Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

DevilPack


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#21 Felixia

Felixia

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 26 July 2012 - 09:09

Numer 6 zaczynasz porządnie wkurzać ludzi! mam to gdzieś kim ty jesteś mam w czarnej d**ie te twoje zdjęcia niech sam przyjdzie i to udowodni bo wpierniczasz się wszędzie! Rozumiem prawa autorskie ale nie żeby jakiś koleś przychodził i pisał co inni użytkownicy mają robić -,-

1473548.jpeg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 devilek55

devilek55

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 26 July 2012 - 11:47

prosze o ss że niemoge uzywac w pace mo creatures

#23 Numer 6

Numer 6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 336 postów

Napisano 26 July 2012 - 11:49

@Up

Wycinek z FAQ Mo' Creatures:
Dołączona grafika
Ca?y ten szajs nie ma sensu ._.

#24 devilek55

devilek55

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 26 July 2012 - 12:32

Takie cos to moge w notatniku zrobic chce czarno na bialym ze niemoge w DevilPacku uzywac tego moda

#25 Numer 6

Numer 6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 336 postów

Napisano 26 July 2012 - 12:39

@Up

To sobie wejdź na stronę Mo' Creatures i przeczytaj sam... boże, ile ty masz lat?
Ca?y ten szajs nie ma sensu ._.

#26 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 26 July 2012 - 16:19

Wszystko czarno na niebieskim masz wypisane w FAQ modyfikacji Mo' Creatures! Ile razy trzeba będzie powtórzyć? Autor nie życzy sobie wrzucania modyfikacji do paczek i zdania nie zmieni. Pozbawiacie go (Jedynego!) zysku z tej modyfikacji jakie są kliknięcia w linki ad.fly... Gratuluję wam.
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#27 Kelvin

Kelvin

    Trust me, i'm an engineer !

  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 26 July 2012 - 17:01

Aż dziwne, że nadal chce ci się o tym przypominać. Nikt nie zwraca uwagi/nie daje wiary na/w zakaz autora/bycie rzecznikiem autora moda Mo'Creatures (nie potrzebne skreślić).

@Topic
Usuń to Mo'Creatures i tyle.
W temacie MODa masz jasno napisane o zakazie, możesz przecież dać oryginalny link Adfly autora z adnotacją o wymogu ręcznej instalacji w tym temacie.

Dołączona grafika


#28 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 26 July 2012 - 17:53

Właśnie o to przynajmniej chodzi... Oryginalny link ściągnięcia modyfikacji i będzie świetnie.
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#29 Senzanome

Senzanome

    Demon

  • Użytkownik
  • 272 postów
  • _Senzanome_

Napisano 26 July 2012 - 18:07

Człowieku ty się o głupiego moda w jeszcze głupszym packu modów czepiasz? A ciekawe ile na twoim komputerze jest oryginalnego oprogramowania może do tego się przyczepimy?



#30 Numer 6

Numer 6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 336 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:15

@Up

Wiesz co... ujmę to tak.
Do microsofta to nikt nie ma szacunku, to wiadomo. Więc piracimy...
Ale jak nie macie szacunku do DrZharka, to nie wolno wam grać w mo' creatures ani żadne inne jego mody.
W sumie oznacza to że nie macie szacunku ogólnie do modderów, w takim wypadku grajcie na czystym minecrafcie ;]

I co, nadal chcecie mieszać modderów z gównem?
Ca?y ten szajs nie ma sensu ._.

#31 Numer 6

Numer 6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 336 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:23

@Up

Jak masz w du**e zdanie DrZharka to proszę bardzo, do końca życia nie graj w Mo' Creatures.
Wytrzymasz? wątpię.
Ca?y ten szajs nie ma sensu ._.

#32 Kelvin

Kelvin

    Trust me, i'm an engineer !

  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:30

@up
Ja wytrzymam, jedyny ModPack jaki mi do życia potrzebny to Tekkit :)

@CleoAir
Tu nie chodzi o to czy jest twoim szefem, tu chodzi o to, że jedyne wynagrodzenie DrZharka za tworzenie modów jest Adfly, dajesz mu zarobić parę centów podczas pobierania MODa, dodając MOD do ModPacka odbierasz mu ten zarobek, co to za problem dać ten link w temacie swojego ModPacka i dać notkę by w razie chęci posiadania Mo'Creatures razem z innymi modami pobierać z linku? Nikomu korona z głowy nie spadnie, i tak trzeba mody powgrywać, pobieranie jednego z innego linku to nie problem, a autor dostanie parę centów za świetną robotę.

Dołączona grafika


#33 Numer 6

Numer 6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 336 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:35

@Up

Kelvin dobrze rozumuje.
Nie ma co porównywać piractwa modów do piractwa oprogramowania...
Dam tu jakiś przykład moddera, SirEntropy. Nie jest komercyjną organizacją,
jest takim samym szarym człowiekiem jak inni, jak microsoftowi ,,ukradniesz" parę tysięcy to najwyżej jednego łyka Jacka Danielsa mniej wypiją.
Ale jak okradasz kogoś takiego jak SirEntropy, NerdBoy, DrZhark, Blakmajik, Naruto, Flan, Balkon,
to jesteś po prostu SKU**YSYNEM.
Oni nie mają swoich willi, siedzib, nie mają sekretarek i pracowników, to ludzie, nie korporacje.
To tak jakbyś przebiegł się po supermarkecie i jak leci wszystkim zabierał portfele.
Policz ile masz w paczce modów. Tyle portfeli ukradłeś.

