Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy istnieją alternatywne sposoby pozyskania legalnego MC?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomson

Tomson

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 March 2011 - 20:06

Witam wszystkich!

Ostatnio w internecie popularne są strony, które oferują konto minecraft w zamian za wypełnianie ankiet. Nie brzmi realnie ale chciałem spróbować, oczywiście szybko zrezygnowałem, gdy zobaczyłem, że te za te ankiety trzeba płacić. I tu pada moje pytanie: Czy macie jakieś sprawdzone, LEGALNE, sposoby na zdobycie minecrafta? Wiadomo, że nie ma nic za darmo, więc nie chodzi mi tu o tych wszystkich naciągaczy, ale na przykład jakieś serwisy, które organizują konkursy, czy coś w ten deseń.

Spodobał mi się classic, więc chciałbym spróbować betę, ale nie chce piracić tej gry. Jednak ~60zł to trochę za dużo, zwłaszcza dla kogoś kto jest jeszcze(!) na utrzymaniu rodziców.

Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość, z góry dzięki za wszystkie poważne odpowiedzi. Peace.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 01 March 2011 - 20:09

Szczerze wątpię by prócz mc.net i serwisów aukcyjnych jakakolwiek inna strona oferowała konta MC.

#3 KotMroku1

KotMroku1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 01 March 2011 - 20:13

1.Istnieje mnóstwo sposobów ale...tyle samo lub więcej płatne.
2.Może CraftPortal zorganizuje taki konkurs...na inne strony nie licze.
3.Posprawdzaj!Może komuś znudził się minecraft i chce taniej odsprzedać?Albo ktoś z rodziny odda?Nigdy nic nie wiadomo!


#4 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 02 March 2011 - 00:32

1. Czytaj blog notcha, twittera jego i pracowników, facebooka itp. itd., bo czasem dają darmowe gift cody, ale naprawdę rzadko i pewnie rozchodzą się w 3 minuty :)
2. Ponoć osoby dużo udzielające się w tłumaczeniu stron minepedii mogą dostać kody.
3. W niektórych serwisach o grach także można coś wyhaczyć, poszukaj:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


7dnEj.png


#5 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 02 March 2011 - 13:40

rozchodzą się w 3 minuty :)

Wyłącz bullettime, zmień host_timescale na 1.0 etc... Takie kody rozchodzą się w kilka sekund D:


#6 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 02 March 2011 - 14:34

Też może napisać bota, który po znalezieniu kodu na stronie, pasującego do wzorca, natychmiast by go rejestrował, ale w takich rzeczach nie pomagam :)

7dnEj.png