Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwierzcie... (Oraz luźna dyskusja o creepy, włączona w tle.)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#41 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 01 November 2011 - 19:52

A cóżże sądzisz o części ostatniej?
I Wy też?
Hm?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 01 November 2011 - 19:59

Przecież to creepy pasta, powinieneś od tego momentu fabrykować dowody na jej prawdziwość D:
Btw, chciałem coś dołożyć, ale wena poszła w czortu.

#43 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 01 November 2011 - 20:01

Infernalu, Infernalu,Infernalu... Jeśli mam być szczery powiem tak, po przeczytaniu początku "Rankiem, gdy odbyłem poranną toaletę" miałem nadzieję że bardziej dokładnie opiszesz te czynności które towarzyszyły ci w tych chwilach. Jestem zawiedziony, nie przyłożyłeś się. Co o reszcie ?
Jest dobrze, klimat, dreszczyk emocji, ta tajemniczość sprawiają że wszystko zaczyna mi stać dęba... tak wszystko, włosy na głowie, właśnie o nich mówię. Czytanie twoich opowiadań weszło już do kanonu naszych rodzinnych zwyczajów. Rozpalamy ognisko w oponie na środku pokoju, i razem czytamy historię tańcząc dookoła. Mam nadzieję że nie będziesz się obijał, pisz zanim twój przyjaciel zginie buha[ups wybacz]hihihihi

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#44 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 01 November 2011 - 20:03

@Up
No spróbuj mi się tu demonicznie śmiać, mwihihihahahahahahhahahubuhbuhahahaha.
A gdzie jeszcze włosy stają Ci dęba, Ksaniasie? ;D

Następny fragment historii oplecionej w słowa, która mi się przydarzyła - niebawem. Jako że żyję, skoro to czytacie, wiedzcie, że będzie happy end, ale przeżyłem traumatyczne przeżycia.

#45 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 01 November 2011 - 20:06

Na głowie mi stoją, fajny efekt powstaje, chyba to opatentuje, można tam chomiki hodować. No a oprócz tego na klacie a resztę pokażę ci dzisiaj w nocy jak wrócę z biura CraftPortal, bo dzisiaj szef kazał zostać do późna i pomoderowac. Obiad sobie odgrzeje jak coś.

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#46 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 01 November 2011 - 20:21

@up:
A żeby nie dostać bana za offtop, to powiem że bardzo fajne opowiadanie ;p
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#47 Niesiemierodek

Niesiemierodek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 01 November 2011 - 20:28

To opowiadanie... Jest jakieś dziwne... Teraz pięć razy pod rząd jak chciałem wejść na stronę trzecią to mi odświeżało stronę z opowiadaniem... Jak się odwróciłem od ekranuto mi się pszeglądartka wyłączyła. Chciałem przeczytac komentarze ale zniknęły i zamiast nich pojawił się jakiś bełko t o augustiuszu i chomikach... Boję się. Ważne że to jest twór wy obraźni czy co to tam. Kończę pisać bo ktoś mnie woła. Chyba.

#48 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 01 November 2011 - 20:37

To opowiadanie... Jest jakieś dziwne... Teraz pięć razy pod rząd jak chciałem wejść na stronę trzecią to mi odświeżało stronę z opowiadaniem... Jak się odwróciłem od ekranuto mi się pszeglądartka wyłączyła. Chciałem przeczytac komentarze ale zniknęły i zamiast nich pojawił się jakiś bełko t o augustiuszu i chomikach... Boję się. Ważne że to jest twór wy obraźni czy co to tam. Kończę pisać bo ktoś mnie woła. Chyba.


Widocznie nie czytałeś regulaminu podczas rejestracji, pozwól że zacytuję pewien punkt.

&Według poprawki z dnia 1814 na forum CraftPortal rejestrując się musisz być świadomy faktu, że zakładając tu konto jesteś narażony na liczne skutki uboczne, takie jak opętanie przez Szatana, Infernala czy inne takie.

Tak na poważnie to co ci dało inspirację Infernalu do napisania czegoś takiego ?

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#49 BlowUpMe

BlowUpMe

    Weeeeeeeeeeeee!

