Skocz do zawartości


Zdjęcie

Little fighter 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 24 August 2011 - 08:54

Nie widziałem wątku o tej grze więc postanowiłem założyć swój.
Ale od początku.Co to w ogóle jest za gra?Little Fighter 2 to kontynuacja chodzonej bijatyki,bardzo sławnej na świecie.Było tam mnóstwo postaci,świetne combosy i ładna grafika(na swój sposób)
Druga część oferuje to samo razy kilka.Tym razem do naszej dyspozycji oddano 24 postacie z czego 13 jest zablokowanych i niemożliwych do zdobycia bez kodów a dwójka z tej (szczęśliwej) trzynastki jest możliwa do zdobycia podczas walki.Wspaniałe ataki,świetne efekty graficzne,wpasowująca się w mapę muzyka to tylko kilka z plusów tej gry.
Trybów gry jest 5.W kolejności będą to:

VS MODE - możesz wprowadzić dowolne ustawienia. Wybieraż dowolnego wojownika i sam decydujesz o liczebności drużyn oraz o planszach na których rozegra się pojedynek. Można to nazwać "wolną grą". Może w nim uczestniczyć maksymalnie 8 wojowników.

STAGE MODE - tryb przygody. Najdłuższy i najciekawszy tryb w grze. Zbierasz dowolną drużynę a następnie walczysz z przeciwnikami. Jest 5 rund w każdej 5 poziomów. Przejście ostatniej rundy jest równoznaczne z ukończeniem gry.

1 ON 1 CHAMPIONSHIP - turniej w którym zwycięzcą zostaje najlepszy gracz. Walka jeden na jednego. Do walki staje 6 zawodników. Wygrany walczy z wygranym, przegrani odpadają. Walki trwają aż do czasu wyłonienia najzaojownika.

2 ON 2 CHAMPIONSHIP - tak samo jak powyżej z tą różnicą, że walki nie toczą się jeden na jednego. W walkach biorą udział dwuosobowe drużyny. Turniej trwa do czasu wyłonienia najlepszej drużyny.

BATTLE MODE - mamy możliwośc zoorganizowania wojny. Ustawiamy 2 potężne drużyny które staną przeciwko sobie na dowolnej planszy. Od trybu VS MODE odróżnia go to, że udział w walce może wziąść o wiele więcej graczy.

Map jest 9 z czego wydaje mi się że każda ma własny utwór
Oto kilka z nich:

Las
Lokacja występująca w pierwszym poziomie Stage Mode.

Dołączona grafika

Lochy
Lokacja występująca w drugim poziomie Stage Mode.
Dołączona grafika

Mur Chiński
Lokacja występująca w trzecim poziomie Stage Mode.
Dołączona grafika

Księżyc
Lokacja występująca w czwartym poziomie Stage Mode.
Dołączona grafika

Wieża
Lokacja występująca w piątym poziomie Stage Mode.
Dołączona grafika

Miasto
Lokacja dodatkowa.
Dołączona grafika

Peryferia
Lokacja dodatkowa.
Dołączona grafika

Stadion
Lokacja dodatkowa. Występuje w turniejach '1 ON 1' i '2 ON 2'.
Dołączona grafika

Ulica
Lokacja dodatkowa.
Dołączona grafika

A jeśli znudzi wam się zwykły little fighter to nic nie stoi na przeszkodzie ściągnąć modyfikacje.Nie wymagają one podstawowej wersji i większość jest na wysokim poziomie.Lubicie Dragon Balla?Jeśli tak na pewno znajdziecie moda dla siebie!A nawet jeśli chcecie jedynie coś co utrudni rozgrywkę lub ją ułatwi,też coś takiego znajdziecie.A jeśli nawet nie znajdziecie niczego co was zadowoli,to za pomocą edytora możecie zrobić własnego moda!Wystarczy przeczytać kilka samouczków o edytowaniu LF2 i już.Możemy także grać z kolegami.Cóż to by był za little fighter gdyby się grało samemu?Grać mozemy do 4 graczy na jednym komputerze,jednak z własnego doświadczenia wiem że jeśli się nie ma dwóch padów to taka gra jest bezsensowna.Ale nic nie stoi na przeszkodzie pograć przez internet.Jedyne czego trzeba to hamachi i adres ip.I oczywiście internet.Wtedy można grać nawet do ośmiu graczy!
Podsumowując
Little fighter 2 to świetna gra przy której można się odprężyć lub porządnie zdenerwować.Ładna grafika stylizowana na anime,świetna muzyka i multum postaci.To wszystko gwarantuje świetną rozrywkę i doskonałą zabawę.Ale czy tak na pewno jest?Żeby się tego dowiedzieć sami ściągnijcie grę i się przekonajcie!

Gra jest dostępna pod

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

zupełnie za darmo.Wystarczy kliknąć download now i po chwili będziecie juz ściągać tą świetną grę.
To chyba wszystko co miałem do powiedzenia :)
Zapraszam do dyskusji o grze.
Żegna sie z wami,Vergilus
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 24 August 2011 - 09:15

Znalazłem kiedyś "niby 3", fajna była, fajnie się grało.
A, i jak chcecie grać WSZYSTKIMI postaciami w grze, to wpiszcie w menu głównym "lf2.net".

