Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy da się usunąć Nether ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Radvvan

Radvvan

    <text not found>

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 17 February 2011 - 14:50

Witam ponownie !
Otóż dzisiaj postanowiłem zbudować w moim świecie portal do Netheru, ale wygenerował mi się on... no... (...)owy, bo jest to jakaś jaskinia wielkości 6x6x5 0.0 Próbowałem się dokopać do jakieś otwartej przestrzeni, jednak takowej nie znalazłem... da się jakoś usunąć Nether, tak, aby się znowu wygenerował ?
Szukałem, nie znalazłem...
Z góry dziękuję za odpowiedź !
Pozdrawiam !
Radvvan

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 homer0

homer0

    Notchie!

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 17 February 2011 - 15:01

zbuduj portal na powierzchni w innym miejscu,wtedy nether wygeneruje sie,lecz w innej czesci.

#3 Jajnick

Jajnick

    Pr0 kolorek nicku

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 17 February 2011 - 15:05

Poza tym, zdarza się wygenerować w takich kawernach (jeśli nie ma wyjścia, jeśli natomiast tpnęło Cię do prawdziwej jaskini, to wyjdź z niej :/), ale to nic. Wystarczy kopać w dół, w górę i boki, na pewno jest gdzieś wyjście (działa w moim przypadku).

#4 castro12321

castro12321

    Viva la ja

  • Użytkownik
  • 322 postów

Napisano 17 February 2011 - 15:24

W folderze z save twojego świata masz folder DIM-1, usuń go.

#5 Radvvan

Radvvan

    <text not found>

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 17 February 2011 - 17:37

@homer
W przyszłości chcę zbudować sieć portali, więc chciałbym, aby były one w jasno określonych miejscach. Po za tym, lubię, jak wszystko gra w mojej "głównej siedzibie" - znalazłem sobie fajne miejsce na portal i trochę mi nie w smak przestawiać go jakoś bardzo :/
@Jajnick
Myślisz, że nie próbowałem ? Ale po niedługim odcinku zaprzestawałem pracy, bo marzy mi się forteca na środku piekła :P więc długie doście w jaskini do portalu niszczy moją wizję :/
@castro
Usuwałem wcześniej - ale tylko, tak jakby, anulują się zmiany, które dokonałem w Netherze - wygląda on tak, jak przed moim przybyciem :/

Popróbuję jeszcze coś z usuwaniem portali, może się uda...

[EDIT]
Nic nie działa ;/

#6 castro12321

castro12321

    Viva la ja

  • Użytkownik
  • 322 postów

Napisano 17 February 2011 - 19:57

W takim razie zrób w innym swiecie nether i go skopiuj programem MCEdit do swojego świata.

#7 Radvvan

Radvvan

    <text not found>

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 17 February 2011 - 22:45

Właśnie ! MCEdit ! Dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłem ?
Wielkie dzięki castro, udało mi się :)
Temat do zamknięcia :)
Jeszcze raz dzieki !