Skocz do zawartości


Zdjęcie

Out of Memory


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Helloo97

Helloo97

    Metal z krwi i kości

  • Użytkownik
  • 255 postów

Napisano 02 October 2011 - 11:27

I jak? Wyłączenie gg coś dało ?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 02 October 2011 - 11:33

nic, wyłączyłem steam, przeglądarke, gg itd., zwiększyłem szybkość komputera, dodałem pamięć Javie (dużo dodałem) no i nic.Odpalam minecrafta, daje mój świat, i co?Out of Memory.Zrestartowałem kompa, zrobiłem wszystko od nowa, no i znowu, nawet 3 kroków nie przeszedłem i Out of Memory.

#23 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 04 October 2011 - 14:39

a zamiast mówić że jestem leniem i wszystko mam w FAQ to wy jesteście leniami jak nawet mojego 1 postu w tym dziale nie przeczytaliście...i tak mam do d... kompa ciągle gry się wyłanczają pod moją nieobecność (kompa mam z hasłem) jakieś programy hotspoty się instalują zmieniają główne przeglądarki aa mnie wkurza ten komp najchętniej bym wyrzucił tego kompa i kupiłbym za 1 zeta kompa na targu który ma Windows 95 sypiącego się z torrentów i działa na podzespołach atari i jest czarnobiały, aby tylko na nim Minecraft działał i dało się włączyć internet explorer czy coś takiego aby wejść na nk, gg, CraftPortal itd.

#24 Jagger

Jagger

    Czupakabra

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 04 October 2011 - 15:04

Co z tego że masz 4 giga ramu, skoro na minecrafta przeznaczasz pewnie mniej (ok 800mb RAMu)
Zrób tak:
1. Dla pewności reinstall javy i gry + czyszczenie rejestru CCleanerem.
2. Ściągasz plik gry minecraft.jar ze strony:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


3. Dla porządku na pulpicie proponuje przenieść owy plik do folderu z grą (.minecraft)
4. Tworzysz skrót pliku minecraft.jar i przenosisz go na pulpit (lub inne dowolne miejsce z którego najczęściej odpalasz grę).
5. Prawym klawiszem myszki otwierasz właściwości utworzonego skrótu.
6. W linijce: "Element docelowy" na końcu całego tekstu po spacji dopisujesz:
Kod:
java -Xmx2048M -Xms1024M -cp Minecraft.jar net.minecraft.LauncherFrame
7. Dajesz 'Zastosuj' oraz 'Ok'.
8. Uruchamiasz grę za pomocą tego skrótu.

Wyjaśniam:
Dzięki kodowi, minecraft będzie brał więcej pamięci i dzięki temu będzie miał jej więcej do wykorzystania.
W kodzie masz 2048, czyli minecraft zabierze 2GB pamięci z 4 dostępnych.

Jeżeli pomogłem, liczę na plusa ^^

#25 Casandra Black

Casandra Black

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 04 October 2011 - 15:18

Hej. Podpinam się pod wątek, bo mam taki sam problem i żadne z podanych sposobów nie zadziałały. Po prostu nie da się grać. Może ktoś z Was ma jeszcze jakieś pomysły? Dodam, że świat, w którym gram, nie jest duży. Tylko proszę, rady w stylu: "dokup RAM" mnie nie urządzają. Nie macie w końcu wszyscy po 10 Gb RAMu i gra też tyle nie wymaga.

#26 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 04 October 2011 - 15:22

Spróbuj może przeskanować komputer programem

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. Skoro jak mówisz zmieniają się przeglądarki, coś się ciągle instaluje to może działać jakiś wirus.
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#27 Casandra Black

Casandra Black

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 04 October 2011 - 15:30

Mnie się nic takiego nie dzieje, poza tym mam porządnego antywirusa, skanuję nim regularnie. To chyba jednak coś innego.

