Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Project Basecraft


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
149 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~kuba76~

~kuba76~

    APS Developer

  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 18 May 2012 - 10:16

Narazie Nitro to tutaj hejtujesz i trolujesz. Obrażasz mnie i projekt. Pomyliłem się, że Dragonitex hejtuje specjalnie projekt. On tylko krytykował.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Zapraszam do głosowania.


Zmieniamy stronkę itp.
Fakt:

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#102 Nitro

Nitro

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 18 May 2012 - 14:19

Tak tak, nie mam co robić tylko wchodzić na forum, żeby hejtować coś. A po za tym polecam sprawdzenie terminu hejt. Projekt jest słaby a go publikujesz taka jest prawda.

#103 enter11

enter11

    Znawca

  • Użytkownik
  • 240 postów
  • enter11

Napisano 18 May 2012 - 14:30

Prawdopodobnie padanie jak większość innych projektów, najlepiej jest na początku a potem wszystko gaśnie (zapał, przyjemność). Daj sobie spokój z 3D najpierw zrób 2D a potem myśl o przeniesieniu na 3D.


UWAGA! Potrzebuje kogoś, kto zna się na OpenGL MMF2!!!
Chętni pisać na gg!!!

-W OpenGl w MMF2 nie zrobisz minecrafta. Prędzej gamemaker.

-Mógł bym pomóc, ale skąd mam wiedzieć że nie zmarnuje mojego czasu? Wole sobie zmarować czas instalując Diablo 3. W skrócie... Pokaż co potrafisz.


Nie rób projektów grupowych w mmfie, nigdy żaden nie wypalił.

-Prawda, żaden taki. Mam nadzieję że nie potraktujesz tego jako wyzwanie.

Ps. Odpowiadaj na pytania itp.

#104 Venom

Venom

    Znawca

  • Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 18 May 2012 - 18:07

Bezsensowny projekt, gra (jeśli to coś można tak nazwać) jest do zrobienia praktycznie przez każdego. Chcesz zrobić duży szum wokół swojego "dzieła", które jest kompletnie niegrywalne, nie rozumiem po co ktoś miałby to pobierać. Poucz się nad programowaniem w bardziej profesjonalnych programach i za jakiś czas stwórz prawdziwy projekt, bo ten nie nadaje się do niczego.
Krytykuję tak bardzo ponieważ już dwa razy próbowałeś robić coś podobnego i było tak samo źle jak teraz, dobra rada: Poucz się programowania, tworzenia grafiki, itp., i jeśli nauka będzie efektowna stwórz coś dobrego.

#105 ~kuba76~

~kuba76~

    APS Developer

  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 18 May 2012 - 18:47

Zmieniam i tak typ gry. Teraz możecie wybrać tryb.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Fakt:

#106 Venom

Venom

    Znawca

  • Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 18 May 2012 - 19:00

Zmienienie trybu gry nic nie da, twoje umiejętności jakie są - takie będą. Dobrze Ci radzę, podszkol się w programowaniu i za jakiś czas opublikuj coś ambitnego. Jesteś jeszcze młody i widać, że twoim marzeniem jest zostać programistą, ale spokojnie, na to jeszcze przyjdzie czas. Na razie postaraj się, żeby twoje marzenie mogło się spełnić w przyszłości, tj. zacznij zwiększać swoje umiejętności. Dobrze, że masz jakiś cel w życiu, ale publikowanie na forum czegoś, co nie ma składu i ładu jest totalnie bez sensu. Poczekaj, aż twoje możliwości będą na tyle duże, że tworzone przez Ciebie projekty będą grywalne i dopiero wtedy zacznij je publikować.

#107 ~kuba76~

~kuba76~

    APS Developer

  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 18 May 2012 - 19:14

Dobrze myślisz. Tylko ja ćwiczę cały czas. Cały czas coś nowego się douczam. Więc....
Zmienienie typu, da mi szansę odświeżenia całej gry.
Fakt:

#108 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 18 May 2012 - 19:32

Raz już to robiłeś naciągając ludzi na fałszywe giftcody..

PS: Dalej zbierasz 700 złotych na IP Board dla forum o tym czymś? xD

KurmTAx.jpg


#109 enter11

enter11

    Znawca

  • Użytkownik
  • 240 postów
  • enter11

Napisano 18 May 2012 - 22:32

Zmienienie trybu gry nic nie da, twoje umiejętności jakie są - takie będą. Dobrze Ci radzę, podszkol się w programowaniu i za jakiś czas opublikuj coś ambitnego. Jesteś jeszcze młody i widać, że twoim marzeniem jest zostać programistą, ale spokojnie, na to jeszcze przyjdzie czas. Na razie postaraj się, żeby twoje marzenie mogło się spełnić w przyszłości, tj. zacznij zwiększać swoje umiejętności. Dobrze, że masz jakiś cel w życiu, ale publikowanie na forum czegoś, co nie ma składu i ładu jest totalnie bez sensu. Poczekaj, aż twoje możliwości będą na tyle duże, że tworzone przez Ciebie projekty będą grywalne i dopiero wtedy zacznij je publikować.

Idealna przemowa (klap, klap, klap). Z tym muszę się zgodzić, nie mogłem nie dodać pozytywnowego punktu.

