Skocz do zawartości


Zdjęcie

Die2Nite- kolejna zombie apokalispa... a może...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 01 January 2011 - 04:09

Gra via www(jak plemiona czy inny tego typu shit[przepraszam, jeśli kogoś uraziłem], lecz nieco inna). PÓKI CO tylko po ang, dla mnie to plus. Kiedyś taki erepublik był grywalny, nie to, co teraz, ale, do rzeczy:
Ogólny zamysł jest prosty- zombie zawładnęły światem. Zakładając konto tworzymy 'duszę', a ta przydzielana jest losowo do miasteczka. Miasteczko to my i 39 innych graczy. I właśnie to te 39 jest ważniejsze niż my. Trochę poplątałem, ale nie umiem prezentować gier. Po prostu musicie jak najdłużej przeżyć, a bez współpracy się nie da nawet 3 dni. Trzeba ulepszać obronę, zamykać bramę przed plagą, zdobywać wodę, ratować swoich itp. A w ogóle sami zobaczcie:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Rejestrując się dostanę takie cuś, że jeżeli kupicie nieopłacalne premium ja otrzymam parę dni premium. Bez sensu. A co takie premium daje:
tryb hero(nowe klasy), dostęp do ogólnego forum(to dopiero ciekawostka) i jeszcze jakieś badziewia. Miłej gry!

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 DustEater

DustEater

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 05 January 2011 - 10:01

kolejna gra z serii masówek, może niedługo pojawi się na szajsbuku :P ale ja ogólnie uwielbiam klimaty zombie :D i może być ciekawie


PS: nie cierpię reflinkerów, zawsze na coś liczą

EDIT:


A jednak nie :D widzę że gra się rozwija dopiero ale już widzę jej potencjał :) pełna współpraca ludzi by rozwijać i bronić miasto a nie tylko rywalizować między sobą (jak w innych grach). Dołączyłem do gry, mój nick to DustEater, refa ci nie dam bo nie popieram :P


PS: ale gra działa strasznie wolno albo to u mnie w robocie :P

#3 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 05 January 2011 - 16:49

no fajna jest, ale ciężka, na razie potrafię 3 dni wyżyć z nieznanymi mi ludźmi. A ref link nie da mi prawie nic. Jeżeli zarejestrujesz się z niego to nic nie mam, dopiero gdy kupisz 1 miesiąc premium(hero mod-dostęp do forum, nowe profesje, heroiczne akcje, no ale koszt to chyba 10euro[miesiąc!]) to dostanę 3 dni hero moda(3, albo 7, nie chcę skłamać).

#4 kubasi

kubasi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 05 January 2011 - 20:54

Jest tam opcja Your soul, więc nazwałem ją creeper. I zdziwiło mnie coś bardzo. W górnym lewym rogu biega mi creeper i wybucha! :0 czy to normalne?

Screeny albo ściemniasz //Vatx

@EDIT

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Proszę bardzo!