Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga na Hime


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaciekPPL

MaciekPPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 18 November 2011 - 17:11

Dzisiaj o 17.06 odebrała mi gracza i wyśmiewała się z moich budowli.
Wszystko zaczęło się tak że pisałem z innymi graczami na czacie aż tu nagle ona znowu wali jakieś głupie zdanie na temat mnie.
Potem przyszłą do mnie i mówi że żałośnie buduję itp.

A ja odpowiedziałem jej że niech nie krytykuje czyjegoś dzieła tylko zajmie się swoimi sprawami i właśnie w taki sposób straciłem gracza.Gdzie tu jest sprawiedliwość? Obrażający admin? Proszę coś z tym zrobić albo po prostu niech odda gracza i nie zaczyna się po raz kolejny. Kiedyś to było śmieszne. Ale teraz jest żałosne!

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 18 November 2011 - 17:26

No co no..ziarno prawdy jest,Hime obraziła budowle Maćka,słowami ,,Jest żałosna,,Maciek zaczął
się kłócić i jej się sprzeciwił,ona nazwała go żałosnym,odebrała gracza i kłócą się nawet teraz.

#3 bobiii11121

bobiii11121

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 November 2011 - 17:30

Ja sie jej niedziwie jak ja chcialem dac prace na gracza a ty powiedziales Kutasow i Debilizmow nieprzyjmujemy do mnie -.- dlamnie ciebie powinno sie zbanowac bo zaczynasz i sie dziwisz -.-

#4 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 18 November 2011 - 17:32

Twoja arogancja powoli osiąga punkt kulminacyjny
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Przemyśl jak się zachowujesz. Spytałam ci się grzecznie: Maciek a w ogóle to jak dostałeś gracza? . Otrzymałam odpowiedź ''A co cie to obchodzi'' . No więc teleportowałam się do ciebie żeby sprawdzić co zbudowałeś i wyraziłam opinie na temat twojego ''dzieła''. Jeżeli zasługujesz na gracza na pewno dostaniesz go jeżeli zbudujesz coś na mapie dla kandydatów(to właśnie jest sprawiedliwość).

#5 MaciekPPL

MaciekPPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 18 November 2011 - 17:33

Co?
Nie mówiłem nic takiego!
Ona tak na mnie powiedziała! 

Twoja arogancja powoli osiąga punkt kulminacyjny

Dołączona grafika
Przemyśl jak się zachowujesz. Spytałam ci się grzecznie: Maciek a w ogóle to jak dostałeś gracza? . Otrzymałam odpowiedź ''A co cie to obchodzi'' . No więc teleportowałam się do ciebie żeby sprawdzić co zbudowałeś i wyraziłam opinie na temat twojego ''dzieła''. Jeżeli zasługujesz na gracza na pewno dostaniesz go jeżeli zbudujesz coś na mapie dla kandydatów.


Ładnie popodrabiane screny 
Hime za to oszustwo to nawet nie powinnaś gracza mieć bo tylko taka łagodna się na forum zachowujesz

#6 bobiii11121

bobiii11121

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 November 2011 - 17:37

BYLEM PRZY TYM I TO NIESA PODROBIONE SCREENY Hime sie spytala Grzecznie kto ci dal gracza a on co cie to Kur** obchodzi

#7 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 18 November 2011 - 17:40

Tak Maciek powiedziałeś tak,nie kłam.

#8 MaciekPPL

MaciekPPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 18 November 2011 - 17:43

Nie kłamie nie dosyć że ma poparcie bo to wielka hime to jeszcze za to mi dała bana na miesiąc.Pozdrawiam kiedyś uważałem serwer za najlepszy ale to kiedyś już minęło! 
Proszę o Unban i o rangę gracz niech wypowie się tu inny moderator jak Grey itp.

#9 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 18 November 2011 - 18:00

Jeszcze parę SS'ów
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Myślę że twój ban jest całkowicie zasłużony . BTW: Dark jeśli to czytasz to nie nie zależy mi .

#10 kaban00

kaban00

    Operator jCraft

  • Użytkownik+
  • 158 postów
  • kaban00

Napisano 18 November 2011 - 18:04

No to sobie Maciuś przeskrobał :)

#11 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 18 November 2011 - 18:48

Moge sprawdzic w logach ta sytuacje. Jednak Maciek powiem ci szczerze, ze zaslugiwales na bana od dawna, bo twoj stosunek do innych i zachowanie nie jest za dobre. Nie podwazam decyzji Hime, bo w sprawie przyznawania i zabierania gracza dziala na moje polecenie. Zreszta kazdy operator ma prawo odebrac komus gracza, jezeli ten swoim budowaniem szpeci mape, okolice itp.
Ta ranga zobowiazuje. Przede wszystkim do tego by polepszac swoje umiejetnosci, budowac na wysokim poziomie i zachowywac sie w stosunku do innych rowniez na poziomie.

 


#12 MaciekPPL

MaciekPPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 18 November 2011 - 19:09

No ale ona w ciągu mojej rozmowy z dragonem coś zaczyna na mnie mówić potem obraża moje budowle... Zakończmy to dajcie unban , gracza i koniec tej kłutni od początku

#13 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 18 November 2011 - 19:12

Za miesiac dostaniesz unbana, trzeba bylo nie obrazac operatora tylko normalnie odpowiedziec na pytanie.
O gracza albo budowniczego - zalezy co bedzie za miesiac bedziesz mogl powalczyc zgodnie z przyszlymi zasadami.

 


#14 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 18 November 2011 - 19:16

Maćku, nagrabiłeś sobie. Uważam, że zasłużyłeś na karę, jeszcze miałeś czelność tak zwracać się do Hime? Moim zdaniem to i tak jest najlżejsza kara.

logo.png


#15 MaciekPPL

MaciekPPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 18 November 2011 - 19:49

Bardzo proszę o unbana i gracza dopiero co wczoraj znowu zagrałem na serwerze.Proooszę!

#16 MaciekPPL

MaciekPPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 19 November 2011 - 09:50

To jak dostanę tego unbana i gracza;/?

#17 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 19 November 2011 - 10:09

Juz dostales odpowiedz na to pytanie.
Zamykam watek, a tobie radze uzbroic sie w cierpliwosc i przemyslec swoje zachowanie ;)