Skocz do zawartości


Zdjęcie

Assassin's creed


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Locer

Locer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 18 January 2011 - 13:10

Ac jedna z moich ulubionych serii ;)

Najbardziej lubię te brutalne animacje podczas starć (ktoś zaprzeczy?) i ciekawie napisaną fabułę.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 warmen

warmen

    v. 2.0 fixed

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 17 January 2011 - 23:02

Arkham Assylum to prawie ta sama gra co AC, tylko że w uniwersum batmana i skupiona na walce wręcz i rozwiązywaniu zagadek, a nie na walce ukrytymi ostrzami, walce na miecze, akrobatyce, zarządzaniu bractwem... zresztą, to są całkowicie inne gry i nie ma co je porównywać //Vatx[/color]


oj gubisz się we własnych słowach...

Ah, fakt, tak to jest jak ma się już namieszane w mózgu :v //Vatx


#3 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 17 January 2011 - 20:58

oj, oj, niby graliście, a się nie znacie. Jeżeli chodzi o uniwersum AC to jestem geekiem. Są na razie tylko 2 części trylogii(Assassin's Creed i AC2), część trzecia wyjdzie w 2011, bądź 2012(raczej 11, gdyż zakończenie fabuły to 21 grudnia 2012). A te wasze 'częśći' to oddzielne gry osadzone w uniwersum. A jest ich wieeele więcej.

Altair Chronicles(NDS)
Bloodlines(PSP)
Discovery(NDS)
Brotherhood(niby można by to nazwać pełną grą, ale ubisoft porónuje to do San Andreas do GTA, niby kolejna część, a numerek nie kolejny. Nazywane też AC2,5. Wyszło na wszystkie większe konsole i PC, i kontynuuje wątek dwójki[ta sama postać, dlatego nie jest to 3ka], posiada multiplayer. Na PC JESZCZE nie wyszło, ale jeszcze miesiąc bodajże)

Cała seria ma wspaniałą fabułę i czekać na jej zakończenie ^^. Grałem i przeszedłem 1,2, Bloodlines, Altair Chronicles, Discovery(na komórce), a na Brotherhooda czekam, aż wyjdzie na PC.
Polecam.
I nie pierdziolcie o 3cich i 4tych częściach, bo mi się płakać chcę.

#4 warmen

warmen

    v. 2.0 fixed

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 16 January 2011 - 21:55

ja tam grałem w pierwszą część i podoba mi się tak samo jak kolejny odcinek mody na sukces.
idźcie dzieci w Arkham Asylum pograć, a nie skaczecie z wieży do kupki siana...nawet nie można go w ten sposób zabić! :(

Arkham Assylum to prawie ta sama gra co AC, tylko że w uniwersum batmana i skupiona na walce wręcz i rozwiązywaniu zagadek, a nie na walce ukrytymi ostrzami, walce na miecze, akrobatyce, zarządzaniu bractwem... zresztą, to są całkowicie inne gry i nie ma co je porównywać //Vatx

#5 wielkimati

wielkimati

    Poszukiwacz szczęścia życiowego

  • Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 16 January 2011 - 21:42

gra jest zajebysta ! Przeszedłem wszystkie części znam fabułe na pamięć,wszyskich części oprócz bloodlines
Najbardziej w pamięci mi utkwił kawałek z brotherhooda. Jest to bitwa pod Viana
To było Epickie. Normalnie Epic of Epicness ! i <3 this game

#6 mikidyb102

mikidyb102

    Three Days Grace

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 16 January 2011 - 15:42

Kolega mi mówił co nieco o brotherhoodzie oraz grałem u kolegi w którąś część na psp.
Gra jest ciekawa i nawet wciągająca.

#7 Vatx

Vatx

    Cień

  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 16 January 2011 - 15:01

Zapomniałeś o części trzeciej, tej na PSP, AC Brotherhood jest częścią CZWARTĄ.

A ogólnie to gry bardzo dobre, mają w sobie "to coś" :v

#8 Lambo

Lambo

    Leo~lambo

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 16 January 2011 - 15:07

Ops, masz rację Vatx, już poprawiam :)

#9 Lambo

Lambo

    Leo~lambo

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 16 January 2011 - 14:52

Taak, świetna gra, grałem w wszystkie jej części i muszę powiedziec, że trzyma gra w napięciu :)
Trochę o grze, a dokładniej o części pierwszej:


Assassin's creed Bloodlines, gra na PSP
Opis:

Część trzecią zaczynamy nie dość że ok. 300 lat później, to jeszcze gramy inną postacią, na dodatek twórcy urozmaicili grę, ponieważ w jedynce zabrakło 'tego czegoś':

Opis części trzeciej:

I część czwarta:


Co sądzicie o tej grze? Mi się osobiście bardzo podoba, nie do końca wiem o co chodziło w zakończeniu brotherhood'a, być może przez to, że miałem grę po angielsku :roll: