Skocz do zawartości


Zdjęcie

Beta 1.8 - do pobrania JUŻ TERAZ wersja testowa pre-release


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
271 odpowiedzi w tym temacie

#41 Szymas70

Szymas70

    Lubię Lapis Lazulit

  • Użytkownik
  • 385 postów

Napisano 10 September 2011 - 07:24

Dobre wszystko fajnie tylko zauważyłem pewien defekt jak już polecę to potem wylądować nie moge .jedyna możliwość to po prostu przestać latać .
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 dikamilo

dikamilo

    ♦ ᴍᴉᴎᴇᴐᴙᴀӻᴛ ♦

  • Użytkownik
  • 391 postów

Napisano 10 September 2011 - 07:27

Ci co kupili grę są BETA testerami gry w fazie BETA. Jednak jeb o tym zapomniał i do BETA testów 1.8 wziął "swoich" ludzi (w tym ekipę bukkita).

Wszystko fajnie, tylko zastanawia mnie to ile osób które odpaliły ten pre-release i znalazły jakiś błąd, zgłosiły go do Mojang i jaki burdel przy okazji się przy tym zrobił :)

#43 Afbuster

Afbuster

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 10 September 2011 - 07:37

Y... Czy mi się wydaje czy wyłączenie wiosek powoduje też wyłączenie dungeonów? Jak można było wpaść na tak idiotyczny pomysł? Jak?

#44 Infernal

Infernal

    Prędzej czy później i tak Cię zjem...

  • Użytkownik
  • 3976 postów

Napisano 10 September 2011 - 07:53

Mam dziwaczny bug.
Otóż, kiedy przejdę obok klocka, pod drzewem, lub będę w pobliżu czegokolwiek, co rzuca cień, cała moja postać robi się od razu czarna, jak murzyn Enderman. Pamiętam, jak w Alphie spotykało się takie bugi, zapewne teraz jest to wina nowego silnika oświetlenia...
Cóż, poczekamy, zobaczymy.
I oby w pełnym Release usunęli opcję zmiany pór dnia i nocy, bo to już przesada.

#45 Szymas70

Szymas70

    Lubię Lapis Lazulit

  • Użytkownik
  • 385 postów

Napisano 10 September 2011 - 07:59

zprawdziłem czy toomany items działa i co nie działa ale na grze nie robi to żadnego wrażenia .
Dołączona grafika

#46 melmunda

melmunda

    Nowy

  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:02

Może to jeszcze niedokończona wersja tego patcha, ale:

- świat, który jest teraz generowany wygląda jakoś bardziej pusto
- ciężko znaleźć te wioski i lochy, poprawka, w ogóle ich nie znalazłem
- kaniony wyglądają świetnie
- zdobywanie doświadczenia, super, ale gdzie sprawdzić jaki mam poziom i co dodaje awans?
- dziwny bug podczas używania pieca i craftboxa, mianowicie, w pewnym momencie po otworzeniu wywala mi grę z komunikatem "saving chunks" i jedyna opcja jest restart.
- na sprint powinien być oddzielny klawisz, oraz powinno to działać jak w grach fps, klikasz - biegniesz, puszczasz - przestajesz biec

#47 Szymas70

Szymas70

    Lubię Lapis Lazulit

  • Użytkownik
  • 385 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:15

Może to jeszcze niedokończona wersja tego patcha, ale:

- świat, który jest teraz generowany wygląda jakoś bardziej pusto
- ciężko znaleźć te wioski i lochy, poprawka, w ogóle ich nie znalazłem
- kaniony wyglądają świetnie
- zdobywanie doświadczenia, super, ale gdzie sprawdzić jaki mam poziom i co dodaje awans?
- dziwny bug podczas używania pieca i craftboxa, mianowicie, w pewnym momencie po otworzeniu wywala mi grę z komunikatem "saving chunks" i jedyna opcja jest restart.
- na sprint powinien być oddzielny klawisz, oraz powinno to działać jak w grach fps, klikasz - biegniesz, puszczasz - przestajesz biec


z tym piecykiem mam to samo

jeszcze jedna rzecz mnie denerwuje mianowicie to że woda w rzekach płynie za wolno
Dołączona grafika

#48 BladeMasterSPL

BladeMasterSPL

    Craft-Forever!!

