Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błaganie o poradę:D [Szukam Moda]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kazzpi

kazzpi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 05 March 2011 - 11:25

Tak, więc kończy mi się umowa z internetem radiowym. Jako, że pojawiła się możliwość zakupu wi-fi w całym moim mieście będę mógł w końcu godnie grać w tą piękną grę jaką jest minecraft z innymi ludźmi:D. Na parę miesięcy (póki mnie będzie stać) planuje wykupić serwer na około 6 osób (pewnie pociągnie z 15 za te 6 dyszek:D). Tyle słowem wstępu.
O co mi więc chodzi?
Server będzie oparty na move crafcie, ponieważ chciałem urządzić tam sealand.
Czy jest jakiś generator map morskich i tylko morskich? Bo słyszałem, że w mc edit można podnosić poziom wody, ale o tyle ile by mi było trzeba, (5-6 kratek) drzewa będą przeszkadzać w pływaniu i będą obleśnie wyglądały(możliwe także,że jak podniosę poziom to jak wygeneruje dalej mape to się zrobi obleśny wodospad, brrry). Tak więc w skrócie czy znacie jakiś sposób na wygenerowanie czegoś takiego, aby można było spokojnie pływać statkiem (chodzi o to żeby woda nie była za wysoko bo myślałem także nad sterowcami) i budować miasta na platformach?

Nie wiedziałem, który dział, ale myślę, że ten będzie odpowiedni.

Z góry dzięki za pomoc.
kazzpi

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kazzpi

kazzpi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 05 March 2011 - 12:37

Ahh szukajcie, a znajdziecie:D

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Znalazłem generator płaskich powierzchni na minecraft net:D
Gitarka gra:D Może komuś się przyda:D

Do zamknięcia