Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kryzys z trawką, pytanie nowego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 McJano

McJano

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 20 February 2011 - 22:14

ttp://img441.imageshack.us/i/trawal.jpg/ Cześć, to mój pierwszy post. Chciałbym się zwrócić z pytaniem czy ktoś próbował usypać wyspę na wodzie i dostarczyć tam trawę? Zrobiłem jak na screenie ku mojej złości diabelne zielsko poszło tylko 2 bloki a dalej stoi. (koło celownika)
Otoczyłem pomost z dirtu kamieniem bo gdzieś w googlach wydukałem że woda może przeszkadzać, walłem pochodnie chy ba niepotrzebnie no ale... parę dni w grze mineło i nic. Inna sprawa że te 2-3 pola trochę się zieleniły ale nie wiem co jest nie tak.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Araniero

Araniero

    H

  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 20 February 2011 - 22:28

One. Zapomniałeś o h na początku linku.
Two. Wg mnie to zależy od ilości dochodzącego słońca i cienia.Jeśli mam mówić szczerze to też tak czasem mam, ale później problem sam się naprawia. Nie przeszkadza mi to. A tobie jednak najwyraźniej tak...

EDIT:
Three. Dziwna sprawa, że zazieleniły ci się te których nie ogrodziłeś.

#3 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 20 February 2011 - 23:08

Spróbuj po prostu doprowadzisz szerszą ścieżkę. Ale ja nie miałem takiego problemu nawet z poprowadzoną w powietrzu ziemią (też szerokość 1).
Jeszcze jedno - kiedy czekasz aż trawa urośnie , to gdzie jesteś? Jak zbyt daleko to nie urośnie.

7dnEj.png


#4 McJano

McJano

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 21 February 2011 - 15:27

No i właśnie problem tkwił w tym że robiłem w kopalni i wkurzałem się że nie rośnie dalej. Postałem tam trochę i wysepka zaczeła porastać. Dzięki!

#5 Araniero

Araniero

    H

  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 22 February 2011 - 13:27

Czyli temat można już zamknąć. Modzi, działajcie.

#6 wielkimati

wielkimati

    Poszukiwacz szczęścia życiowego

  • Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 22 February 2011 - 16:10

Nie wystarczy napisać modzi działajcie, najlepiej zgłosić post to będzie szybciej