Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dżungla i dyskusja o niej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sakuner

Sakuner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 25 February 2012 - 23:20

Jest taki mod, co powoduję ścięcie całego drzewa po rozwaleniu dolnego pnia... Aaa! Nazywał się Timber Mod, ale wyobraźcie sobie ile drewna możnaby było mieć na samym starcie w dżungli? O_o Dżungla wygląda naprawdę super, można sobie robić chatki na drzewach i łączyć je mostami (Robinson Cruzoe-film, tam miał coś podobnego, bardzo fajnie wyglądało.)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 BaDgEr

BaDgEr

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 26 February 2012 - 14:55

@up Zrobiłem coś takiego, tylko malutkie (4 drzewa ledwo wykorzystałem, na każdym dwa poziomy), ale nawet fajnie to wyglądało. Widok na jeziorko w dżungli i lawę na powierzchni niesamowity :o
Dołączona grafika
Kliknij na diament :)

#43 VetiuS

VetiuS

    I'm ZeuS Bro!

  • Użytkownik
  • 149 postów
  • Raidek

Napisano 26 February 2012 - 14:58

Jak na pixelową dżungle to mi się podoba ;)

 

 


#44 BaDgEr

BaDgEr

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 26 February 2012 - 15:50

Ścięłem pierwsze dżunglowe drzewo! Pewnie zastanawiacie się, ile drewna zdobyłem. Wynik: 1 stack + 45 dżunglowego drewna, 8 sadzonek (trochę liści nożycami wzięłem)
*edit*
Zużyłem 2 kamienne siekiery
Dołączona grafika
Kliknij na diament :)

#45 ZekeX

ZekeX

    Boom i po creeperach.

  • Użytkownik
  • 545 postów
  • CraftosPL

Napisano 26 February 2012 - 15:59

Jak będę nagrywał letsplay na 1.2, to użyje Timber Mod i drzewo w sekundkę ścięte,

#46 BaDgEr

BaDgEr

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 26 February 2012 - 16:05

@up: Według mnie niepotrzebny ten mod, w miarę szybko to drzewo zostało ścięte
Dołączona grafika
Kliknij na diament :)

#47 Sakuner

Sakuner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 26 February 2012 - 18:14

@2up
Właśnie o tym pisałem :)
@up
W miarę szybko? w kamienne siekiery, czyli troche to trwa :D Ale moim zdaniem, lepiej tego nie niszczyć-to jest zbyt piękne :)

#48 BaDgEr

BaDgEr

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 26 February 2012 - 20:54

@up Nędzna wysepka z dwoma dużymi drzewami... Ścinamy! :D Zawsze można jeszcze te duże posadzić, potrzebne są cztery sadzonki drzewa tropikalnego, które ustawiamy w kwadrat 2x2 na ziemi i używamy mączki kostnej :)
Dołączona grafika
Kliknij na diament :)

#49 Senesaku

Senesaku

    Dragonica <3

  • Użytkownik
  • 556 postów
  • Asaki12

Napisano 27 February 2012 - 15:55

Szukacie dużej, ciekawej i górzystej dżungli? Proszę bardzo, seed: 88 ;)

Co do dżungli jestem milo zaskoczony, nawet zachwycony.
Mojan trafił w dziesiątkę.

PS. Widoki z wielkiego drzewa as po prostu epickie :D

ab52e3ec7e8af226med.jpg


#50 JeremiWu

JeremiWu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 10 October 2012 - 20:46

Nie lubię dżungli bo nie ma gdzie budować.

