Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Andorhal-Mapka RPG z myślącymi npc,handlem,najemnikami i bossami!!! (prace zakończone na rzecz innego projektu))


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#41 SogeKing

SogeKing

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 January 2012 - 18:33

Co do przedmiotów,mieczy itd. właśnie zmniejszam ich ilość,a ender pearle używane są również jako waluta ale zostaną zmienione na gąbki.
Akt 1 specjalnie jest taki łatwy,w 2 jest już trudniej ze względu na liczebność przeciwników i 2 razy silniejszych bossów.

Dołączona grafika


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 RoBoomHeadShoter

RoBoomHeadShoter

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 01 January 2012 - 18:35

Wiem że są używane jako waluta, ale nie było potrzeby korzystać.
Akt 2 też jest łatwy. Musiałem wywalać itemy, bo nie było gdzie ich trzymać
PS. Towarzysze tylko mnie wkurzali. Po 2 nieudanych, poprostu ich zabijałem ;p

#43 SogeKing

SogeKing

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 January 2012 - 18:39

Wiem że są używane jako waluta, ale nie było potrzeby korzystać.
Akt 2 też jest łatwy. Musiałem wywalać itemy, bo nie było gdzie ich trzymać
PS. Towarzysze tylko mnie wkurzali. Po 2 nieudanych, poprostu ich zabijałem ;p


Widocznie po prostu jesteś bardzo dobry w takie mapki,ja sam jak i inny użytkownicy mieliśmy lekki problem przy 2 akcie,ale specjalnie dla cb. w 3 akcie przeciwnicy będą o wiele silniejsi :>
Ale w sumie nie możesz również oczekiwać bóg wie czego,to nie jest wiedźmin,tu nie możesz się turlać,rzucać zaklęcia itd. to zwykły kanciasty minecraft,nie jest zbyt dobry do tworzenia jakiejś dynamicznej gierki RPG,walka z bossami nie ma możliwości aby była jakaś ciekawsza od walki z zombie,jedyne co mogę zrobić to zwiększyć mu hp,dmg,obronę i szybkość więc czego ty chcesz?
Jeśli chcesz jakiegoś naprawdę dobrego RPG to zagraj sobie w wiedźmina albo the elder scrolls 5 skyrim...

Dołączona grafika


#44 RoBoomHeadShoter

RoBoomHeadShoter

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 01 January 2012 - 18:57

Nie oczekuję Bóg wie czego. Chciałbym poprostu aby przeciwnicy byli bardziej wymagający, to wszystko ;> Myślę że w 3 akcie jakbyś im dał z + 30 % do szybkości, i 3-4 razy więcej życia ( Atak zostaw taki sam ), to mogliby być jakimś wyzwaniem.
Jako gracz grałem w oba wiedźminy i Skyrima też ^^ Świetne gry

#45 SogeKing

SogeKing

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:04

Skoro uważasz że są załatwi no to rzeczywiście utrudnię trochę walkę,a na czas bitwy w 3 akcie zapewne będą z 6 razy silniejsi :>

PS: W wiedźmina nie grałem,ale Skyrima przeszłem 4 razy :D

Dołączona grafika


#46 Veser

Veser

    Znawca

  • Użytkownik
  • 206 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:07

Do .minecraft wklej tylko pliki, które ulegają zmianie i następnym razem zrób mniejszą odległość między miastami.
Mapa ogólnie łatwa, trudność sprawił mi tylko boss na szczycie góry w pierwszym akcie. Towarzysze przydatni tylko jako coś co może odciągnąć przeciwnika na kilka sekund.

#47 RoBoomHeadShoter

RoBoomHeadShoter

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:09

Napewno grę nieco utrudni, ale mam nadzieję na coś co sprawi nieco HardCoru, że ma szansę się zginąć, a nie latać i zabijać wszystko niczym Berserker ;p
PS. Ja w Skyrim jadę już 290 godzin a nawet pół mapy nie zwiedziłem ;p

#48 SogeKing

SogeKing

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:22

RoBoomHeadShoter-staram się jak mogę,ale jednocześnie nie chcę przesadzić...

