Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kubełeczek graficzny by ja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 24 July 2012 - 19:37

Witam od niedawna postanowiłem pobawić się w grafice (dopiero się kształcę) wykonaną grafikę bardziej na "poważnie" będę umieszczał w tym temacie, wy natomiast możecie mnie oceniać, bluzgać, krytykować, ja to postaram się przyjąć do serca i poprawić swoje umiejętności, grafiką bawię się żeby was nie skłamać gdzieś od tygodnia/dwóch. Każdą nową pracę umieszczać będę w tym temacie o czym będę informować.

1. Banner na forum.


2.Sygna dla Blooder666


3.Sygna dla SonSky:


4. Sygna dla LordRossiol:


5. Logo Survival Games dla adencraft


6. Layout na yt dla Lorda Saretha:


7. "Podwieczorkowe polowanie na creepcia"


8. Dla chocominecraft1:


9. Sygna dla NiceShoota:


10. Layout dla MrMinerek-builderek ;-]:

Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Velta

Velta

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 772 postów
  • Velciakk

Napisano 24 July 2012 - 19:57

Zabłysłeś trzecim obrazkiem, tamte dwa jakieś słabe.

giphy.gif


#3 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 24 July 2012 - 19:59

Potwierdzam wypowiedz Velty.Trzeci obrazek jest najładniejszy.Powyższe są gorsze.

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#4 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 24 July 2012 - 20:04

Wasze posty potwierdzają powiedzenie "trening czyni mistrza", bo 3 najnowszy, robiłem przy nim parę poprawek na życzenie i taki najbardziej mu się podobał. Ja póki co pewnie poznałem 1/100 możliwości PS, ale mam nadzieję, że nauczę się ich wszystkich.
Dołączona grafika

#5 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 24 July 2012 - 20:46

Ej ,jak zrobiłeś kubełek graficzny,to zrób mi (jeżeli potrafisz) Sygnę z kubełkiem KFC(pro duży) w tle jakiś fraktal,ładnie nasycony i ładny napis :P

KurmTAx.jpg


#6 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 24 July 2012 - 20:49

Postaram się jutro (dziś już nie zdążę) i żeby było jasne nie robię sygnatur/grafiki na zamówienie, robię wybiorczo, gdy mam czas i natchnienie.
@UP
to nie jest kubełek tylko kubełeczek mała różnica, a jednak ;p.

Jak byś mógł podaj jaki chcesz napis i jeżeli masz wybrany kubełek zapodaj w linku i/lub wymiary jakie ma mieć sygna oraz co masz na myśli pisząc fraktal (wiem trochę ciemny jestem, ale tego pojęcia jeszcze nie miałem na lekcjach, a na wikipedi nie zbyt rozumiem definicję).
Dołączona grafika

#7 Velta

Velta

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 772 postów
  • Velciakk

Napisano 25 July 2012 - 10:41

Wasze posty potwierdzają powiedzenie "trening czyni mistrza", bo 3 najnowszy, robiłem przy nim parę poprawek na życzenie i taki najbardziej mu się podobał. Ja póki co pewnie poznałem 1/100 możliwości PS, ale mam nadzieję, że nauczę się ich wszystkich.


Mało kto zna wszystkie funkcje i potrafi nimi praktycznie dobrze obsługiwać. Ważny jest też pomysł, wizja.

giphy.gif


#8 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 25 July 2012 - 12:01

Zacząłem robić sygne dla Lorda i stwierdzam, że dam radę.


sygna dla Lorda:
1 wersja:


2 wersja:


Dołączona grafika

#9 1krzys1

1krzys1

    Znawca

  • Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 25 July 2012 - 14:55

wypiszę ci jak zrobiłeś sygnę dla lorda: a więc najpierw stworzyłeś obraz i dałeś na niego tło,potem stworzyłeś new warstwę i dodałeś kubełek z KFC,potem zrobiłeś new warstwę i rozmazałeś kubełek,a na konieć dałeś napis i to koniec,praca robiona w 10/15 min ;/

Dołączona grafika


Nie którzy s? jak dovahkiin,u?ywaj? swojego thu'um aby zabi? innych i uciec


#10 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 25 July 2012 - 15:18

Nie to nie tak. Zrobiłem warstwę znalazłem tło odpowiednio ustawiłem- potem nowa warstwa dodałem kubełek który trzeba było ładnie obrobić by nie było wokół jakiś białych pikseli- dodałem efekt wiatru, potem pokryłem lekko barwą (trochę za mocno) by bardziej się wpasował w tło potem nowa warstwa napisałem znalazłem odpowiednią czcionkę potem nałożyłem warstwę którą musiałem stworzyć osobno. potem dodać obrys i dopasować barwę, by napis również pasował do całości i ułożyłem go odpowiednio. Za dużo szczegółów nie podał bym mógł się trochę pobawić.

