Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.4.7][NP][S][WF][24/7] Walcz i Przetrwaj

minecraft serwer survival wojny frakcj24/7 1.4.7 pvp walcz przetrwaj

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#21 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 10 August 2012 - 13:40

Ale straszne lagi! W dodatku wiekszość graczy to kumple adminów i admini dają itemy...
Poza tym PiT z Kubixem zniszczyli miasto byłem ja PiT Kubix i Xavi i oni zniszczyli cale miasto doszczętnie... i co widze- oni dalej grają nie dostali bana i na dodatek jeszcze wyzywają graczy....
Na dodatek jest więcej administracji niż graczy i chciałbym żeby zbanować nexusa za przeklinanie, wyzywanie graczy, nie upoważnione kicki, bany, bany na ip oraz za zabijanie nowych graczy....

Jak mam grać na tak dennym serwerze to już wolę założyć serwer na którym była lepsza atmosfera (chętni piszcie)

Pozdrawiam- były gracz waszego dennego serwera



1.No to co, że gracze to kumple adminów - nie mogą grać?
2.Ja nie mam żadnych lagów (może to wina twojego internetu)
3.Admini nie dają itemów. ;)
4.Xavi zniszczył miasto za co dostał permbana, a na serwer wgrałem backup mapy.
5.Nie ma więcej administracji niż graczy :blink:
6.Nexus nic nie robi - on jest jednym z najbardziej zaufanych moderatorów.
7.Ty jako Enderman prawie nigdy nie grasz na serwerze, może zdradzisz prawdziwy nick?
8.Jak nie chcesz grać to nie graj - nikt cię nie zmusza.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 11 August 2012 - 09:36

Hahah, rozbawiła mnie twoja odpowiedź. Od razu widać, że jesteś kolegą Xaviego (a może nawet i to ty) i Klawisza.
Możesz sobie pisać co chcesz, ale i tak prawda jest inna ;)

3. Owszem dają np Nexus dawał itemy gildii DiaxonkaPL , Xavi dawał exp Wafelkom, a scott2 dawał gm gildi kingstar - jedyne co z tego uwierzę to sprawa z Xavim.
6. Nexus jest zaufanym modem bo to twój najlepszy kumpel ale nawet nie umie dogadać sie z graczami tylko ich banuje jak się z nim kłócą - taaa, uwaga bo to prawda, a w ogóle nie wiem po co tak się przyczepiłeś do Nexusa, poza tym nie wolno się kłócić z administracją

Co do reszty punktów to odpowiedziałem w poprzedniej odp.

#23 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 11 August 2012 - 10:54

Hahahahahahahahaha zabawna jesteś ;)

Xavi do tępak i dobrze że stracił moda ale nexus też jest bez winy i to każdy wie....

Tylko szynszyl i trochę stachustach są ogarnięci a tak to reszta nadużywa władze moderatorską !!!!!!!!!!!!
Poza tym :

6. Nexus jest zaufanym modem bo to twój najlepszy kumpel ale nawet nie umie dogadać sie z graczami tylko ich banuje jak się z nim kłócą - taaa, uwaga bo to prawda, a w ogóle nie wiem po co tak się przyczepiłeś do Nexusa, poza tym nie wolno się kłócić z administracją- widać że Nexus to twój ulubieniec i nawet gdyby on zniszczył miasto i przy tobie zrobiłbyś backupa i nie było sprawy ....

A w dodatku to banujecie nie tych ludzi- np. hypkulifer przeklina wyzywa graczy i napisal raz że Warrenx to ci**

Ogólnie teraz to mnie wkurzyłeś i to bardzo.... I w dodatku nie umiesz prowadzić serwera ^^

Pozdrawiam: AnonimowyPL ;)



6. Nexus jest zaufanym modem bo to twój najlepszy kumpel ale nawet nie umie dogadać sie z graczami tylko ich banuje jak się z nim kłócą - taaa, uwaga bo to prawda, a w ogóle nie wiem po co tak się przyczepiłeś do Nexusa, poza tym nie wolno się kłócić z administracją- widać że Nexus to twój ulubieniec i nawet gdyby on zniszczył miasto i przy tobie zrobiłbyś backupa i nie było sprawy .... - widać że mnie nie znasz i to w ogóle

Poza tym jak można się tak przejmować grą? Wyzywasz mnie w rozmowie prywatnej? Ogarnij się to tylko gra! Nie prawdziwe życie!

#24 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 11 August 2012 - 16:40

To ty się ogarnij człowieku !!!!!!!! Ja ciebie nie wyzywam!!!! Jak dla cb to wyzwiska to może jak powiem słowo "pupa" to mnie do kryminału wezmą...


nie wcale...
cytat z rozmowy prywatnej:
3nderm4n: twoj serwer jest do d**y k****ie

#25 XaviPL

XaviPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 17 August 2012 - 08:30

Kiedy będzie otwarty serwer ?

#26 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 17 August 2012 - 17:38

Nie wiemy, ale możliwe, że w przyszłym tygodniu.

#27 XaviPL

XaviPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 20 August 2012 - 13:13

A co nowego będzie ???
I czy będę znów modem czy tylko zwykłym graczem ? ;)

Kiedy serwer ???

#28 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 24 January 2013 - 14:45

SERWER ZNOWU OTWARTY! ZAPRASZAM WSZYSTKICH!



#29 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 27 January 2013 - 16:48

@ref



#30 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 09 February 2013 - 22:57

@ref



#31 MrArek1000

MrArek1000

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 11 February 2013 - 15:30

Zapraszam na serwer! Diaxy ze stone! Lepszego serwera nie widziałem!



#32 kamil2034

kamil2034

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 11 February 2013 - 16:27

Bardzo fajny serwer mili admini, ale to nie moje klimaty. Niektóre rzeczy można byłoby poprawić.



#33 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 11 February 2013 - 17:50

Mógłbyś powiedzieć co? Bo dopiero serwer niedawno założony, więc mogą być różne bugi.



#34 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 12 February 2013 - 14:22

Zapraszam dziś na serwer, bo dziś 3 eventy:

15:30 - spleef,

16:00 - wyscig świń,

16:30 parkour I i II



#35 MrArek1000

MrArek1000

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 13 February 2013 - 15:58

Czy planujecie jakieś nowości ?



#36 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 13 February 2013 - 20:36

Tak, planujemy dodać wielką arenę, na której gildię będą mogły toczyć ze sobą walki.



#37 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 14 February 2013 - 12:56

Z 15 slotami nikt wam nie wbije na serwer frakcje , co to za bitwy z max 7 gildiami ;p 



#38 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 14 February 2013 - 14:13

A jak ktoś chce pograć z paroma kolegami i nie lubi serwerów gdzie jest bardzo dużo slotów?



#39 MrArek1000

MrArek1000

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 14 February 2013 - 20:06

Dla mnie jest fajnie grać tak jak jest. Można z kolegami zrobić gildie. Zachęcam ! :D



#40 warrenx

warrenx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 15 February 2013 - 16:11

Jak widać niektórym się podoba, poza tym frakcje to tylko dodatek, głównie chodzi o survival.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraft, serwer, survival, wojny, frakcj24/7, 1.4.7, pvp, walcz, przetrwaj