Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze przygody z mądrzejszymi moobami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 dan3006

dan3006

    Aldwin

  • Użytkownik
  • 267 postów

Napisano 19 May 2012 - 13:21

Wychodzę ze swojej kopalni.wracam do domu (kopalnie miałem trochę daleko od domu ale znałem drogę).Idę a patrze a tu 2 creepery.Nie miałem miecza więc myślę sobie,że nie dam rady ich zabić.
Uciekam.Nie dogonią mnie nigdy gdy tu nagle jeden creeper wybuchł (???) no i odbiło 2 creepera wysoko...prosto na mnie -_-.
Miałem szczęście bo nie umarłem ale zostało mi pół serduszka.Idę sobie dalej patrze noc i zabił mnie szkielet :(
naci?nij obrazek!!!---->Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 PZPgatron

PZPgatron

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 122 postów
  • pzpgatron

Napisano 29 May 2012 - 20:45

Kiedyś byłem w kopalni. Ucieszyłem się jak dziwcko z diamentów które znalazłem i zacząłem szukać wyjścia. Oczywiście mobki od razu poczęły się pojawiać. Nie jestem jednak pewien co do ich "inteligencji". Kiedyś miałem zamiar przeskoczyć nad niewielką rozpadliną, zawahałem się i wtedy, spadając z góry, minął mnie syczący creeper... spadł w dół i się zabił. Odczuwałem wtedy psychotyczne samozadowolenie.
Evil Maaster has spoken.

#23 Niesiemierodek

Niesiemierodek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 01 June 2012 - 08:41

A endermani nie umieją omijać dziur.

#24 Hubert7211

Hubert7211

    Budujący Dircianki

  • Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 03 June 2012 - 18:01

Ide, ide, ide...

Kopie, kopie, kopie...
*Od tyłu*

uuuUUUUUghtsssssss BOOOOM motherfucker :angry:


(tak to creeper)
Dołączona grafika
Tutaj znajdziesz moda

#25 szys

szys

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 03 June 2012 - 18:03

Zawsze jak wchodze furtką do farmy owiec (50x50) to zawsze w momencie gdy wchodzę to zawsze kilka owiec prubuje wyjść ^.^