A może opowiem moją historię, tak na przykład:
Moim pierwszym projektem była gra platformowa. Była... nawet, nawet ale ta grafika i lagi. Po tym wydarzeniu zacząłem eksperymentować z wszystkimi rzeczami które chodziły mi po głowie. Kilka miesięcy potem zrobiłem... EnterCrafta, nie miał wczytywania w czasie rzeczywistym i był trudny w obsłudze (Razor się przekonał) - nie był dobrą grą. Projekt umarł. Po pół roku znowu próbowałem z nową nazwą "Magic Craft", grafika była lepsza, wczytywanie gry nie. Znowu po ok. pół roku zrobiłem silnik Magic Crafta od nowa. A teraz... Idzie świetnie ale nie wiem kiedy i czy w ogóle dokończę ten projekt. Raczej próbuję wymyśleć coś bardziej "ambitnego" co będzie miało sens. Słuchaj Venom. Powiem, że post Venoma pasował by do mnie też. Ach... Mam dobre warunki by zostać programistą, ale czy tą sansę wykorzystam (lub ty) czas pokaże. :)

Poprawiłem ortografię :)
//Qvazi

#110 ~kuba76~

~kuba76~

    APS Developer

  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 19 May 2012 - 09:57

Raz już to robiłeś naciągając ludzi na fałszywe giftcody..

PS: Dalej zbierasz 700 złotych na IP Board dla forum o tym czymś? xD


Nie? To były Gift-Cody do Basecraft. :D

Nie. Wole Woltlab Burning Board Lite
Fakt:

#111 Nitro

Nitro

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 19 May 2012 - 10:36

Dobrze myślisz. Tylko ja ćwiczę cały czas. Cały czas coś nowego się douczam. Więc....
Zmienienie typu, da mi szansę odświeżenia całej gry.



Słuchaj mam nadzieje, że nie uczysz się czegoś co ci się nie przyda. Tj. jakiś gamamakerów. ucz się jezyka typu c++

#112 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 19 May 2012 - 10:44

Nie? To były Gift-Cody do Basecraft. :D

Nie. Wole Woltlab Burning Board Lite


Sprzedawałeś je?

#113 geralt

geralt

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 19 May 2012 - 11:56

Ludzie on przecież dopiero zaczyna "zabawę" w tworzenie gier i czego od niego oczekujecie. Powinniście go prędzej chwalić za ambicje i chęci, mimo niektórych złośliwych komentarzy nie zniechęcił się, ma nawet forum o tej grze. Jeżeli chcecie aby coś z tego wyszło to pomóżcie, a nie zniechęcacie. Pozatym kto z was w wieku 12 lat myślał o zrobieniu jakiejś gry. Jeżeli teraz zacznie się uczyć to w przyszłości będzie umiał więcej. Każdy ma prawo do publikowania swoim projektów itp. po co piszecie komentarze typu "co to jest, po co ty wogóle takie coś wstawiasz". Jakby nie wstawił, to skąd by wiedział co w tej grze wam się nie podoba o przydałoby się zmienić, a on tą grę przecież robi głównie dla was.

#114 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 19 May 2012 - 11:59

Ludzie on przecież dopiero zaczyna "zabawę" w tworzenie gier i czego od niego oczekujecie. Powinniście go prędzej chwalić za ambicje i chęci, mimo niektórych złośliwych komentarzy nie zniechęcił się, ma nawet forum o tej grze. Jeżeli chcecie aby coś z tego wyszło to pomóżcie, a nie zniechęcacie. Pozatym kto z was w wieku 12 lat myślał o zrobieniu jakiejś gry. Jeżeli teraz zacznie się uczyć to w przyszłości będzie umiał więcej. Każdy ma prawo do publikowania swoim projektów itp. po co piszecie komentarze typu "co to jest, po co ty wogóle takie coś wstawiasz". Jakby nie wstawił, to skąd by wiedział co w tej grze wam się nie podoba o przydałoby się zmienić, a on tą grę przecież robi głównie dla was.


W wieku 12 lat nie wiedziałem co to języki programowania ;)
Robi grę dla nas? Jeżeli zacznie się uczyć będzie umiał więcej? To niech najpierw się uczy,potem publikuje swoje wypociny,tyle ode mnie. Raz już to robił i miał to być chyba przerobiony MC,ale nie wyszło więc zaczął robić jakiś syf.

KurmTAx.jpg


#115 ~kuba76~

~kuba76~

    APS Developer

  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 19 May 2012 - 12:01

Sprzedawałeś je?


Nie. Dawałem :P
Fakt:

#116 enter11

enter11

    Znawca

  • Użytkownik
  • 240 postów
  • enter11

Napisano 19 May 2012 - 13:59

Nowe forum jest lepsze. :)

#117 ~kuba76~

~kuba76~

    APS Developer

  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 19 May 2012 - 14:21

Na fajnym Woltlab Burning Board. Zrobiłem to dla graczy, aby niezarejestrowani też mieli swój udział w ankietach :P
Fakt:

#118 WolvesPL

WolvesPL

    Trololo~

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 19 May 2012 - 15:18

Pisałeś że Gra będzie w 3D?
A umiesz inne języki niż MMF2? Np. C++, DirectX?
Bo jak chcesz robić gry o wiele lepsze w 3D to ucz się DirectX (Ja tak robię) i zrób swój silnik do gry.
Jak nie umiesz C++ to ucz się tego najpierw a potem DirectX`a.

A i doradzę ci coś nie rób tematów jak nie umiesz te języki co ci potrzebne.
Najpierw się poucz języków a potem wykonaj silnik gry i pisz o tym projekcie.

3f09300c0641f2e7ce48353da008d146_origina


#119 KrzesłoBojowe

KrzesłoBojowe

    GIMBUS

  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 19 May 2012 - 15:22

A ja zrobie gre w rpg makerze, będe o niej pisał że robie a jednak nic nie umiem i ostatecznie nic nie zrobie.

Dołączona grafika


#120 ~kuba76~

~kuba76~

    APS Developer

  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 19 May 2012 - 15:26

@up

Ta, ta, ta.

Zaczynam uczyć się pisać gry na Java. Bo podstawa już dawno zaliczona.
Fakt: