Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klimat


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 MyKokosik

MyKokosik

    My Little Pony!

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Guccj

Napisano 01 December 2011 - 16:20

Minecraft jest super, nigdy mi sie nie znudzi ! :D

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Mixero2388

Mixero2388

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 02 December 2011 - 18:50

Przyznam, brakuje trochę tego klimatu (Lepianka z ziemi itd.)ale to że dodali adventure update to nie znaczy że jeszcze nie można tego poczuć.
Np: Gościu co w ogóle nie za minecrafta wchodzi do niego za czasów 1.0.0 i nie wie jak to jest. On to poczuje, bo nie wie że jest magia i wszystkie te inne pierdoły.
Więc żeby poczuć ten klimat znowu, trzeba wszystko olać nic nie czytać o nowościach magi itd. Tylko po prostu zaczynać od nowa że lepianka z ziemi. To były czasy... ahhh...

#23 komiks42

komiks42

    Kagan

  • Użytkownik
  • 770 postów

Napisano 02 December 2011 - 20:29

Mixero2388 ale to już było,i nie wróci więcej....

dla mnie minecraft zawsze będzie fajny, zawsze jest multii pvp.

PS: Odkryłem że nowe wersie minecrafta będą tygodnikami.
W?a?nie zmarnowa?e? 3 sekundy swojego ?ycia. Gratulacje!

#24 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 02 December 2011 - 21:32

Niby czemu lepianki z ziemi są klimatyczne, a magia, alchemia itp. nie? Kierujecie się głównie tymi opiniami, a ja nie mogę Was zrozumieć.. Wytłumaczcie mi to..

Don't hold me back

This is my own hell


#25 Orzech45

Orzech45

    Fan kotów ^^

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 02 December 2011 - 22:05

Ehh... Alpha to było coś. Pamiętam jak znalazłem pierwszy dungeon i się dziwiłem, że się szkielety spawnią. Nie wiedziałem co to jest i wpisywałem na google "minecraft zielona klatka". Potem znalazłem filmiki CTSG, miał jakoś 2 czy 3 odcinki. Uważam, że ten minecraft to nie to samo co wtedy...

#26 polaczekja

polaczekja

    Znawca

  • Użytkownik
  • 206 postów

Napisano 02 December 2011 - 23:30

Mój pierwszy dungeon to był spawner pająków myślałem że to ich gniazdo pozabijałem to tałatajstwo bo było tam kilku i zacząłem rozbierać spawner myśląc że postawie go sobie w domku jako trofeum ...
O minecraftcie wiedziałem tylko tyle że jest tam drewno żelazo złoto diamenty i wielki świat
dowiedziałem się tego od kolegi i nie wspomniał że gra jest kwadratowa...
moja mina po odpaleniu pierwszego pirata niezastąpiona niedługo potem kupiłem konto.
Grało mi się świetnie... albo to jak znalazłem samotnego kaktusa na plaży ...
Niemniej to że minecraft nie jest taki jak kiedyś to nie wina magi czy alchemij one są świetne .
Dam taką rade wczujcie się w postać i postępujcie tak jak wy byście postąpili a nie tak jak jest w poradnikach ,ustawcie też poziom hard obecnie wychodzenie w nocy bez zbroi to samobójstwo 3 strzały i dziękujemy panu. To daje nam wrażenie że to rzeczywiście jest surviwal a nie rzeź bezbronnych kartonowych pudełek.
Dołączona grafika

#27 ZoneMatiz

ZoneMatiz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 03 December 2011 - 13:31

Mi nie chodzi o to iż byłem nowy.Raczej o to iż wtedy czlowiek czuł tą bezkresność.Pamiętam jak wsłuchiwałem się w gdakanie kury.Moja pierwsza chatka?Był to domek z (starego)cobbla z wodospadami na górze.Tak się jarałem że uwięziłem kure i nazwałem ją Helenką.Teraz ni cholera tego nie czuje.Zacząłem od ostatniej alphy a skończyłem tak naprawdę na 1.5.

#28 polaczekja

polaczekja

    Znawca

  • Użytkownik
  • 206 postów

Napisano 03 December 2011 - 14:32

Bezkresność jest nadal tylko nie ma nic do odkrycia.
Dołączona grafika

#29 MrOwned

MrOwned

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 03 December 2011 - 16:16

Ahhh, pierwszy dzień w Minecrafcie....
Dziura w ziemii i czekanie całą noc...
A potem, rano panika bo 2 pająki mi na dachu siedziały i czekały na mnie, a ja głupi z kwiatkiem na nie :D
Czas poszukać ofert kasowania pamięci, kto pójdzie ze mną? :)

#30 ZoneMatiz

ZoneMatiz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 04 December 2011 - 18:58

