Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opuszczone kopalnie w 1.8.1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 lukezaa

lukezaa

    I'm creeper!

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 17 September 2011 - 21:20

@UP się bardzo cieszymy
Polecam jakiś program do robienia map minecraftowych np. Cartograph G ustawić na cave mode i można zobaczyć że pod całą mapą są kopalnie i czasem się one łączą a na mogą się w teorii przypadkowo łączyć w nieskończoność.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Krzychukoko

Krzychukoko

    Nowy

  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 17 September 2011 - 21:27

Kopalnie maja bląd, ze jak przehodz aprzez caeva to nie maja podlogi nawet.

#23 lukezaa

lukezaa

    I'm creeper!

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 17 September 2011 - 21:35

@OF Brawo po prostu brawo. 3błedy tylko + błąd twoich rodziców że cie zrobili.
Ogólnie wioski i kopalnie mają bugi z wysokością ale to jest do naprawy i to łatwej

#24 wigar44

wigar44

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 18 September 2011 - 09:37

Krzysiukoko a może byś poćwiczył nad ortografią? :P Skoro cie zbanowali to znaczy że COŚ SIĘ DZIEJE! Trzeba wziąć słownik i ćwiczyć :P A tak do tematu to powinni zmniejszyć częstotliwość kopalń bo teraz z "OMG! Tu była cywilizacja!" Zmieniły się w "cholera! Czy tu nie ma normalnych jaskiń?!".
Dołączona grafika
Ka?de 9 diamentów to jeden klocek pod budow? ko?cio?a!

#25 Wilkożerca

Wilkożerca

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 192 postów

Napisano 18 September 2011 - 12:23

wigar44, dziwne jest to, że zaczynają kopiować jego tekst o jego sprincie i spotkaniu endermana w kanionie :D

#26 addemczuk

addemczuk

    Endermudżyn

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 18 September 2011 - 14:41

Ja jakoś nie mogę znaleść tych kopalni.

#27 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 20 September 2011 - 04:16

Potwierdzam, kopalnie ciągnę się w, lub niemal w nieskończoność. Z jednym zastrzeżeniem - trzeba się przekopywać przez ślepe zaułki. Raczej nie bez powodu korytarze z torami kończą się nagle bez celu, a kiedy przekopiemy się przez ścianę, to jest bardzo duża szansa na znalezienie kolejnej kopalni - pasującego korytarza. Identyczna sytuacja ze schodami - nie tymi tradycyjnymi, ale powszechnych w kopalniach zejściach i wyjściach ze zwykłych bloków o szerokości (chyba) 3 metrów. Tam też się przekopujemy i natrafiamy na dalsze części korytarzy.

Kilka godzin chodziłem po takiej jednej kopalni, gdzie znalazłem 48 nasion arbuza.

I nie za bardzo wierzę ,że wracałeś 5 dni i nocy bo to by znaczyło ,że kopalnia miała z 10000 tys klocków długości.

Ja siedziałem w jednej uber jaskini - v. 1.7.3 - kilka REALNYCH dni po wiele godzin. W przeliczeniu kilkadziesiąt Minecraftowych dni. Jeśli chodzi o samo wydostawanie się z niej, to też zajęłoby dużo czasu.
W tej jaskini postawiłem ponad 1000 pochodni.

7dnEj.png


#28 Szelbo

Szelbo

    Użytkownik,only...

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 20 September 2011 - 05:56

Ja siedziałem w jednej uber jaskini - v. 1.7.3 - kilka REALNYCH dni po wiele godzin. W przeliczeniu kilkadziesiąt Minecraftowych dni. Jeśli chodzi o samo wydostawanie się z niej, to też zajęłoby dużo czasu.
W tej jaskini postawiłem ponad 1000 pochodni.


Już wiem po co wydobywałeś węgiel :D

A co do kopalni to będę intensywnie szukać na nowej mapie.

#29 radek02

radek02

    Biały w proszku ;)

  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 20 September 2011 - 06:13

Ja mam filmik na yt z szybami kopalnianymi, jeżeli chcecie - obejrzcie.


Nie bijcie za mikrofon i lagi :|

Pisz? tylko na komórce.
Dołączona grafika


#30 Shacho

Shacho

    Nie

  • Użytkownik
  • 224 postów

Napisano 22 September 2011 - 14:15

Chcąc sprawdzić mit o kopalniach bez końca otworzyłem McEdit i szukałem kopalni. To co znalazłem zdziwiło mnie lecz także obaliło mit o kopalniach bez końca:

Otóż znalazłem dużą kopalnie zmierzyłem ją i co mi wyszło? 948 klocków (właśnie sprawdzam ponownie) Liczyłem ,że kopalnie oddalone od siebie o mniej niż 20 klocków są jednym.
Czyli: kopalnie są duże. Nawet bardzo lecz nie są bez końca. Mit obalony
Dołączona grafika

#31 Kawasaki

Kawasaki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 10 October 2011 - 18:33

yy, kopalnie? To nie fajna rzecz. Zawsze gdy chodze po kopalniach potworki mnie zabijają, nie wiem czemu ale ja mam takiego pecha,że trafiam na spawnery rózncyh gatunków potworów.

