Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[RPG] [0.2] - Ethoria Quest World


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 alextrasza

alextrasza

    człowiek z budyniu!

  • Użytkownik
  • 184 postów

Napisano 04 September 2011 - 20:45

a dlaczego sam )-;
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 05 September 2011 - 16:26

Oto mapa, tak jak obiecałem w poniedziałek. Mam pewien problem, ponieważ od rana mam małe problemy rodzinne, a jakie to nie ważne, powiem tylko tyle, że choroba kogoś z rodziny). Chodzi o to, że mapa została w prawdzie skończona, ale nie została do końca sprawdzona(sprawdziłem tylko tyle ile zdążyłem zanim "wybuchł" ten cały problem ). Ogólnie, to mogłem poczekać z tym, aż się sytuacja uspokoi, ale to może potrwać nawet do niedzieli, a obiecałem Wam, że dzisiaj.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To jak dzisiaj, to dzisiaj. Oto linki:
1)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


2)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Proszę Was, o pisanie tu wszystkich swoich zastrzeżeń. Jest to wersja 0.1, więc jak będzie więcej błędów, to powstanie 0.2. Proszę Was też, o przeczytanie notatników, które są w folderze, są to: "Info, Czytaj To". Najbardziej prosiłbym o przeczytanie "Czytaj To". Dziękuje i pozdrawiam, a wersja 0.2 za tydzień by była, jak coś...:)

#43 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 07 September 2011 - 15:06

No to tak na oficjalnie. Ponieważ pewnie jeszcze nikt nie przeszedł, czy też pobrał mapy, to wstrzymam na razie robienie wersji 2, ponieważ nie ma narazie żadnej opini o błędach. Lecz tak jak obiecałem, od wczoraj pracuję już nad drugą częścią :) Będzie ona złożona z 5 średnich wiosek i jednego miasta portowego. Cała akcja będzie w zimie :)

#44 Morviles

Morviles

    Pomysłodawca

  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 09 September 2011 - 17:55

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Wiedziałem że ten stary ss się przyda :). 
Sorki za wyżej ale przed napisaniem tego nie zauważyłem postu wyżej bo myślałem że to tylko 1 stronka.
Prosiłbym o usunięcie mojej 1 i 2 wiadomości i jeszcze raz przepraszam.

#45 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 10 September 2011 - 08:04

Witam. Piszę, aby każdy to przeczytał. Kręcąc nowy trailer napotkałem się na mój błąd wynikający z zabawy w MCEdit. Oczywiście naprawię ten błąd i wyślę wersje bez błędu, ale chcę Was o tym błędzie uprzedzić. Jak już znajdziecie świątynie Boga śmierci, to na moście jest dźwignia. Przesunięcie jej powinno Wam otworzyć drzwi koło bramy do górnego miasta, lecz tak się nie stanie, bo zepsuły się "kable". Więc jak ktoś znajdzie tą świątynie, to niech nie przeciąga wajchy, tylko idzie do miasta, i niech sobie sam kilofem otworzy wejście obok bramy (są tam stalowe drzwi).

#46 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 11 September 2011 - 16:42

Po raz ostatni w tym temacie. Przedstawiam Wam Ethora Quest World 1.2. Zostały naprawione 4 błędy, w tym jeden główny, z stalowymi drzwiami koło bramy do górnego miasta (wcześniej pociągnięcie dźwigni na moście koło światyni boga śmierci nie działało, a teraz już tak).

Wersja 1.2:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#47 michalo9846

michalo9846

    Znawca

  • Użytkownik
  • 286 postów

Napisano 15 October 2011 - 10:53

Co zrobić z mapą, którą znalazłem w grobach?

#48 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 15 October 2011 - 11:48

Nic, to było tylko takie zadanie :)

#49 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 28 October 2011 - 18:36

:REFRESH

#50 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 31 October 2011 - 12:14

Święta coraz bliżej to i Ja mam dla Was małą niespodziankę. Nie wiem kiedy dokładnie jest wigilia, ale to właśnie w tym dniu w Wasze ręce trafi Ethoria Quest World wersja Angielska. A dlaczego angielska? Bo dzięki temu mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej pobrań z angielskich for minecrafta.

#51 maserton

maserton

    Twórca Quest Worlda

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 23 January 2012 - 15:04

Odświerzam z powodu takiego, że muszę dać nowy link, bo Megaupload został zamknięty przez FBI.

NOWY LINK:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Dołączona grafika

#52 kuba2003

kuba2003

    Znawca

  • Użytkownik
  • 230 postów

Napisano 24 January 2012 - 17:08

Odświerzam z powodu takiego, że muszę dać nowy link, bo Megaupload został zamknięty przez FBI.

NOWY LINK:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Właśnie miałem napisać żebyś dał nowy link. Narazie pobieram.

#53 herkuli

herkuli

    Znawca

  • Użytkownik
  • 257 postów
  • herkuli

Napisano 29 May 2012 - 10:01

mógłbyś dać nowy link do downloadu?? bo ten już nie działa a chciałbym to obejrzeć

#54 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 29 May 2012 - 12:24

hahaha, ethoria wróciła! No to mam konkurencję :D !

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!