  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:19

ja czekam na normalną wersję gry ;]

#49 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:30

Ilość fpsów spadła mi z 80-120 do 25-30... lol

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#50 SweexAndMaszek

SweexAndMaszek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:42

Tak...
To jest Minecraft na jakiego czekałem, jedynie meczy mnie pytanie:
Gdzie sa te wioski, wy też ich nie macie czy wystarczy szukać?

Bardzo fajnie prezentuja sie biomy: Są ogromne, jednolite a pod nimi ciagna sie kilometry jaskin. A do tego jeszcze te bajery jak sprint,
EXP i jedzenie. Jestem ciekaw jak bedzie wyglądała finalna wersja ale jest jak dla mnie super :D

#51 Xanias

Xanias

    Uczony

  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:47

Ja już znalazłem wioski :D Trochę tudno mi się w tym połapać, mógł by ktoś zrobić listę dodanych rzeczy.

1z2kr2x.jpg

 

Sposób na zarabianie BTC przez wtyczkę do google chrome. Robimy to co normalnie na swoim komputerze przy otwartej przeglądarce, a w tle kopie na BTC. Mam słaby laptop i nie zauważyłem żadnych spadków pracy sprzętu. Warto zapraszać innych do programu, z każdego poleconego są również profity. W razie pytań zapraszam na priv. Link do wtyczki google chrome: https://getcryptotab.com/64673


#52 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 10 September 2011 - 08:54

@Sweex Poszukaj dobrze.
A jak ktoś ma jakieś bolączki graficzne, niech gra na fast i bez smooth light.

#53 K.error

K.error

    Niskoprocentowe

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:57

Wolę poczekać do "pełnego" 1.8.
Nie chcę psuć se niespodzianki. :D

#54 Afbuster

Afbuster

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:58

Orientuje się ktoś czy jest jakiś klocek, który daje czyste białe światło? Z tym nowym oświetleniem jaskinia moja wygląda jak siki nietoperza...

#55 SweexAndMaszek

SweexAndMaszek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:59

Powiem tak: Dużo osób narzeka na spadek liczby fps, ja nie mam z tym takiego problemu. Moje fpsy utrzymyja sie na poziomie 60 - 70 fps a podczas renderowania bloków ok 40 fps. Dla mnie teraz Minecraft stał sie ogromny, własnie poprzez rozszerzenie zasiegu biomów. Po 15 minutach gry nie znalazłem ani biomu śnieżnego ani pustynie, ciagle mokradła i świerkowy las a także sawanna. Mokradła nie wyglądają powalająca. Od biomu lasu róznia sie tym że drzewa sa pokryte porostami (czy jak to sie nazywa). Bardzo fajne jest strzelanie z łuku i to że zwierzaki uciekaja po ataku, a także grafika jedzenia i stackowanie stejków

#56 Whiskas

Whiskas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:59

Ja zabiłem już Endermana i wylatuje z niego jakaś Enderman Perl.

#57 K.error

K.error

    Niskoprocentowe

  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 10 September 2011 - 09:04

@Whiskas Pewnie to Enderman Perl nie ma jeszcze zastosowania... tak samo było ze slime.
Pewnie zrobią jakieś Endermanowe tłoki. :D

#58 FrogDesign

FrogDesign

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 10 September 2011 - 09:07

E mam pytanie jak to zainstalować

#59 Lyserg1260

Lyserg1260

    Great and Powerful

  • Użytkownik
  • 273 postów

Napisano 10 September 2011 - 09:10

Bardzo tnie. Nie da się grać

#60 Whiskas

Whiskas

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 September 2011 - 09:10

No przed chwilą grałem z kolegą na serwerze i strasznie cieło.