#51 Raito

Raito

    Sappy

  • Użytkownik+
  • 326 postów

Napisano 11 October 2012 - 16:37

Absolutnie nienawidzę dżungli. Tak, kiedyś to wpisałam seed, żeby ją mieć.. Teraz co drugi spawn to dżungla, kasuję mapę i generuję na nowo, no bo ile można?! Jak dla mnie jest za bardzo zalesiona, choć lubię jej ciepły kolor trawy. Jedyna dżungla, jaką toleruję to ta z seeda Artomix. Ulegam spawnowi w dżungli tylko, jeśli mam Timbera, co mi się opłaca(jestem materialistką względem dżungli?). I, jak kolega wyżej uznaję, że nie ma wniej gdzie budować. Nawet jak jest górzysta, na nic nie mam ochoty. Po prostu zniechęca mnie, sama nie wiem czym. Domków na drzewie też nienawidzę, niektórzy Youtuberzy myślą, że to hit, podczas gdy serii z domkiem na drzewie w dżungli jest prawie tyle, ile serii z Minecrafta na YT.
Wiem, że Rezi udowodnił, że w Dżungli można budować, chociażby swoją piękną farmą zwierząt. Ale ja, nawet gdy znajdę dobre miejsce, co się zdarzyło około czterech razy, to cóż.. Atmosfera dżungli zupełnie psuje mi zapał do budownictwa. Częstość jej generowania się jest dla mnie zarazą, jeśli nie jest ona spawnem, tylko jakaś fajna góra, to z daleka widać dżunglę. Nie wiem, chyba ciąży na mnie Klątwa Małpki Banan, czy coś takiego. :l

TdLCuNf.gif xSI3p.gif

 


#52 dronitus

dronitus

    LIZACZ

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 12 October 2012 - 11:18

Lubie dżungle za dużo drzew,drewna, nowe możliwości i epickie widoki. :)
Dołączona grafika

#53 AleWariat

AleWariat

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 14 October 2012 - 09:39

dzungla to super biom a drewna nigdy nie brakuje :]

#54 Taboretto

Taboretto

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • Taboretto

Napisano 14 October 2012 - 14:17

Jak dla mnie jest za bardzo zalesiona


wait what? Dżungla która nie byłaby mocno zalesiona nie byłaby dźunglą. To się samo wyklucza xD

sgolj7.jpg

http://www.youtube.c...L?feature=guide - zapraszam na mój kana? na YT! Nagrywam Minecrafta i inne gierki :D


#55 lukaszburek2

lukaszburek2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 14 October 2012 - 15:14

Dżungla- W aktualizacji która ją dodała było fajnie. Żadko się ją spotykało. Ale jak w nowych aktualizacjach generator "srał" ją na prawo i lewo to mi się znudziła... Pozdro dla mojangu...
Dołączona grafika

#56 gruszka105

gruszka105

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 15 October 2012 - 18:53

a ktoś wie czemu te liście nowe u mnie są jakieś całe brązowe albo bardzo zielone ? takie caaałe ? a pnie są różowe ?



a tak to mi się podoba.wysokie drzewka...fajnie :D i bardzo zarośnięte.to dodaje tego ... tego ... uroku do dżungli :DD

Bo nie masz patchera na texturepacka.

Prose?> Daj plusa i diaxa!
Dołączona grafika

Daj dimencik górnikowi !

#57 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 15 October 2012 - 20:47

@UP

Użytkownik Marc dnia 24 styczeń 2012 - 01:15 napisał:
(...)

(...)


Na pweno da ci plusa i diaksa. ;_;

@Topic
Ogólnie dżungla powinna być czymś bardzo rzadkim. Powinna występować tak, że trzeba by było przejść kawałek świata, żeby ją znaleźć, a nie tak jak teraz 3 dżungle obok siebie -,-

Dżungla sama w sobie jest epicka. Bardzo ją lubie, głównie za to, że jest dużo drzew i jest bardzo ładny kolorek trawki.

#58 Raito

Raito

    Sappy

  • Użytkownik+
  • 326 postów

Napisano 15 October 2012 - 21:18

wait what? Dżungla która nie byłaby mocno zalesiona nie byłaby dźunglą. To się samo wyklucza xD

Tak nienawidzę dżungli, że wybacz za błędy.

TdLCuNf.gif xSI3p.gif

 


#59 Krzyzak06

Krzyzak06

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 15 October 2012 - 21:25

dżunglę lubię tylko jako źródło drewna..
dzięki wielkim drzewom nie trzeba ścinać 50 małych, starczą 3 duże (lianami na górę i ścinamy w dół)

#60 RetnaX

RetnaX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 15 October 2012 - 21:59

Dżungla jest dobra tylko do uzyskania surowców, do budowania nie nadaje się wcale, bo domki na drzewie wyglądają naprawdę koszmarnie ....