PS:290 o.o?Nie znudziło ci się? :o

Dołączona grafika


#49 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:23

słaba mapka 4.5/10 wole moja z wielkimi miastami i questami (opis questa) Jesteś na wielkiej sali na środku lezy poł martwy xardes by go zabic musisz wcisnąc 4 dzwignie (problem) zli straznicy Maffa i zły maffas ;P kilku łuczników na balkonach (w tej sali sa takie balkony) którzy strzelaja z łuku. Jak chcesz sciagnac ze mnie dodaj mnie do autorów :P

Error


#50 SogeKing

SogeKing

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:26

słaba mapka 4.5/10 wole moja z wielkimi miastami i questami (opis questa) Jesteś na wielkiej sali na środku lezy poł martwy xardes by go zabic musisz wcisnąc 4 dzwignie (problem) zli straznicy Maffa i zły maffas ;P kilku łuczników na balkonach (w tej sali sa takie balkony) którzy strzelaja z łuku. Jak chcesz sciagnac ze mnie dodaj mnie do autorów :P

Nie,dzięki,wole korzystać ze swoich pomysłów =3

Dołączona grafika


#51 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:27

ten weteran co ma na imię Moltag atakuje nas po uderzeniu

/D/


#52 SogeKing

SogeKing

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:28

Wydawało mi się że naprawiłem to w 2.1 :<
Zaraz naprawię :<

Dołączona grafika


#53 RoBoomHeadShoter

RoBoomHeadShoter

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:39

I muszę też powiedzieć że towarzysze są b.słabi. Ten "weteran" pada po dosłownie paru uderzeniach.
PS. Prawdziwe " ErPeGi " nigdy się nie nudzą ;3 Jestem Magiem i zbieram all książki, po czym wywalam do skrzynki w domu :3

#54 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 01 January 2012 - 19:41

@Up
Masz rację. Towarzysze są tak słabi, że boss w 2 akcie pozabijam wszystkich jednym uderzeniem (było ich 4). Dodaj im trochę więcej życia i ataku jakbyś mógł :)

Dołączona grafika Adventure is my life


#55 SogeKing

SogeKing

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 January 2012 - 20:05

@Up
Masz rację. Towarzysze są tak słabi, że boss w 2 akcie pozabijam wszystkich jednym uderzeniem (było ich 4). Dodaj im trochę więcej życia i ataku jakbyś mógł :)

Naprawdę aż tak źle???
W takim razie powinni mieć tak od 125-300 hp...

Dołączona grafika


#56 mbn10

mbn10

    Mała, bezbronna dziewczynka...

  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 01 January 2012 - 20:54

dla mnie towarzysze są ok gdyby nie subject 0 nie przeszła bym Łowców a gdyby nie wolfie to bym przegrała piratów (tak wiem jestem słaba) ale wytrzymali i nadal ich mam.

#57 SogeKing

SogeKing

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 January 2012 - 20:57

dla mnie towarzysze są ok gdyby nie subject 0 nie przeszła bym Łowców a gdyby nie wolfie to bym przegrała piratów (tak wiem jestem słaba) ale wytrzymali i nadal ich mam.

Nie jesteś słaba,jedni po prostu umieją budować,inni są mistrzami miecza,ja np. umiem trochę walczyć i trochę budować a poziom trudności mapki jest dla mnie średni,przeczytaj sobie post RoBoomHeadShoter,dla niego to wszystko było łatwiuśkie :D

Dołączona grafika


#58 mbn10

mbn10

    Mała, bezbronna dziewczynka...

  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 01 January 2012 - 21:04

Jeszcze dodam iż ten gościu w karczmie który nas wyzywa na walkę jest za słaby (pokonałam go siekierą bo miecz mi się skończył). Przydało by się mu dodać życia i szybkości (bo nie mógł się do mnie zbliżyć) i zmienić jego położenie aby miał swobodny ruch (bo manewrów się chyba nie da zmienić).

#59 SogeKing

SogeKing

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 01 January 2012 - 21:05

Dzięki za info,poprawię go :>

Dołączona grafika


#60 mbn10

mbn10

    Mała, bezbronna dziewczynka...

  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 01 January 2012 - 21:32

A tak ogóle to prosiłeś mnie o skiny do tej mapki. Co prawda masz je ale w innym temacie była o nie kłótnia a nie były twoje więc "wygrać" nie mogłeś. Powiedz mi czego skiny mają być a z chęcią je zrobię (wojownik, lekarz). A tak ogóle to mam pomysł na nową misję. Da nam ją Lord. Będzie mówił "Witaj (nick) mam do ciebie prośbę. (Po następnym kliknięciu Prawym) Otóż ostatnio mój syn wyruszył w podróż i mówił że wróci za tydzień a czekam już miesiąc. (Po następnym kliknięciu) Mówił że idzie na (jeden z 4-rech kierunków świata). (Co się z nim stało zostawiam tobie) Proponuję aby syn był uczniem wojownika i nauczył się od niego leczyć (najlepiej aby syn to powiedział) po uratowaniu syna uleczył by nas ale nie całkowicie (jeżeli się da oczywiście)