Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nikt nie widzi skina, a ja widze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kompeterPC

kompeterPC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 July 2012 - 15:59

Witam, na serwerach ja skina widze ale nikt inny go nie widzi, widzą tylko setve. Namalowałem sobie skina na minerschoes i wgralem na minecraft.net ale jak wchodze do gry to skina widze tylko ja widze,a wszyscy mówią, że mam domyślnego. Czy wiecie co zrobić? Oczywiście mam premium, a skina wgrywałem na minecraft.net.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 13 July 2012 - 16:01

A masz premium?

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#3 pavlos8

pavlos8

    Kisielożerca

  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 13 July 2012 - 16:01

Podmieniłeś tylko plik z graczem bo nie masz premium, albo po prostu minecraft.net ma przerywki jakieś.
Otwórz spoiler i pacz na ciemne t?o z którego leci muzyka...

o/

#4 kompeterPC

kompeterPC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 July 2012 - 16:08

Czy nie czytacie co pisze? Napisałem, że mam premium. Na minecraft.net w sekcji profile tam jest change skin i wybrałem skina i dałem upload.

#5 maties7

maties7

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 13 July 2012 - 16:14

Za pomocą Minecraft Skin Viewer widać skina, więc generalnie jest to bardzo dziwne. Może trzeba po prostu poczekać?

#6 kompeterPC

kompeterPC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 July 2012 - 16:33

Na minecraft skin viwer mam skina, a gracze dalej nie widzą. Nawet włożyłem skina na skindex i załadowałem i dalej nie ma.

#7 TupacShakur

TupacShakur

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 13 July 2012 - 16:34

Ja miałem podobny problem. Wgrałem skina z minecraftplanet i tylko ja go nie widziałem. Załadował sie po 5 godzianach tzn był widoczny dla innych.
Sygnatura usunięta
//Qvazi

#8 kompeterPC

kompeterPC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 July 2012 - 16:48

Ja wczoraj kupiłem premium i dziś nie grałem długo max 2 godz. Byłem tylko na serwerze skkf, kamila scheicht, majkrafci survival i wszędzie mi mówią to samo: kompeterPC masz steve.

#9 Foxis

Foxis

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 13 July 2012 - 16:53

A może nie masz premium trzeba czasem poczekać albo.Jak nie to to wtakim razie jest tylko jedno wyjście na bank ja jeszcze nie mam skina ale jak go przesyłasz to dajesz linka czy plik.
Jak linka to musi być końcówka .png
Jak Plik To nie wiem.

#10 kompeterPC

kompeterPC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 July 2012 - 17:40

Mam premium, bo mi na e-maila przyszło potwierdzenie, a poza tym byłem na serwie skkfa. Najpierw dawałem plik z rozszerzeniem .png jak nie działało to dałem linka z koncówką .png i zawsze był komunikat You skin have changed nie pamiętam dokładnie, a pozatym na minecraft skin viver skina widać. Ja tez go widze tylko inni nie widzą.

#11 kompeterPC

kompeterPC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 July 2012 - 19:05

Chyba już jest ok. Pograłem sobie trochę na singlu i jak weszedłem na multi to gracze mi powiedzieli, że mam skina innego niż domyślnego.