Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe pomysły do minecrafta?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#141 Darkminer

Darkminer

    Dhubleidd

  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 17 April 2012 - 20:36

Animacji rośnięcia dyni i arbuza,powiadasz?Za dużo roboty panie.200 klatek tylko na potrzeby dyni/arbuza.Pomyśl troszeczkę. :D
@Topic
Moim zdaniem powinni dodać ery.Na przykład w takiej erze musisz zrobic <cośtam> żeby przejść do następnej.
Autografa?ki: [color=#008000]Cleo Air[/color]
^-^ zer0 style (Ludzie,którzy grali w Borderlands 2 zrozumiej?)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#142 enter11

enter11

    Znawca

  • Użytkownik
  • 240 postów
  • enter11

Napisano 18 April 2012 - 15:27

@up
Jeden modder jest na tyle dobry że zrobił efekty specjalne (thaum craft-błyskawice itp.), pewnie umiał by to zrobić bez klatek. :P
Już nad tym myślałem.
___________
Dobry pomysł.

#143 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 18 April 2012 - 16:01

I frytki do tego?

Maszyny parowe, później fabryki i rozwój miast? -_- I może żarówki? Albo odrazu broń palna, nie róbmy z tego jakiegoś RPgiesa, jak sam powiedziałeś, a co do tego drugie, to wyczuwam, że mój komp tego by nie uciągnął.

#144 Darkminer

Darkminer

    Dhubleidd

  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 18 April 2012 - 17:26

Nie.Rozwój rozwijałby się do....yyymm...powiedzmy do średniowiecza.
Autografa?ki: [color=#008000]Cleo Air[/color]
^-^ zer0 style (Ludzie,którzy grali w Borderlands 2 zrozumiej?)

#145 Keisuke

Keisuke

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 16 May 2012 - 18:16

Ja mam taki pomysł:

Gdy staniemy na jaju smoka i klikniemy na nie prawym przyciskiem myszki ,ono znika ,a pojawia się mały smok ("Smok się wykluwa") [Etap Pierwszy].
Nie lata ,nie zieje ogniem ,nie biega ,tylko chodzi i siada. Gdy karmimy go mięsem (nie ważne jakim) ,jajkami kury lub rybami on
ewoluuje i staje się większy ("Rośnie") [Etap Drugi].Nasz smok zaczyna biegać.Gdy go karmimy dalej rośnie [Etap Trzeci].Nareszcie nasz smok lata.
Pamiętamy aby go karmić,on się odwdzęcza ,dalej rośnie [Etap Czwarty].Smok zaczyna ziać ogniem.W końcu gdy wciąż go karmimy on dorasta [Etap Piąty] Jest wielkości Enderdragona i ma jego niszczycielską moc!Możemy go ujeżdżać.W tym celu craftujemy specjalną książkę ("Księgę Smoka").Robimy ją z ośmiu łusek czerwonego smoka planowanego przez Mojang i Perły Kresu. Łuski Smoka po bokach ,na dole i u góry ,a Perłe Kresu po środku.Klikamy na naszego smoka prawym przyciskiem myszy trzymając ów książkę.Otwiera nam się jego menu (Coś w stylu tego naszego pojawiającego się po kliknięciu "e").W odpowiednie miejsce dajemy Siodło Smoka i Smoczą Uprzęż. W menu smoka byłoby też miejsce na zbroję dla niego i skrzynię.Gdy włożymy tam skrzynię menu się powiększa i możemy przechowywać tam rzeczy.W menu możemy też sprawdzić stan zdrowia smoka i posiadany przez niego poziom (taki jak nasz po złapniu expa).Menu służy również do rozkazów dla smoka: Siad-Smok siada ,Wolność-Smok lata i chodzi gdzie chce ,może wtedy dojść do potyczki między nim a Czerwonym Smokiem.Przejdźmy do ujeżdżania.Klikamy lewym klawiszem myszki na smoka miejąc pustą rękę (Smok musi mieć na sobie siodło).Gdzy smok odleciał bierzemy "Księgę Smoka" i klikamy nią w powietrze.Smok po chwili przylatuje.Gdy siedzimy już na smoku możemy nim chodzić: W-przód ,S-tył ,A-lewo ,D-prawo. Latamy kierują celownikiem (tym plusikiem po środku ekranu).Plusik idzie w góre-smok wznosi się w górę ,plusik w prawo- smok skręca w prawo itd. Będąc na smoku możemy ziać ogniem,klikamy "Z"
i przed nami pojawia się spory obłok ognia ,lecz znika po chwili ,gdy klikniemy "X" Smok zieje na ukos pomiędzy dołem a przodem jedną linią kwadratów.Linia może nie dojść do ziemi jeżeli lecimy za wysoko.Gdy klikniemy "C" smok ma niszczycielską moc Enderdragona do kolejnego kliknięcia "C". Gdy chodzimy na smoku klikając spację sprawiamy ,że smok biegnie.