#3 Marwolaeth

Marwolaeth

    Mucha

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 24 August 2011 - 09:18

Gierka jest fajna, miła dla oka i jest tu nice miusic :D
Inf moim bratem jest.
Dołączona grafika

#4 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 24 August 2011 - 09:38

Znalazłem kiedyś "niby 3", fajna była, fajnie się grało.
A, i jak chcecie grać WSZYSTKIMI postaciami w grze, to wpiszcie w menu głównym "lf2.net".


To był mod uznawany za trzecią część serii
Dołączona grafika

#5 Jack D.

Jack D.

    Mr. Cthulhu

  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 24 August 2011 - 09:49

Postaci dodatkowe można odblokować na dwa sposoby: przechodząc całą kampanię na poziomie "Difficult" ("Trudny") lub w menu wyboru postaci wpisując kod "lf2.net" (będący jednocześnie adresem oficjalnej strony internetowej Little Fighter). Przejście kampanii lub wpisanie kodu odblokowuje także poziom trudności "CRAZY!" ("SZALONY!").


2cxxa85.png


#6 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 24 August 2011 - 09:51

Postaci dodatkowe można odblokować na dwa sposoby: przechodząc całą kampanię na poziomie "Difficult" ("Trudny") lub w menu wyboru postaci wpisując kod "lf2.net" (będący jednocześnie adresem oficjalnej strony internetowej Little Fighter). Przejście kampanii lub wpisanie kodu odblokowuje także poziom trudności "CRAZY!" ("SZALONY!").

Mówiłem już o tym kodzie.

#7 Jack D.

Jack D.

    Mr. Cthulhu

  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 24 August 2011 - 09:57

Polecam wersje 2.5, dodaje nowe postacie, broń, grafikę. Do pobrania

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


2cxxa85.png


#8 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 24 August 2011 - 10:44

Znam tą wersje jedna z lepszych
Dołączona grafika

#9 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 13 September 2011 - 20:57

I co?Nikt nie grał?
Grrrr...

#10 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 13 September 2011 - 21:07

Zobaczę jeszcze tą 2.5, w 3 grałem, nawet 4 (czy 3.5, dokładnie nie pamiętam) i stwierdzam że najlepsza to 2.0 (choć osąd może się zmienić po zagraniu w 2.5). Skąd taki werdykt? Ano stąd, że w 2.0 trzeba się nawalczyć, zwłaszcza z żywym, myślącym przeciwnikiem. A w wersjach 3, lub 4 cała (czytaj żadna) zabawa to kto szybciej wciśnie kombinację klawiszy rozwalającą wszystkich na mapce.
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#11 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 13 September 2011 - 21:15

Zobaczę jeszcze tą 2.5, w 3 grałem, nawet 4 (czy 3.5, dokładnie nie pamiętam) i stwierdzam że najlepsza to 2.0 (choć osąd może się zmienić po zagraniu w 2.5). Skąd taki werdykt? Ano stąd, że w 2.0 trzeba się nawalczyć, zwłaszcza z żywym, myślącym przeciwnikiem. A w wersjach 3, lub 4 cała (czytaj żadna) zabawa to kto szybciej wciśnie kombinację klawiszy rozwalającą wszystkich na mapce.


Zgadzam się 2.0(czyli zwykła wersja)jest najlepsza,trzeba już czasem SZYBKO myśleć co po czym wyprowadzić.Np takim Davisem który potrafi wywalić niezłe combo trzeba umieć grać bo o 5 setnych się spóźnisz i takim uppercutem we wroga nie trafi ^^
A jak się umie to potrafisz zabić Juliana w powietrzu i nie spadnie na ziemie jak tego nie chcesz :D
Naprawdę najlepsze kombinacje to robiłem z kolegami jak graliśmy ja davisem jeden dennisem a trzeci woodym były takie combosy że o K**wa!

#12 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 14 September 2011 - 11:58

Dawajcie! Tworzymy serwer i nakuhwiamy się w MULTI!!!
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#13 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 14 September 2011 - 16:10

To kto go stawia?Dawać tworzyć sieć hamachi i nakurwiamy!

#14 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 14 September 2011 - 16:56

Ja postawię i naparzamy na piąchy!
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#15 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 14 September 2011 - 18:28

kod lf2.net poza odblokowaniem postaci i poziomu sprawia też że aby zmienić Louisa w LouisaX nie trzeba mieć poniżej 33% życia, można go zmienić nawet tuż po rozpoczęciu rundy.
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#16 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 14 September 2011 - 18:32

No ku**a milordzie -.-
No szczerze mówiąc taki MISZCZ LF2 taki jak ja o tym wie,inni moze nie ale dobrze że napisałeś.
WAIT!WTF!
twój post został zedytowany przez CIASTECZKOWEGO POTWORA!

#17 Marwolaeth

Marwolaeth

    Mucha

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 14 September 2011 - 18:51

Nie da się grać powyżej 2 osób, taki błąd.
Inf moim bratem jest.
Dołączona grafika

#18 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 14 September 2011 - 18:53

Niestety nie mozna.My coś o tym wiemy ^-^
A to jest wielka szkoda.

#19 RecoiL_

RecoiL_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 14 September 2011 - 20:12

No więc ,, What The fu*k " :)


Dołączona grafika

#20 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 14 September 2011 - 20:39

Skąd ściągałeś?
Bo to jest ważne.
Zassij stąd:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować