Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[RPG] [ND] - Ethoria 2 - Old Ages


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#121 karpczonisko

karpczonisko

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 15 March 2012 - 18:07

Jeśli padł dysk, to zawsze można dać do serwisu. Jeśli nie padła głowica dysku, to znaczy, że można odzyskać dane bez większego nakładu pieniężnego. A jak głowica... To niestety, można zapłacić nawet 300 złotych. A jak jest uszkodzony mechanicznie to można dać i kilka tysięcy za odzyskanie danych... Więc lepiej sie upewnić wcześniej co i jak :P

Dołączona grafika

Navil: Upadek Imenath - ogromny projekt adventure! Zagraj ju? teraz, w wersj? demo:

http://craftsite.pl/...uz-demo-070812/


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#122 Morviles

Morviles

    Pomysłodawca

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 15 March 2012 - 19:53

Dobra jasne. Szkoda, że mapka stracona w głupi spośób bo chciałem se zagrać. Tak na przyszłość jak będziesz robić nowe mapy rób backupy. (I wrazie czego chętnie mogę pomóc w budowie następnych map)

Wierz mi ja też chciałem zagrać :) To jest takie coś, że chociaż znałem wszystkie easter eggi (o których maserton nie miał pojęcia :P) to i tak by se pograł.
Dołączona grafika

#123 Creeperhunter111

Creeperhunter111

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 15 March 2012 - 20:12

Wiem, że ci też szkoda dlatego napisałem o tych backupach, ponieważ naprawdę pomagają. Sam kiedyś skasowałem se mapę przypadkiem i odzyskałęm ją z pendriva straciłem tylko 30 minut grania na niej.

Zamierzasz zrobić jeszcze jakąś mapkę, bo wrazie czego chętnie pomogę w procesie tworzenia.

#124 Morviles

Morviles

    Pomysłodawca

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 17 March 2012 - 11:58

co maserton ma w planach to nie wiem ale ja od połowy marca wraz z kolegą robimy 0.4 ZWK dodatek, które aktualnie nie działa :P.
Dołączona grafika