Dziękuję,
-Numer 6
Ca?y ten szajs nie ma sensu ._.

#34 Kelvin

Kelvin

    Trust me, i'm an engineer !

  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:41

@Up

Kelvin dobrze rozumuje.
Nie ma co porównywać piractwa modów do piractwa oprogramowania...
Dam tu jakiś przykład moddera, SirEntropy. Nie jest komercyjną organizacją,
jest takim samym szarym człowiekiem jak inni, jak microsoftowi ,,ukradniesz" parę tysięcy to najwyżej jednego łyka Jacka Danielsa mniej wypiją.
Ale jak okradasz kogoś takiego jak SirEntropy, NerdBoy, DrZhark, Blakmajik, Naruto, Flan, Balkon,
to jesteś po prostu SKU**YSYNEM.
Oni nie mają swoich willi, siedzib, nie mają sekretarek i pracowników, to ludzie, nie korporacje.
To tak jakbyś przebiegł się po supermarkecie i jak leci wszystkim zabierał portfele.
Policz ile masz w paczce modów. Tyle portfeli ukradłeś.

Dziękuję,
-Numer 6


Źle rozumujesz, kradzież to kradzież.

Spójrzcie na to tak - Za Winshita trzeba zapłacić 500zł(w tej cenie najtaniej widziałem Sevena). Za Mo'Creatures nic nie płacisz, ale gdy pobierasz linkiem DrZharka musisz przez 5 sekund pogapić się w reklamy, on ma za to parę centów. Wniosek? Windowsa można zastąpić darmowym Pingwinkiem, a Mo'Creatures po prostu dawać przez link autora. Wszyscy szczęśliwi.

@Topic

Słitaśny ModPack, mama była by dumna.

@Down
Może i było. Skończmy już offtop.

Dołączona grafika


#35 Numer 6

Numer 6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 336 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:43

@Up
Jednak nie możesz zaprzeczyć że porównanie okradania portfeli do paczek modów BYŁO trafne.
Ca?y ten szajs nie ma sensu ._.

#36 Mangetsuu

Mangetsuu

    Znawca

  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:53

@UP

Wszędzie spamujesz swoimi karami za umieszczanie mo' creatures w paczkach modów.
Mam w du**e Ciebie i Twoje "uprawnienie"(które nawet nie zostało udowodnione) do karania za umieszczanie tego moda do swojej paczki.

Powiem Ci tak:
Dołączona grafika

@Down
Pomyliłem obrazki i źle zinterpretowałem to, co chciałem powiedzieć :)

#37 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:53

Dobrze już, widzę że zleciało się gapiów dużo. Ale teraz proszę jedynie o dodanie prostego linku do ściągnięcia z oryginalnego tematu. Windows pieniądze ma z konsol, oprogramowania i innych dupereli podczas gdy jedynym zarobkiem moderów jest ad.fly, capito? W dodatku ad.fly to groszowe sprawy podczas gdy nasz Macro bogaci się na dobrach wymienionych wcześniej.

@up
Na siedem zas*anych stopni piekła
Primo: Pozbawiasz autora modyfikacji jedynego źródła zarobku za swoją pracę
Secundo: Nie umiesz czytać FAQ = Nie pierdziel głupot
Tertio: Źle użyłes mema.
Quatro: Edytowałeś i zamiast "You don't say" mamy Calgon.
Quinto: Niepotrzebnie się pan nadyma.
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#38 Vist

Vist

    Ezreal op dance =p

  • Użytkownik
  • 452 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:56

@Numer 6
Ja mogę wytrzymać bez grania na Mo Creatures gdyż dla mnie ten mód to gó**o, które się długo instaluje! Nie wytrzymał bym bez Hack/Mine... Ale to, że Zhark nie pozwolił wykorzystywać w mód packach nie znaczy, że nie mogę wgrać do mojego MC i dorzucić paczkę. Myślisz, że nie ma innych linków z Mo Creatures ? Mam w du**e Zharka i Ciebie także bo wzbudzasz tylko kłótnie.

@Top

Paczka genialna! <3

#39 Numer 6

Numer 6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 336 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:57

@3up

z takim nastawieniem nie nadajesz się do internetu złodzieju. Idź na dwór pograć w piłkę czy coś.
Ca?y ten szajs nie ma sensu ._.

#40 Mangetsuu

Mangetsuu

    Znawca

  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 26 July 2012 - 18:58

@UP
Złodzieju powiadasz... Modyfikacja powstała po to, by na niej grać, prawda? A ty mi tutaj piszesz, że mam na niej nie grać - błędne koło.
Czyli to, że używam tego moda z innymi to kradzież?
WTF?!