#32 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 11 October 2011 - 15:08

yy, kopalnie? To nie fajna rzecz. Zawsze gdy chodze po kopalniach potworki mnie zabijają, nie wiem czemu ale ja mam takiego pecha,że trafiam na spawnery rózncyh gatunków potworów.


Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać po tym, jak przeczytałem twojego posta. Potworki cię zabijają = easy/peaceful lub jesteś po prostu CIENKI. Po drugie: pecha, że trafiasz na spawnery? Przegłeś pałkę! To raczej dobrze ze znajdujesz spawnery... mossy cobblestone i rzeczy w skrzynkach i jak chcesz to robisz mog grinder - nie wiem jak takiego czegoś można nie lubić, po prostu chciałeś sobie nabić posta, lecz nie wiedziałeś co napisać i walłeś jakąś bzdurę...

Aż mi ciśnienie podskoczyło ;)

#33 maqs77

maqs77

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 17 October 2011 - 21:44

U mnie często kopalnie idą jedna pod drugą (jakieś 3 kratki), i nie łączą się.
Myślę, że to zależy wyłącznie od generatora. A co do samych kopalni, wyjątkowo mało mobów przez to oświetlenie, jedynie trochę pająków i bardzo rzadko jakiś spawner kostków.

#34 Sender1

Sender1

    This is dziewczyna!

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 18 October 2011 - 17:50

Kopalnie są OGROMNE! Raz do takiej trafiłam i nie wyszłam ;D Musiałam stworzyć nowy świat ;P O dziwo - nie znalazłam żadnego spawnera?!

#35 -Czefix92-

-Czefix92-

    Pan Czesiek

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 18 October 2011 - 18:20

Heh, ja sobie pomykam na hard wszędzie, te opuszczone kopalnie są najlepsze :) uwielbiam je eksplorować, znalazłem w jednej z nich ruiny :) Bardzo podoba mi się to WSZYSTKO. A co do spawnerów, to dla mnie bomba, szczególnie że są nasiona dyni w skrzynkach... mi się podoba i nie mam nic do op. k.

#36 Mankom

Mankom

    Taktyczny Wpieh*ol

  • Użytkownik+
  • 792 postów
  • Mankom

Napisano 18 October 2011 - 19:46

dla autora:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



a co do tematu,to nie lubię ich bardzo,nie licząc darmowych torów i pajęczyn :)

[*]


#37 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 18 October 2011 - 19:47

1.Co do kopalni..teoretycznie nieskończone,te przerwy między nimi(ok 20 kratek)to chyba miały być ,,zawalone części,,bo przecież opuszczone kopalnie:O:O,a tak właściwie z innej beczki to ja se skacze na hardzie i mi to rybka:P:P.
2.Ludzie...ortografia...(tylko niektórzy dzięki bogu)przeglądarki mają takie coś,że jak piszesz to jak się omskniesz to się czerwona kreska pojawia(nie,to nie Notch wam żarty robi),no po prostu płakać się chce ja widzę takie zdanie:
A wierZ,zę NIoth duda smóki z jednen.dzwienciec?
3.I like project!(Yes,Yes..)

#38 -Czefix92-

-Czefix92-

    Pan Czesiek

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 18 October 2011 - 20:13

dla autora:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



a co do tematu,to nie lubię ich bardzo,nie licząc darmowych torów i pajęczyn :)


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



to że popełnia błędy ortograficzne, nie oznacza że trzeba mu to wypominać w trochę taki trollowaty sposób.

#39 Mankom

Mankom

    Taktyczny Wpieh*ol

  • Użytkownik+
  • 792 postów
  • Mankom

Napisano 18 October 2011 - 20:30

właśnie zrobiłeś to samo,co ja :D
@topic jak już mówiłem,nie znoszę tych kopalni,bo nic poza torami i pajęczynami cennego w nich nie ma.Zawsze w nich przypomina mi się herobrine (XD) bo gdy pierwszy raz je zobaczyłem,nie wiedziałem,że są takie dodane :) 
2. Ignorowanie ortografii i gramatyki
Rozumiem jeśli ktoś nie używa polskich znaków diakrytycznych, ale "ktury", "rze", "poszłem" i "wziołem" w żadnym stopniu nie przyspiesza pisania. Świadczy tylko o tym, że jesteś bardzo leniwy. I nie tłumacz swoich podstawowych błędów dysleksją lub innymi problemami. Zamiast tego wykorzystaj możliwości edytora tekstu (Word) czy słowników oferowanych dla przeglądarek. A poza tym, przed opublikowaniem jakiegokolwiek komentarza najpierw go przeczytaj.

Jest to cytat z strony,którą mi wyszukało od ciebie i jest wyraźnie napisane,że taka gramatyka to trollowanie :)

[*]


#40 Majsterr14

Majsterr14

    Minecraftowicz...

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 19 October 2011 - 16:59

Ja znalazłem w pre release 4 twierdze i z nią połączoną kopalnię i powiem szczerze zwiedzałem ją z 1,5h i nie zanosi się na jakąś ślepą uliczkę, która zakończy system kopalni:P

(znalazłem tam 2 spawnery jaskiniowych pająków i było między nimi tylko 2 kratki odstępu :D)