#28 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 04 October 2011 - 15:57

@4up:
Przecież o tym mówimy od początku tematu, więc nic nowego nie napisałeś. A co najważniejsze, jest to jedyny znany sposób na rozwiązanie problemu, który należy najpierw sprawdzić. Jeżeli nie pomoże, to ciężko coś innego poradzić poza formatem systemu.

a zamiast mówić że jestem leniem i wszystko mam w FAQ to wy jesteście leniami jak nawet mojego 1 postu w tym dziale nie przeczytaliście...i tak mam do d...

A co istotnego pominęliśmy?

w FAQ patrzyłem jeszcze przed napisaniem tematu, bo nie jestem głupi żeby pisać coś na pałę, ale w FAQ pisze tylko, żeby sprawdzić, czy dysk C nie jest przeciążony!NO LOL!!!pisałem że nie jest przeciążony!ej no bez jaj, okej?

Wychodzi na to, że sam nazwałeś siebie głupkiem, bo niczego takiego nie ma w FAQ.

I poza tym nie masz dowodów że nie przeczytałem FAQ.

Powyżej sam to udowodniłeś...

kompa ciągle gry się wyłanczają pod moją nieobecność (kompa mam z hasłem) jakieś programy hotspoty się instalują zmieniają główne przeglądarki aa mnie wkurza ten komp najchętniej bym wyrzucił tego kompa i kupiłbym za 1 zeta kompa na targu który ma Windows 95

LOL, nie potrafisz utrzymać systemu w porządku i winisz komputer? Myślisz, że jakbyś miał inny, to cokolwiek by się zmieniło? Użytkownik, czyli Ty, byłby taki sam, więc i skutek identyczny. Wygląda na to, że system jest zawirusiony, albo sam nieświadomie instalujesz jakieś syfy klikając podczas instalacji "Next -> Next -> Next -> Next" bez czytania.

7dnEj.png


#29 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 07 October 2011 - 16:00

ja, już, wojtek, dziekuję ci za rady, nie okazały się przydatne :D a antywirusa mam bardzo dobrego, działa świetnie, skanuję nim regularnie (raz na tydzień xD) nawet w internecie sprawdzałem, wszystko robiłem, reinstalowałem jave, dodałem jej dużo pamięci, i nic, i nie instaluję klikając ciągle next>next>next>... głupoty piszesz aby mnie tylko poniżyć i się ze mnie pośmiać zamiast pomóc, tylko to umiesz zamiast pomagać.Syfów nie instaluję żadnych, pisałem że mam tylko kilka gier (między innymi terraria, braid itd. takie gry co mało miejsca zajmują więc nie gadaj głupot) i ściągałem tylko te gry i jeszcze mod do gry (CS:S STEAM) i to wszystko a on jest z sprawdzonego źródła.Próbuję wszystkiego i nic, dalej to samo, mam 500 GB, z czego sterowniki do karty pamięci itd. znajduje się wszystko na C bez zbędnych rzeczy na nim a na D gry (dokładnie Braid, Minecraft, Osmos, Portal 2, L4D2 i Garry Mod, na C CS:S STEAM).Przed chwilą ściągnełem skanera systemu od tomangelo i nie wykryło mi żadnego wirusa, więc już naprawdę nie wiem, co się dzieje.Na początku jak odpalam grę mogę z 10 minut pograć, potem Out of Memory, 5 minut, out of memory i tak dalej, próbowałem wszystkiego, a twoje posty tutaj wojtek są już ignorowane bo tylko chcesz mnie ośmieszyć i robisz przy tym z siebie głupka w powyższych cytatach które pasują do siebie jak piernik do wiatraka.

#30 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 10 October 2011 - 20:37

Sam się ośmieszasz i po tym co piszesz jedyny wniosek może być taki - MAGIA. Nic się samo nie robi, więc nie wciskaj kitu. Tak samo, że wielce FAQ przeczytałeś, a potem jakieś głupoty wypisujesz, o których nie ma w nim słowa. Ależ oczywiście to ja się mylę, bo nie wiem, co osobiście w tym FAQ napisałem...

kompa ciągle gry się wyłanczają pod moją nieobecność (kompa mam z hasłem) jakieś programy hotspoty się instalują zmieniają główne przeglądarki aa mnie wkurza ten komp najchętniej bym wyrzucił tego kompa i kupiłbym za 1 zeta kompa na targu który ma Windows 95


7dnEj.png


#31 Kupert

Kupert

    Lubię pomagać!

  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 10 October 2011 - 20:48

jeśli grasz na powiększonym oknie minecrafta, zmniejsz to małego. powinno pomóc.

#32 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 11 October 2011 - 06:16

Nie, nie gram na powiększonym oknie ponieważ wtedy minecraft brzydko wygląda (WOJTEK TWOJE POSTY SĄ TUTAJ IGNOROWANE WIĘC JEŚLI NIE CHCESZ ZAROBIĆ JESZCZE -1 KARMY TO POMÓŻ MI ZAMIAST MNIE PONIŻAĆ!!!)

#33 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 13 October 2011 - 13:10

Ja myślę że temat jest skończony jak się nie da nic zrobić, a w dodatku wszyscy mnie poniżają za tego "wojtusia" co uważa sie nie wiadomo za kogo a przy okazji nie umie czytać pierwszego postu bo jak sam pisze o mnie sam jest leniem i czyta tylko temat wątku.No nic, temat można zamknąć.Takie odpowiedzi to możesz sobie w d**pę wsadzić.Ale jednak są jeszcze jacyś normalni gracze na tym forum co chcą mi pomóc i nie idą w ślady tego całego "wojtuśa" co czytają sam temat wątku bez przeczytania mojego postu i wyzywają mnie leniami choć sami widzą że sami są.No nic, temat można zamknąć jak nawet admin czy tam moderator nie chce mi pomóc...lol.

#34 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 15 October 2011 - 01:44

Skoro chcesz, to proszę bardzo, też odpowiem.

Podałem konkretne dowody na to co mówię.
1. Jesteś leniem, bo nie przeczytałeś FAQ, kiedy to było wymagane - dowód: wypisywałeś na jego temat bzdury, których tam nie ma.
2. Kłamałeś, że przeczytałeś FAQ - dowód: jak wyżej.
3. Winisz komputer za swoją własną niewiedzę/głupotę. Magia nie istnieje, obudź się. Nic się samo nie dzieje.

Ja myślę że temat jest skończony jak się nie da nic zrobić, a w dodatku wszyscy mnie poniżają za tego "wojtusia"

Hmmm, rzeczywiście, od tego czasu pojawiło się mnóstwo nawiązań. Kolejny raz udowadniasz, że jesteś kłamcą. Ostatnie posty, o których mówisz są na poprzedniej stronie.

co uważa sie nie wiadomo za kogo a przy okazji nie umie czytać pierwszego postu bo jak sam pisze o mnie sam jest leniem i czyta tylko temat wątku.

Uważam się za nie wiadomo kogo, bo?
Potrafię czytać doskonale w przeciwieństwie do ciebie. Idź sprawdź czy masz miejsce na dysku. W końcu "o tym było w FAQ" - wskaż przy okazji ten fragment ;)

Ale jednak są jeszcze jacyś normalni gracze na tym forum

Rzeczywiście są i im pomagamy bez żadnego problemu. Ale kłamcy i lenie nie są mile widziani i nie będą też mile traktowani.

wyzywają mnie leniami choć sami widzą że sami są

Padam :D To jest wręcz stereotypowe zachowanie "młodziaków".
"A wcale nie bo ty!!!!", "ja nie, to ty jestes!"
Wymyślasz jakieś głupoty. Gdzie tu ktokolwiek inny pokazał, że jest leniwy? Skoro tak było naprawdę, to banalnym będzie wskazanie postu prawda? Czekam.

