Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Projekt zamek w Malborku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#41 Pacuszek

Pacuszek

    Placuszek

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 23 June 2011 - 16:46

Dobuduj jeszcze mój dom obok, bo mieszkam naprzeciwko zamku Malborskiego, po drugiej stronie Nogatu ;) A zamek fajny, ale rzeczywiście szybciej by Ci szło z modem Too Many Items :P Do gry normalnej cheaty nie są przydatne, ale jak buduje się po to żeby zbudować coś naprawdę epickiego, to po cholerę łazić wcześniej po kopalniach i kopać? :P

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 EsPrItE

EsPrItE

    @Liryczny Absolwent@

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 23 June 2011 - 18:07

Dzięki, na pewno wpadnę jak będę w pobliża. I trzymam cie za słowo :D

Nie gotuj?, nie znam j?zyków i nie znam matematyki - tak ju? pewnie pozostanie do ko?ca. Cierpi? na narcystyczne, jak i paranoiczne zachwiania osobowo?ci. Jestem ca?kowicie egocentryczny i niezdolny do empatii. Nie potrafi? zaakceptowa? pora?ki, a za swoje wady wini? innych. Cz?sto m?cz? oczy przed monitorem zajmuj?c si? tym co lubi?. I tyle - to tak w skrócie by Ci? nie m?czy?!

Dołączona grafika


#43 hunter999

hunter999

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 23 June 2011 - 18:59

Spoko :) pizzeria Margeritta jakby co :D Pacuszek z tego to już dawno korzystam bo bym to z rok robił.. nad Twoim domkiem pomyślimy :P

#44 Daroslavix

Daroslavix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 24 June 2011 - 14:09

Mam na twój projekt tylko jedno słowo... EPICKI!!! Mógłbyś założyć serwer na tej mapie jak skończysz, zrobić wielkiego cubioda na cały zamek i zostać królem. ;D

#45 truskawkowy

truskawkowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 24 June 2011 - 14:27

Wow! Zamczyska są po prostu świetne, widać ile czasu w nie włożyłeś :)
Bardzo dobrze dobrana muzyka do filmów, wyśmienicie dobrane materiały, cudo!
Jedna uwaga- jakbyś użył moda Better Than Wolves, miałbyś możliwość tworzenia min. wiatraków i młynów oraz to co najbardziej lubię- naturalnie wyglądających i działających bram, a to i tak nie wszystkie możliwości moda :)
10/10 Brakuje mi przymiotników, by opisać to co robisz ;)

#46 hunter999

hunter999

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 24 June 2011 - 20:58

Zastanowię się nad tym Better Than Wolves.. może być ciekawy. Dzięki za super oceny.

#47 Pomezania

Pomezania

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 30 June 2011 - 12:07

Mieszkam w Malborku i powiem ci że zaimponowałeś mi tą konstrukcją:-)
jest super! Daje 9.5/10 (szkoda że nie cegły)

#48 KiniaPL

KiniaPL

    xD

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 01 July 2011 - 19:17

9/10.

#49 EsPrItE

EsPrItE

    @Liryczny Absolwent@

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 02 July 2011 - 00:47

Czekam na skończone dzieło. Doczekać się nie moge.

Nie gotuj?, nie znam j?zyków i nie znam matematyki - tak ju? pewnie pozostanie do ko?ca. Cierpi? na narcystyczne, jak i paranoiczne zachwiania osobowo?ci. Jestem ca?kowicie egocentryczny i niezdolny do empatii. Nie potrafi? zaakceptowa? pora?ki, a za swoje wady wini? innych. Cz?sto m?cz? oczy przed monitorem zajmuj?c si? tym co lubi?. I tyle - to tak w skrócie by Ci? nie m?czy?!

Dołączona grafika


#50 krumin

krumin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 17 July 2011 - 02:48

O ku*wa ile Ty to czasu robiłeś ? ;o Jestem pod wrażeniem 10/10

#51 Samer

Samer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 July 2011 - 07:53

@krumin; a jak myslisz?

#52 hunter999

hunter999

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 18 July 2011 - 16:24

Dawno tu nie byłem, bo nie za bardzo miałem czas wrzucić coś nowego.Buduję to już 4 miesiąc.Właśnie kończę budowę wioski pod murami, buduję też okręt Św.Jerzy :) i mały port.Na dnie zbudowałem też wrak galeonu. Postaram się wrzucić jakiś film w niedługim czasie. Pozdrawim

#53 MichalSob

MichalSob

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 19 July 2011 - 12:40

piękny zamek :)
nie moge się doczekać finalnej wersji :)

#54 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 19 July 2011 - 19:08

Daje 10/10 za wielkość projektu :)

#55 CinekH

CinekH

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 20 July 2011 - 09:40

Piękny zamek, 10/10
Mam pomysł może gdzieś poszukaj TP lub sam zrób który zamieni ci cobbla za Cegły? wtedy to ocena będzie poza skalą 11/10 :P

#56 hunter999

hunter999

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 July 2011 - 08:28

Witam wszystkich zainteresowanych moim tematem, wrzucam nowy materiał i zapraszam do obejrzenia .Pozdrawiam serdecznie.
-ukończone mury
-skończone bramy i wieże
-zbudowałem mały port z wioską
-jestem w trakcie kończenia statku Św.Jerzy
-z czystej ciekawości zbudowałem wrak statku (jest pod wodą więc miałem trochę zabawy żeby go zrobić)
-wreszcie są stajnie pod murami, na razie 2 budynki
-przy okazji postawiłem warsztat kowala
-udało mi się jakoś sensownie połączyć most z 2 zamkiem

#57 Szelbo

Szelbo

    Użytkownik,only...

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 26 July 2011 - 11:55

Daj wreszcie screeny.Nie sądze aby się komuś chciało robić coś takiego a takie działy jak ten istnieją po to aby chwalić się swoją pracą.

#58 hunter999

hunter999

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 July 2011 - 21:37

na pierwszej stronie jest filmik z najnowszej aktualizacji mojej pracy cz.5 już :D pozdrawiam

#59 EsPrItE

EsPrItE

    @Liryczny Absolwent@

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 28 July 2011 - 00:34

hunter999 jak skończysz to będę mógł zawitać do zamku na multi?. Pozwiedzał bym se.

Nie gotuj?, nie znam j?zyków i nie znam matematyki - tak ju? pewnie pozostanie do ko?ca. Cierpi? na narcystyczne, jak i paranoiczne zachwiania osobowo?ci. Jestem ca?kowicie egocentryczny i niezdolny do empatii. Nie potrafi? zaakceptowa? pora?ki, a za swoje wady wini? innych. Cz?sto m?cz? oczy przed monitorem zajmuj?c si? tym co lubi?. I tyle - to tak w skrócie by Ci? nie m?czy?!

Dołączona grafika


#60 hunter999

hunter999

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 28 July 2011 - 08:19

Myślę że tak ,ale najpierw muszę kupić oryginał ;p ostatnio mam mało czasu żeby grać dlatego wszystko się przeciąga, zauważyłem że jak się coś tak dużego buduje to trzeba się na trochę oderwać. Mam zamiar teraz pobawić się wnętrzami ,ale po swojemu bo nie mam żadnych planów i zdjęć . Najpierw zrobię ten ogromny kościół na rynku,zobaczymy co z tego wyjdzie.Pozdrawiam