prawda, mogę Ci podać na przykład Rocka. Wybił się szybko w krótkim czasie, dlaczego? Bo pomyślał. Reklamy u znanych ludzi i nawet z jego filmami udało mu się osiągnąć spore grono widzów.
Przemyśl to wszystko, czy podołasz wyzwianiom, które na Ciebie czekają, czy będziesz miał czas i cierpliwość na to wszystko, czy nie złamiesz się przy pierwszej lepszej krytyce. Jeśli to Ci nie straszne, to już od teraz możesz opracowywać swój plan "Zostania popularnym", jak to ująłeś.

PS. O ile umiesz angielski, polecam Ci lekturkę youtube creator playbook.

#7 BethoManful

BethoManful

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 13 August 2012 - 11:34

Dziwne rzeczy są wypisywane w tym temacie.

Popularnym? Nic w tym trudnego, wystarczy kręcić wartościowe filmy, w które włożysz nie przeciętny wkład i wylejesz siódme poty.
Na tą chwilę jest pełno powtarzającej się czarnej masy w filmach, a to próba ściągnięcia czyjegoś stylu, a to jakość video na poziomie starego Sony Ericssona, czy też często praktykowane "nagrałem to wrzucam".
Zastanów się, co mógłbyś zrobić więcej, tak, żeby stać nad tymi wszystkimi filmami.
Ktoś tu wspomniał o głosie, tak, to bardzo ważny atut, nie jest on jednak wszystkim (nie przesadzając), duża część sukcesu zależy od formy prowadzenia, bo nawet z idealnym głosem, jeśli prowadzisz byle jak, lub słabo, to tak łatwo Ci nie będzie osiągnąć Twojego celu.

Łapki, tak? Po co one są? Na pewno nie po to, by wykorzystywać je w taki sposób jak PolskiPingwin. Nie polecam stosować jego praktyk, przez wielu mógłbyś zostać zbesztany. To jak je zdobyć? Tak, jak napisałem wyżej, jeśli robisz już dobre produkcje, gdzie nawet poświęcasz kilka godzin, aby były idealne, wtedy gdy widzowi podoba się Twój materiał, da Ci łapke w górę.

Chcesz od nas odrazu przepisu na sukces? Tak się nie da! Wysil się trochę, popatrz na youtube, co ludzi kręci (i tu broń Boże ściągać 1 do 1 od innych twórców), a poznasz odpowiedź. Jednak nagrywanie tego, co jest na 'topie' może nie zawsze podobać się Twoim gustom i wtedy o ile nie masz silnej woli to mogą wychodzić odcinki na siłe, a to jest jeden z najgorszych grzechów filmu.
Dobrym rozwiązaniem jest wymyślenie czegoś nowego, czego jeszcze nie było, to zawsze działa.

Wielu użytkowników organizuje serie gry z widzami, to idealne miejsce na reklamę swojego JA. Kto szuka ten znajdzie. Tu także mówię, aby pod żadnym pozorem nie pisać pod filmami innych wykonaców 'Wejdżcie na mój kanał, mam dobre filmy', bo to jest pasożytnictwo, a i dzięki temu można dostać falę krytyki, także na swoich filmach z tego powodu. Inna forma reklamy? Różne fora tematyczne. Jeśli zamierzasz kręcić z Minecrafta, to fora właśnie o nim.
Możesz założyć temat o swoim kanale, następnie udzielać się na forum, poznawać ludzi, z którymi w przyszłości może kiedyś coś nakręcisz, albo Ci się uda i nawet Cię polecą. Możliwości jest wiele.
Pamiętaj, Youtube nie jest taki łatwy, o ile nie chcesz zginąć razem z gromadą innych, kiepskich, niczym się nie wybijającym nad inne filmami.
Trzeba tu trochę kreatywności. Jak na prawdę lubisz kręcić, to Ci się uda, jak tylko z powodu "bycia sławnym", to nie koniecznie.
Jeśli uważasz, że to nie jest wszystko prawda, mogę Ci podać na przykład Rocka. Wybił się szybko w krótkim czasie, dlaczego? Bo pomyślał. Reklamy u znanych ludzi i nawet z jego filmami udało mu się osiągnąć spore grono widzów.
Przemyśl to wszystko, czy podołasz wyzwianiom, które na Ciebie czekają, czy będziesz miał czas i cierpliwość na to wszystko, czy nie złamiesz się przy pierwszej lepszej krytyce. Jeśli to Ci nie straszne, to już od teraz możesz opracowywać swój plan "Zostania popularnym", jak to ująłeś.

PS. O ile umiesz angielski, polecam Ci lekturkę youtube creator playbook.

Bardzo ci dziękuje pomogłeś mi

#8 Karimiri

Karimiri

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1274 postów

Napisano 13 August 2012 - 14:13

a to jakość video na poziomie starego Sony Ericssona

odczep się - bardzo dobry telefon w porównaniu z NOKtórymi..
do reszty odniosę się jak znajdę chwilę aby całość przeczytac :P

edit: dobra przeczytałem.
tam po drodze widziałem jakiś komentarz dotyczący "polskiego pingwina" co mnie trochę załamało, bo jak widziałem jakiś jego filmik w którym zaczął coś pieprzyć o łapkach i powiedział że "hitler i naziści hejtowali żydów"(seriously ? wtf ?!), to osobiście po tych 6-ciu minutach przeszła mi ochota śledzenia kolejnych jego "produkcji".
co innego jest gadać bez sensu a co innego pieprzyć farmazony...

PS. O ile umiesz angielski, polecam Ci lekturkę youtube creator playbook.

nie wiem jak ty ale ja tam nie wyczytałem nic ciekawego. fajne żeby mieć pojęcie ocb, ale nic poza tym.
jak tworzysz na arenę "między narodową" w języku angielskim to zawsze będziesz miał "więcej" wyświetleń czy widzów niż na "rynku lokalnym"
(no chyba że produkujesz szajs, ale tu ci już nic nie pomoże)


Bardzo ci dziękuje pomogłeś mi

zawsze jeszcze możesz przeczytać sobie to :P
https://craftportal....o-lets-playera/

"Nie wszyscy mogą nagrywać filmy z gier, a z pośród tych co mogą, nie wszyscy powinni..."
sg_sig.png
(YouTube)