7dnEj.png


#35 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 15 October 2011 - 07:14

Kłamcą to jesteś ty, co dajesz beznadziejne posty i mówisz że jest tam jakieś "rozwiązanie" i nawet nie chcesz zamknąć wątku na moją prośbę...a zresztą i tak ty jesteś jakiś nienormalny, patrz powyżej co pisałem, może sam FAQ nie czytałeś?? "Uważam się za nie wiadomo kogo, bo?
Potrafię czytać doskonale w przeciwieństwie do ciebie. Idź sprawdź czy masz miejsce na dysku. W końcu "o tym było w FAQ" - wskaż przy okazji ten fragment " ja jakoś umiem czytać ze zrozumieniem i umiem sprawdzić miejsce na dysku.Boże, ty masz mnie za jakiegoś idiotę????Dajesz fragmenty mojego postu nie czytając go dokładnie i robisz z siebie idiotę większego niz jesteś.Ciągle mam te zasrane Out of Memory, lecz zamiast ty mi pomóc, to ty mnie ciągle poniżasz.Temat jest skończony, popatrzę jeszcze na innych forach gdzie są normalni admini w przeciwieństwie do tych tutaj (chodzi mi o ciebie, inni są normalni chociaż.).

#36 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 17 October 2011 - 03:08

Kłamcą to jesteś ty, co dajesz beznadziejne posty i mówisz że jest tam jakieś "rozwiązanie"

Nigdzie nie napisałem, że tam jest rozwiązanie problemu, a tylko że zapoznanie z FAQ jest wymagane, razem z przeprowadzeniem wymienionych tam kroków. Po raz kolejny udowadniasz, że albo kłamiesz, albo nie potrafisz czytać. No i oczywiście znowu obraza innych bez podania dowodów.

i nawet nie chcesz zamknąć wątku na moją prośbę...a zresztą i tak ty jesteś jakiś nienormalny, patrz powyżej co pisałem, może sam FAQ nie czytałeś??

To ja NAPISAŁEM FAQ i doskonale wiem, co się z nim znajduje w przeciwieństwie do ciebie. Wiedziałbyś o tym, gdybyś wszedł do FAQ i mu się przyjrzał.

/1/ ja jakoś umiem czytać ze zrozumieniem i /2/ umiem sprawdzić miejsce na dysku.

1. Hahaha, właśnie znowu udowodniłeś coś przeciwnego :D
2. Padam, więc dalej nie zapoznałeś się z FAQ? brawo :D W dodatku kompletnie nie potrafisz czytać. Ile jeszcze razy mam powtarzać, że w FAQ nie ma ani słowa o miejscu na dysku?

Boże, ty masz mnie za jakiegoś idiotę????

Tak.

Dajesz fragmenty mojego postu nie czytając go dokładnie i robisz z siebie idiotę większego niz jesteś.Ciągle mam te zasrane Out of Memory, lecz zamiast ty mi pomóc, to ty mnie ciągle poniżasz.

1. Sam się poniżasz.
2. Gdybyś potrafił współpracować, KIEDY INNI CHCĄ POMÓC, a nie kłamać cały czas i obrażać innych bez podania powodu, to prędzej uzyskałbyś pomoc.
Bo oczywiście do tej pory nie wskazałaś, dlaczego inni są leniami, albo nie przeczytali twoich postów. Nic dziwnego, bo nic takiego nie miało miejsca.

Temat jest skończony, popatrzę jeszcze na innych forach gdzie są normalni admini w przeciwieństwie do tych tutaj (chodzi mi o ciebie, inni są normalni chociaż.).

Polecam mpcforum. Dla ciebie będzie jak ulał :)


Skoro nie potrafisz do tej pory uzasadnić swoich oskarżeń i usilnie ignorujesz moje prośby, to zamykam temat. Rzekomo to ja pomijam fragmenty twoich postów, ale magicznym sposobem sam unikasz odpowiedzi na kluczowe pytania i myślisz, że nie zauważę?

PS dostajesz warna:
"Kłamstwa + kłamstwa na temat użytkowników + lenistwo + brak zapoznania z FAQ + obraza"

7dnEj.png