Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak kupić Minecraft (5 kwietnia 2012)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
247 odpowiedzi w tym temacie

#41 xTheHeroXx

xTheHeroXx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 13 May 2011 - 07:14

Dobra, czy już rozumiem? Mogę kupić gift kod na allegro i to będzie to samo co z kontagier.pl? Czyli też gift kod? I jak wpiszę gift kod, to mi da plik z pełną wersją, czy muszę go pobrać?
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 13 May 2011 - 15:58

Plik pobierasz ze strony minecraft.net po wpisaniu gift-code-u
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#43 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 19 May 2011 - 13:43

UWAGA!
Dodano nowe możliwości płacenia

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Kto nie wierzy niech sprawdzi.
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#44 Vifon

Vifon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 May 2011 - 09:39

Doszło więcej opcji płatności...
Proszę o edycji poradnika :)

#45 nicram42

nicram42

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 07 June 2011 - 13:24

Ile trzeba czekać na dojście wpłaty pocztą ???

#46 Vistasss

Vistasss

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 15 June 2011 - 16:27

Lepiej pobrać z internetu niż kupić za 10euro

#47 Gacuu

Gacuu

    Znawca

  • Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 15 June 2011 - 16:37

Lepiej pobrać z internetu niż kupić za 10euro


Nie promuj piractwa..

qODegY1.png


#48 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 15 June 2011 - 19:03

Pewnie że lepiej kupić, ale 10€ to cena z czasów Alphy, obecnie cena wynosi 15€. I kup z minecraft.net, 100% pewność, że gift-code nie okaże się kradzionym.
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#49 bati999

bati999

    Ajajaj Dziewczonka

  • Użytkownik
  • 356 postów

Napisano 19 June 2011 - 16:50

Witam ;)
Minecrafta znam od dłuższego czasu, gra jest wręcz świetna i postanowiłem ją kupić :)
Kupiłbym ją choćby teraz nawet, tylko nie mam lat, ani konta bankowego itd... Ale to nieważne. Chciałbym go kupić, i teraz mam pytanie, bo z oficjalnej strony MC mało się opłaca, bo trzeba dać około 60 zł. Na allegro jest za 37,49 zł i dużo ludzi tam kupiło, gość który sprzedaje ma same pozytywy. Kupować od niego? Ma ktoś od tego allegrowicza konto, i nie usunęli mu go po tej akcji z "schackowanymi kontami"? Bo jakaś podejrzana ta cena...
A strona kontagier.pl? Tam jest pewność, że można kupić? Bo jak tak, to mogę dołożyć te osiem złoty i kupić.
Proszę o odpowiedź, bo chciałbym mieć w końcu możliwość grania na serwerach premium :)

#50 Woolfer

Woolfer

    Dawniej LordWoolf ;)

  • Użytkownik
  • 303 postów

Napisano 19 June 2011 - 17:14

Według mnie ani z Allegro, ani z KontaGier nie kupuj. Lepiej wydaj te 8zł więcej i kup z 100% pewnością. Skoro jest możliwość na KontaGier/Allegro, że oszukają to po co ryzykować? 8zł to nie majątek :)
Poradnik świetny!

#51 bati999

bati999

    Ajajaj Dziewczonka

  • Użytkownik
  • 356 postów

Napisano 19 June 2011 - 18:14

Nie, bo na allegro - 37,49 zł a na kontagier.pl 45,90, toć na minecraft.net za 60 około. Różnicę czuć. Ale jakoś w komentarzach nie widzę, żeby ktoś się skarżył na usuwanie kont itp, więc raczej się skuszę. Dużo ludzi ma z allegro, gdyż nie ma paypala itp...

#52 Kalumniatoris

Kalumniatoris

    Ewentualność

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 19 June 2011 - 18:37

@bati999 Radziłbym Ci to przemyśleć, wolisz wydać 60zł i mieć pewnego Minecrafta na zawsze czy zaoszczędzić i mieć go do jakiś trzech miesięcy optymistycznie. Na allegro nie mają sprzedawcy negatywnych komentarzy gdyż kupujący wystawiają je tuż po zakupie, a konta są banowane po miesiącu bądź później.
sklepowi kontagier teżbym w tej sprawie nie zaufał gdyż zauważyłem, że kasowali nieprzychylne komentarze.

#53 Gacuu

Gacuu

    Znawca

  • Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 19 June 2011 - 19:04

Ja tak jak poprzednik.
Nie kupuj na allegro ani KontaGier kolega kupił i mu zablokowali nie opłaca się kupić i stracić konto na początku radość a później załamka.. Zaoszczędź i kup na minecraft.net.

qODegY1.png


#54 bati999

bati999

    Ajajaj Dziewczonka

  • Użytkownik
  • 356 postów

Napisano 19 June 2011 - 20:18

Gdzie niby kupił, że mu usunęli? Na kontagier jest pewniak, pisałem z ludźmi, szukałem w google i nie ma nic o tym, że banują tam konta. Nikt się z tym nie spotkał. Nawet na innym portalu o minecrafcie (znacie go pewnie, ale nie będę reklamował) jest w rogu nawet, żeby kupić na kontagier.
I z resztą to jest GIFT CODE! To jest prezent, który jakby dostaję od tego który już to kupił, np właśnie od kontagier.
Czytam cały czas i jest pewny, więc tam kupię, jak inny procent grający w mc :)

#55 Gacuu

Gacuu

    Znawca

  • Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 19 June 2011 - 20:46

Nie wiem to może KontaGier pewniejsze niż Allegro.Na Allegro musisz znać tą osobę albo mieć pewniaka ;D

bati99 kolega kupił na allegro na KontaGier nie wiem ale wiesz pewniak jest minecraft.net

qODegY1.png


#56 bati999

bati999

    Ajajaj Dziewczonka

  • Użytkownik
  • 356 postów

Napisano 20 June 2011 - 15:57

Kupiłem, no i mam, bez żadnych problemów :)

#57 Gacuu

Gacuu

    Znawca

  • Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 20 June 2011 - 19:04

bati999 na czym kupował?

qODegY1.png


#58 bati999

bati999

    Ajajaj Dziewczonka

  • Użytkownik
  • 356 postów

Napisano 20 June 2011 - 21:58

KontaGier, w 2 minuty po przelewie miałem gifta :D Super sprawa, polecam. I już z kolegami szykujemy się na "podbój" serwera jakiegoś :D

#59 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 21 June 2011 - 20:40

Mam pytanie, jeśli kupuje się bezpośrednio ze strony Minecraft,net to tylko w Euro, czy serwis (np.Przelewy24) automatycznie przelicza złotówki na Euro?
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#60 Assassins

Assassins

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 June 2011 - 15:16

Czy jak kupie teraz minecrafta, to jak wyjdzie pełna wersja (nie beta) to automatycznie gra mi się zaktualizuje czy będę musiał kupować na nowo? Z góry dzięki za odpowiedź :)