Drogi Danio.Widzę iż jesteś waćpan nowym graczem i nie wiesz dlatego o co nam chodzi.Nam chodzi o to iż minecraft dawniej nie był taki urozmaicony i ludziom się to podobało.W pierwszych wersjach ludzie nie myśleli o rzeczach tego typu.Nikt nie myślał,,OOO zrobie sobie magicznego słorda.LOLOLOLOOLOLOLLOLOL".Właśnie o to chodzi.Pamiętam jak się jarałem jak miałem w chacie szkło z wodą w środku.Magia i alchemia(i ulerpszanie..)to rzeczy typowo erpegowe.Dawniej ludzie nawet o tym nie myśleli.A jak już to dobrze.Ale notch skipścił i jakoś nie zabiera się do zjedzenia tego bigosu.Koniec

#31 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 04 December 2011 - 19:17

@Up

GOD DAMMMIT, kolejny hejter. Nie rozumiesz nawet wypowiedzi Dania. Przecież gra ma klimat, lecz inny. Tak trudno to zrozumieć?
A Minecraft jest teoretycznie cRPG od dawna, to są jedynie urozmaicenia.
Nie chcesz? Nie korzystaj, a nie zawalaj forum zbędnymi komentarzami na temat Twoich pretensji do Notcha.
Tak BTW, teraz głównym kierownikiem jest nie kto inny, a Jeb.
Co jest, do k#$@y nędzy złego w urozmaicaniu gry? Ma pozostać w miejscu? Taka niedoróbka? Ciekawy tok rozumowania, nie powiem. Nieważne.

#32 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 04 December 2011 - 20:44

Gram w MC od 1.2, więc taki nowy nie jestem. Minecraft nie jest i nigdy nie będzie grą RPG! RPG to odgrywanie postaci, mylicie to z alchemią/magią itp. które są rzeczami jedynie typowymi dla RPG! To znaczna różnica..

Don't hold me back

This is my own hell


#33 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 04 December 2011 - 21:00

Teoretycznie da się odgrywać w nim swoją postać, więc jest, ale nie myl pojęć to nie RPG, a cRPG.

#34 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 04 December 2011 - 21:32

Wiem, ale ludzie właśnie określają Minecraft'a jako RPG. A to bzdura. Minecraft jest i będzie sandboxem.

Don't hold me back

This is my own hell


#35 TheDirtu

TheDirtu

    I'm under your bed

  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 05 December 2011 - 06:15

Wiele osób uważa, że minecraft sie "popsuł" gdyż traktowali tą grę jako narzędzie do wyżywania sie architektonicznie ale minecraft zawsze zmierzał w stronę cRPG (tak jak to zauważył Infek) więc nie narzekajcie, że minecraft się popsuł! On po prostu od dawna miał taki być... I wasze dewagacje tego nie zmienią.

#36 Thrivium

Thrivium

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 05 December 2011 - 15:02

.Po jakimś czasie przestałem czuć ten klimat.Potem było tak , iż ten klimat zaczynał gasnąć. - też tak miałem tyle że ta część wypowiedzi jest bez sensu.
Ta, pamiętam pierwsze dwa klocki oraz kłótnie o owe klocki, była to bowiem wełna i miała imitować łóżko, dom z ''gliny'', czyli dirtu i dwie, czy trzy pochodnie ;pp
Mój status:
WorldBuilder i admin na ??cznie 100 serwerach!

#37 Mixero2388

Mixero2388

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 05 December 2011 - 15:08

Według mnie ten klimat nie jest przez nowości tylko przez ilość (czas) grania. Po 1 miesiącu już przestaje się czuć klimat.

#38 CinekH

CinekH

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 05 December 2011 - 15:56

@up
Jak czytałem dziś rano ten temat, to samo miałem napisać po powrocie ze szkoły, lecz mnie wyręczyłeś.
I chciałbym dodać, że wtedy to był nasz pierwszy raz, nie wiedzieliśmy co i jak. Teraz czytamy na CraftPortal co doda kolejna aktualizacja, więc nie ma tego zaskoczenia itp.

#39 PZPgatron

PZPgatron

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 122 postów
  • pzpgatron

Napisano 08 December 2011 - 19:05

Klimat da się poczuć. Gram od całkiem dawna(nawiasem mówiąc, mój pierwszy kontakt to filmik pt. "Jak zrobić sedes" podesłany na mojego skype'a) a ciągle to czuję. Jak ktoś zauważył, klimat nie gaśnie, lecz się zmienia.Ja na przykład ostatnio zacząłem grać na nowym świecie, zarżnąłem tak ze 10 świń, upiekłem mięsko i zszedłem pod ziemię. Nie wiem, jak to określić... Czułem TO. Co z tego, że długo gram w minecrafta, co z tego że Persson "zaśmiecił" swoje dzieło nowościami? Ludziom wypowiadającym się negatywnie w tym temacie albo zabrakło weny albo nie pasuje im nowy klimat. Minecraft to jedna z gier, w które gram więcej niż rok a nie nudzą mi się (na drugim miejscu jest SoSE a na trzecim LoL)

Jak by to można streścić w jednym zdaniu...
Wg. mnie mc jest ok i będę grał w to jeszcze długo.
Evil Maaster has spoken.

#40 ZoneMatiz

ZoneMatiz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 10 December 2011 - 21:17

Nie hejtuje ale w moi przypadku ten pomysł wygasa.To moje zdanie a temat to zamknięcia