Więc jak możesz napisz jakieś rady na przyszłość to z nich skorzystam, jak już pisałem jestem początkujący.
Dołączona grafika

#11 1krzys1

1krzys1

    Znawca

  • Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 25 July 2012 - 15:22

ja pracuje w gimpie więc niestety niemam jak pomóc,ale napewno jakieś poradniki pomogą

Dołączona grafika


Nie którzy s? jak dovahkiin,u?ywaj? swojego thu'um aby zabi? innych i uciec


#12 Byamarro

Byamarro

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 183 postów
  • Byamarro

Napisano 25 July 2012 - 15:30

Chciałeś by ocenić sygnę dla Rossioła. Bardzo mi przykro ale jest denna. Nawrzucałeś tylko stocków i dodałeś napis. Napisz mi co tu dodałeś od siebie? Nawet nie są zbyt do siebie dopasowane kolorystycznie i kontrastowo.

minecraft_propaganda.jpg


#13 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 25 July 2012 - 15:54

Co zrobiłem jest napisane u góry, oprócz krytyki liczę na porady, powiedz co ty byś zrobił bo jak pisałem jestem początkujący w grafice, dlatego porady są przydatne. Oprócz krytyki piszcie porady nie chodzi mi o takie: Poszukaj poradników, wpisz na google poradniki photoshop. Skoro krytykujecie powinniście również coś umieć/pokazać, bo każdy Polak krytykuje, a jak ma coś zrobić od siebie to najlepiej obrócić się plecami i udawać, że jego się to nie tyczy.

Pisząc to nie mówię, że jestem najlepszy, chodzi o to, że macie pisać również jakieś rady bo napisać, ale denne weź wypier****j itd. każdy umie pisać, tylko doradzić to już ciężej.

Byamarro przy takich szczegółach ciężko jest coś zrobić, by akurat tej właściwej osobie pasowało. Zrób np. Zamek i gdzieś tam napis alibaba i 40 rozbójników. Może i zrobisz, ale powiem ci, że źle, bo nie chodziło mi o zamek jako budynek tylko zamek od kurtki.

Krzysiek jak ty coś komuś robiłeś/robisz pisałeś, by ci podawali kolorystykę i postać jaka ma być na sygnie. Dlaczego wyszła mi lepiej 3 sygna niż 4? Bo tam miałem podane jakie chce tło i napis, że ma być wtopiony. Sam widzisz, że łatwiej coś zrobić gdy masz to zrobione po części niż pustą kartkę z paroma słowami.
Dołączona grafika

#14 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 28 July 2012 - 09:42

@Ref
Nowa grafika
Logo Survival Games dla Adencraft:

Dołączona grafika

#15 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:11

@Ref
Odświeżam, a zarazem dodaję nową grafikę nie robi ona może jakiegoś pozytywnego szoku, a wręcz przeciwnie dobra bez owijania w bawełnę zrobiłem layout na youtube nie jest to może jakiś extra wyjebi*** w kosmos layout, mało szczegółów, bo więcej nie chciano, mam nadzieję, że następne będą lepsze.

Dołączona grafika

#16 karol5621

karol5621

    Znawca

  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:23

A zrobisz dla mnie layout? Ma być coś podobnego jak ten co jest na screenie ale ze Stevem i napisem karol5621
www.youtube.com/user/karol5621
Mój kana? :)

Za duża sygnatura //Mat530

#17 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 20 August 2012 - 23:29

Nowa grafika tym razem całkowicie inna od poprzednich pewnie się nie spodoba (pierwszy raz w photoshopie malowałem) trochę mało elementów ozdobnych wokół no, ale cóż...

"Podwieczorkowe polowanie na creepcia":

Dołączona grafika

#18 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 21 August 2012 - 07:45

Nie wiem co powiedzieć,w sumie fajnie wygląda.6/10 Popracuj nad kolorystyką.

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#19 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 21 August 2012 - 08:31

Szczerze jak na początek, bo tak przynajmniej sadzę iż jesteś jak ja początkującym, jest bardzo dobrze, ale musisz posłuchać kolegów powyżej, trochę wprawy i już będzie lepiej, 6/10 =)

MfNfsRk.gif


#20 smyntek

smyntek

    Uczony

  • Użytkownik
  • 429 postów

Napisano 25 August 2012 - 12:55

Layout dla Karola


Tak jak chciałeś tak masz ;-]
Dołączona grafika