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 01 November 2011 - 20:51

Xanias widzę, że jestem w twoje sygnaturce. Ale dobrze mu odpisałeś, niedługo trolle opanują ten piękny świat. Hihih... ekhm... Buhahahahahah!
Music, Gaming, Hardcore, Extreme, Optimism, Fun and more, more, more! Tak, tak jestem psychicznie chory, i dobrze mi z tym!

Dołączona grafika


#50 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 01 November 2011 - 21:03

A repuw nie dajo
Dziś mi się kolejnej części pisać nie chce, dam jutro...
@Up
Chyba zacznę dawać warny za Demoniczny Śmiech, który nie jest używany przeze mnie, mwihihihihahahahahahahahaHAHAHHAHAHAHHAHBUhbhbhbhhbbaahahahahahaha ahahhaha hahahahh ahahahh.

#51 BlowUpMe

BlowUpMe

    Weeeeeeeeeeeee!

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 01 November 2011 - 21:08

Ale jak jutro nie będzie, to naślę na ciebie jutro grupę napakowanych endermanów :D. They see you...
Music, Gaming, Hardcore, Extreme, Optimism, Fun and more, more, more! Tak, tak jestem psychicznie chory, i dobrze mi z tym!

Dołączona grafika


#52 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 01 November 2011 - 21:12

Repa Ty tesz nie dajo ;C

A ja mam 12 wszechświatów, gz, powodzenia.

Wolicie, bym na końcu umarł, czy jednak nie? :D

#53 norkiew

norkiew

    The Dark Mushroom Picker

  • Użytkownik+
  • 1111 postów
  • norkiew

Napisano 01 November 2011 - 21:13

Dzięki inf ;) Jak doszedłem do tego że wyświetlila mu sie morda endermana to aż mi coś pierd***ęło w środku, to opowiadanie jest scary, choć jest napisane że to nie jest na prawde to i tak sie sram, dziękuję ci Infernalu za posiadanie takiej zajebistej wyobraźni

#54 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 01 November 2011 - 21:14

To repa kuffa daj

Proszę uprzejmie, miłe to dla mnie, iż uważacie me prawdziwe przeżycia za niezwykle rozbudowane i poruszające :)

#55 norkiew

norkiew

    The Dark Mushroom Picker

  • Użytkownik+
  • 1111 postów
  • norkiew

Napisano 01 November 2011 - 21:16

To repa kuffa daj

Proszę uprzejmie, miłe to dla mnie, iż uważacie me prawdziwe przeżycia za niezwykle rozbudowane i poruszające :)

D: (Dałem repa )
@Infernal Ok Ok, dam Ci tego Repa, Ale usuń mnie z ignorkowanych na GG B]

#56 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 01 November 2011 - 21:24

Repa ni dajo bo wudko zabraklo, no i usuno to repotacyje.
PS. Zgin na koncu, to zawsze lepiej wyglada. Albo dostan traumy. Albo prawdziwe locko endermaniaka.

#57 BlowUpMe

BlowUpMe

    Weeeeeeeeeeeee!

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 01 November 2011 - 21:26

Jak jutro wrzucisz trzęcią część, to pomyśłiny z tą repką (złowieszcza twarz). Mam nadzieje, że to luźny temat i nie będzie warnów lub gorze, bo powoli robi się offtop.
Music, Gaming, Hardcore, Extreme, Optimism, Fun and more, more, more! Tak, tak jestem psychicznie chory, i dobrze mi z tym!

Dołączona grafika


#58 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 01 November 2011 - 21:49

Przeca są już trzy części, miszczu.

#59 blojayble

blojayble

    :u

  • Użytkownik
  • 414 postów
  • blojayble

Napisano 01 November 2011 - 22:11

Nareszcie coś ambitnego ze stajni Infernala, fajne, momentami nawet straszne.

Oby tak dalej. ^^

#60 BlowUpMe

BlowUpMe

    Weeeeeeeeeeeee!

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 02 November 2011 - 07:28

To wrzucaj piątą :D. Ale co ci sie w tym twoim Szatańskim Umyśle uroi, to ja nie wiem. Strach się bać.
Music, Gaming, Hardcore, Extreme, Optimism, Fun and more, more, more! Tak, tak jestem psychicznie chory, i dobrze mi z tym!

Dołączona grafika