Menu Smoka:
MU MS SK ZS
HS NS NA PS
PN TN SZ

MU-Miejsce na Smoczą Uprzęż
MS-Miejsce na Siodło Smoka
SK-Miejsce na Skrzynię
HS-Miejsce na Hełm Smoka
NS-Miejsce na Napierśnik Smoka
NA-Miejsce na Naogonnik Smoka
PN-Miejsce na Przednie Nagolenniki Smoka
TN-Miejsce na Tylne Nagolenniki Smoka
SZ-Miejsce na Skrzydłozbroję Smoka
ZS-Życie Smoka
PS-Poziom i Exp Smoka

Crafting:

-Księga Smoka
Ł Ł Ł
Ł P Ł
Ł Ł Ł

-Siodło Smoka
Ł Ł Ł
S S S
- Ł -

-Smocza Uprzęż
N N S
- N -
N N S

-Hełm Smoka
S S S
- S S
- - -

-Napierśnik Smoka
S S S
S S S
- S -


-Naogonnik Smoka
S S S
- - S
- - -

-Przednie Nagolenniki Smoka
S S S
S - -
S - -

-Tylne Nagolenniki Smoka
S S S
- - S
- - S

-Skrzydłozbroja Smoka
S S S
S S -
- S -

Ł- Łuska Czerwonego Smoka
P- Perła Kresu
S- Surowce do craftowania zbroi: Skura Krowy ,Żelazo ,Złoto ,Diament
N- Nić (Wypada z Pająka)
- Puste Pole

To tyle ,mam nadzieje,że to będzie kiedyś w Minecrafcie.

#146 Keisuke

Keisuke

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 May 2012 - 08:41

Wg mnie wszystkie samochody, telefony, samoloty, karabiny itt zniszczyły by minecrafta.

Poziome szyby

Tak. Jeszcze rasy, skille, czary, expowiska z cycami i smokami. level przypisany do globalnego konta. No i obowiązkowo questy, bo minecraft to przecież MMORPG... Przydały by się też miasta 500x500 z domkami. W każdym domku diamentowe bloczki , miecze, sety. No i nie może zabraknąć słynnego herobrine, którego będziemy mogli okradać, bo ten nie ma co robić i zbiera itemki. Apeluję do Notcha by wprowadził to wszystko, co zawarłem w moim poście.


1.Minecraft to gra o starożytności ,więc TV ,komputery itp. by ją zniszczyły.
2.Poziome szyby ,kraty itp. też powinny się znaleźćw Minecrafcie.
3. Minecraft to nie MMORPG ,tylko sandbox z elementami RPG.

#147 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 17 May 2012 - 19:50

Fajnie by było gdyby dodali części do sterowca i z 9 części na specjalnym crafting tablu by się robiło sterowiec: kończysz craftować, a on się pojawia nad tobą wchodzisz sterujesz lecisz puszczasz ster łaziż i dekrorujesz statek gdy go zatrzymasz :) (coś jak w zeppeline)

Error


#148 Herbata231

Herbata231

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 May 2012 - 20:06

Moim zdaniem to konie i możliwość walki siedząc na nich. Wiem że już są na to mody ale jak np nie chce sie komuś ściągać to takie cuś urozmaici rozgrywke :)

#149 MineJulia

MineJulia

    Królowa śmiechu.

  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 20 May 2012 - 17:10

Mutant Cosmic Creeper: Bardzo bardzo bardzo bardzo rzadko z nieba spadała by ogromna asteroida i po wylądowaniu zostawiała by taką dziure jak bomba nuklearna (nuclear bomb mod)
w tej dziurze znajdowal by sie statek kosmiczny i wyszła by z niego armia Mutant Cosmic Creeper która wyglądała by jak pomarańczowy creeper z szybka zamiast oczu i czerwoną buzią wokoł głowy krążyły by pierścienie (czerwone, niebieskie, itp.)
a statek wyglądał by jak żółte kwadratowe duże cosik :) Te creepery miały by 300 serduszek i wypadały by z nich 1000000-5000000 diamentów i 5000000000 kul doświadczenia
zabieraja 7 serc, po pokonaniu ich powstaje wielki wybuch, odradzasz sie sam na wyspie a za tobą stoi upragniona nagroda...
Polecam serwer CubeWorld bo jest taki epicki ?e nie wiem, tam widzia?am Herobrine i by? czarny jak murzyn :D

#150 szys

szys

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 03 June 2012 - 18:05

Siodło na creepera ;3