Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z savem w chmurze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mc_gort

mc_gort

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 February 2011 - 22:39

Ponieważ to mój pierwszy post na forum, to chciałbym serdecznie przywitać wszystkich górników. Gram od niedawna ale już zarażam tą chorobą jaką jest minecraft.

Mam mały problem, który zapewne wynika z mojej niewiedzy. Otóż napisaliście na forum że jedną z korzyści wynikającą z kupna minecrafta jest przechowywanie save'ów na serwerze minecraft,net dzięki czemu można grać z dowolnego komputera na swoich światach. Niestety moje save'y nie są widoczne z innych komputerów. Może udzielicie mi pomocy i wyjaśnicie jaka może być tego przyczyna.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 21 February 2011 - 22:40

Przykro mi, ale to kłamstwo, save'y nie są przechowywane na minecraft.net. Ale zamiast tego możesz użyć programu Dropbox:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



[edit]
Widzę, że tutaj pisze tak jak mówisz:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



trzeba zapytać admina, o co mu chodziło - może kiedyś tak było? Bo ja w MC gram od grudnia.

7dnEj.png


#3 mc_gort

mc_gort

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 February 2011 - 22:48

Przykro mi, ale to kłamstwo,


Zawsze zanim coś napiszę staram się dokładnie sprawdzić informację które wypisuję.
Dzięki za info przejrzę dokładnie wątek o dropboxie trafiłem na niego wcześniej przeszukując forum. A ten wpis w FAQ można by zmienić bo faktycznie wprowadza trochę w błąd.


#4 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 21 February 2011 - 23:02

Nie mówię, że kłamiesz, tylko informacja którą przytoczyłeś jest nieprawdziwa. Napisałem do autora tematu i mam nadzieję, że się tu wypowie i ew. poprawi tamten temat :)

[edit] Tamten poradnik został usunięty.

7dnEj.png