Skocz do zawartości


Zdjęcie

[RP][No-premium][WL][24/7] Królestwo Thandor


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
622 odpowiedzi w tym temacie

#41 zaba98

zaba98

    AJWAN!

  • Użytkownik
  • 659 postów

Napisano 22 November 2011 - 16:35

Nick: zaba98
Wiek: 13
Czas gry w Minecraft'a: Od beta 1.4, czyli gdzieś tak 7 miesięcy.
Znajomość gry RP: Grałem na Seggelinie i Lysorii, coś tam wiem.
Historia Postaci: Pewnego pięknego zimowego poranka urodził się pewien zaba. Jego rodzice bardzo się cieszyli. Akurat ich dom był wtedy przysypany śniegiem i światło dzienne nie dochodziło do domu, więc mały nabawił się "światłowstrętu", nie znosił światła dziennego. Już od małego lubił kopać dołki w ogródku. Dzięki wychodzeniu na dwór tylko w nocy potrafił poruszać się zwinnie i cicho, nawet widział w ciemnościach, niczym kot. Pewnej nocy, wyszedł pobawić się na dworze, aż nagle zobaczył jakieś cienie. Nie zwrócił na nie uwagi, myślał że to strażnicy. Nagle dom jego sąsiadów zaczął się palić. Ze strachu zaba wskoczył w krzaki. Słyszał tylko krzyki swoich sąsiadów, był zrozpaczony, że nie mógł nic zrobić. Nagle wszystkie inne domy w okolicy zaczęły się palić. On mógł tylko patrzeć, co się dzieje. Nie mógł nic zrobić, strach go sparaliżował. Wyszedł poza mury wioski i czekał. Gdy szedł, zobaczył... jakiegoś innego człowieka, który nie płonął. Pomyślał, że to mógł być podpalacz, więc skoczył na niego. Człowiek ten niefortunnie się przewrócił i upadł na ostry kamień. Był już trupem. Z jego kieszeni wypadło krzesiwo. Kiedy pożar skończył się palić, wokół był tylko stos zgliszczy i spalonych ciał, niektóre się jeszcze paliły. Zaba pojął, że w tych czasach można ufać niewielu osobom, zobaczył więcej ludzi, więc zaczął uciekać. Wędrował tak przez długi czas, był wyczerpany, aż doszedł do Królestwa Thandor. Postanowił dołączyć do rasy, która wiedzie swój żywot pod ziemią, postanowił zniszczyć wszystkich, kto miał w stosunku do niego wrogie zamiary.
Preferowana Nacja(WAŻNE: REKRUTACJA DO IYASH WSTRZYMANA!): Quehati
Dlaczego nasz serwer?: Dzięki Seggelinowi spodobały mi się serwery RP, a takie naprawdę dobre trudno znaleźć. Lysoria też była fajna, no ale... Serwer fajnie się zapowiada, więc może będe na nim grał... A tak poza tym,

Ale na naszym serwerze nie chodzi żeby budować

No i dobrze, nie czuję się dobry w budowaniu.
Posiadasz Mumble?** Nie, ale mam TS, może wystarczy.
Zareklamujesz serwer:Postaram się.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Retifox

Retifox

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 22 November 2011 - 17:12

Wiek:13
Czas gry w Minecrafta:; 1 rok
Znajomość Gry RP:dobra
Historia Postaci: byłem młodym tryskającym 16 latkiem byłem synem kowala mieszkałem w górskiej wiosce ale pewnego dnia coś się zmieniło bandyci zaatakowali moją rodziną wioskę domy się paliły nikogo nie oszczędzali uciekłem za nim się obejrzałem zostałem ogłuszony obudziłem się na powozie bandytów były kilka innych osób gdy dotarliśmy do miasta sprzedali nas jako niewolników pracowaliśmy u jakiegoś bogacza który nas traktował jak śmieci pewnej nocy z kolegami postanowiliśmy uciec podpaliliśmy jeden z domu nagle ogień przeszedł na inne domu ochroniarze bogacze pobiegli po wiadra z wodą wtedy ruszyliśmy uciekaliśmy i uciekaliśmy w pewnym momencie zatrzymałem się obejrzałem się i nie było moich przyjaciół w momencie spotkałem mnie coś dziwnego co to okaże się w przyszłości ale wiem jedno nie może być gorzej nisz w tej chwili
Preferowana Nacja:nie chce należeć do żadnej nacji
Dlaczego nasz serwer?:lubię takie serwery multiplayer i chce grać z ogarniętymi graczami i adminami
Posiadasz Mumble nie mam
Zareklamujesz serwer:koledzy chętnie przyjdą na ten serwer

#43 Matus2907

Matus2907

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • TheMitsk

Napisano 22 November 2011 - 17:46

Poprawiam. Chce zagrać by poznać ciekawe osoby i poznać nowe zalety gry multi.

#44 gracjando55

gracjando55

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 22 November 2011 - 18:46

Nick:gracjando55
Wiek:13
Czas gry w Minecraft'a:Od 1.7.3
Znajomość gry RP:W minecrafcie na serwerach RP nie grałem ,ale potrafię wczuć się w role postaci
Historia Postaci: Gracjando był dzieckiem znalezionym w namiocie na pustyni.Pewnego dnia patrol z miasta Char znalazł namiot.Strażnicy przeszukali go ,ale jeden z żołnierzy postanowił wziąć dziecko i wychować je jak swoje.Jego ojciec często wyruszał na patrole i strzegł miasta ,dlatego Gracjando większość czasu spędzał samotnie.Gdy skończył 15 lat jego ojciec umarł ,a Gracjando musiał radzić sobie sam.Z Rozpaczy szybko przepił cały spadek ,wtedy popełnił kilka przestępstw za które trafił do więzienia na 5 lat i odebrano mu tytuł.Gdy już wyszedł z więzienia ,od razu zaczął odbudowywać swoją reputacje.Dzięki czemu udało mu sie odzyskać tytuł chłopa.
Preferowana Nacja(WAŻNE: REKRUTACJA DO IYASH WSTRZYMANA!):Char
Dlaczego nasz serwer?:Bardzo lubiłem RP w innych grach tutaj zasady są takie same więc może mi sie spodobać.
Posiadasz Mumble?** :Nie posiadam
Zareklamujesz serwer:Mógłbym

#45 oska5r

oska5r

    Tejst de Rejnboł, modafuka!

  • Użytkownik
  • 996 postów

Napisano 22 November 2011 - 18:57

Danio, bez urazy dla Ciebie ale nisko się cenisz, a zarazem swój serwer. Część podań jest na prawdę słaba a mimo to zaakceptowana. Nie chcę narażać się na hejting więc zaraz wstawię swoje. Mam nadzieję że zawyżę poziom.

#46 chlebaki

chlebaki

    Love is true

  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 22 November 2011 - 19:18

Potrzebny jest jakis 'specjalny' skin ?

#47 oska5r

oska5r

    Tejst de Rejnboł, modafuka!

  • Użytkownik
  • 996 postów

Napisano 22 November 2011 - 19:28

Wiesz że serwer no-premium? Nie każdy "założy" skin.

#48 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 22 November 2011 - 20:01

Matus2907-

Chce zagrać by poznać ciekawe osoby i poznać nowe zalety gry multi.

Tyle że takie coś możesz osiągnąć na każdym serwerze. Podaj dobry powód.
Retifox- pełno błędów, do poprawy.
gracjando55- za krótka historia postaci, do poprawy.

Don't hold me back

This is my own hell


#49 Wonster

Wonster

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • wonster

Napisano 22 November 2011 - 20:10

Mam pytanie jestem dołączony na white-liste poprawiłem historie Nick:Filmaj1

#50 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 22 November 2011 - 20:18

Za krótka historia postaci.

Don't hold me back

This is my own hell


#51 Wonster

Wonster

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • wonster

Napisano 22 November 2011 - 20:20

Ja ale mam już poprawianą?

#52 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 22 November 2011 - 20:23

Jest za krótka...

Don't hold me back

This is my own hell


#53 Wonster

Wonster

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • wonster

Napisano 22 November 2011 - 20:29

Historia Postaci:Byłem małym chłopcem i wymarzyłem sobie ze zostanę bandyta.I 10 lat później zostałem bandyta
i poznałem przyjaciela Skarpetkę.Razem grabowaliśmy wioski,osady.Pewnego dnia złapali nas strażnicy.Byliśmy w wiezieniu 2 lata gdy Skarpetkę powiesili ja uciekłem.Po trzech latach znalazłem miasto Iyash było ono w lesie mieszkali tam rozbójnicy myśliwi.Dołączyłem do tego miasta i walczyłem o obrone go.
Gdy napadli na nas żołnierze Charu.Wielu znas zgineło ja także.

#54 Wonster

Wonster

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • wonster

Napisano 22 November 2011 - 20:29

teraz dobra??

#55 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 22 November 2011 - 20:39

Dalej sporo błędów, prawie nic nie dodałeś. Przykro mi, podanie złe już chyba trzeci raz z kolei, ponowne możesz złożyć dopiero za tydzień. I po co ten podwójny post? Warn.

Don't hold me back

This is my own hell


#56 chlebaki

chlebaki

    Love is true

  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 22 November 2011 - 20:44

Wiesz że serwer no-premium? Nie każdy "założy" skin.


Tak wiem . Ale 'ci z premium' mogliby jakieś 'dostać'

#57 brauszu99

brauszu99

    Dziecko Joker'a

  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 22 November 2011 - 20:53

@UP-->Strona 2
Poprawiona ! ;>

#58 Retifox

Retifox

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 22 November 2011 - 20:54

PANIE DANIO POPRAWIŁEM

#59 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 22 November 2011 - 21:15

Retifox- aha.
brauszu- przyjęty.

Don't hold me back

This is my own hell


#60 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 22 November 2011 - 21:18

[b]Nick:LordRossiol[/b]
[b]Wiek min. 13*)11 grudnia 15[/b]
[b]Czas gry w Minecraft'a:Gram od wersji 1.2,kiedy to kolega pokazał mi tą grę.[/b]
Znajomość gry RP:Grałem na serwerze RP,który niestety upadł,nie stosuję metagamingu,nie herosuję swoją postacią,poprostu odgrywam rolę normalnego człowieka w kanciastym średniowiecznym świecie
Historia Postaci: Mietek wiódł spokojne życie,ojciec jego był łowcą. Jednak pewnego dnia coś zakłóciło jego spokój,do wioski nadciągneli Dzierzbowie mordując wszystkich,tylko on uciekł,zamieszkał w podziemnym mieście Quehati i przysiągł sobię zemstę.
Preferowana Nacja(WAŻNE: REKRUTACJA DO IYASH WSTRZYMANA!):Quehati
Dlaczego nasz serwer?: Uwielbiam grę RP,a ten serwer zapowiada się ciekawie. (PS: Oczywiście będzie czat lokalny? :D)
Posiadasz Mumble?** Nie,lecz mogę pobrać,bardziej preferuję TS.
Zareklamujesz serwer:Tak.

KurmTAx.jpg