Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skórzana zbroja - jak przerobić ją na kowbojski styl.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 robino

robino

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 12 February 2011 - 22:06

Hej!

Przejdę od razu do rzeczy - chciałbym przerobić zbroje ze skóry na kowbojskie ciuchy. Nie chcę żadnych innych zmian w grafice, tylko i wyłącznie to! Mógłby ktoś to dla mnie zrobić?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Adshi

Adshi

    Założyciel

  • Użytkownik
  • 436 postów

Napisano 12 February 2011 - 22:41

Otwórz plik minecraft.jar (np. za pomocą 7zpia, WinRar) --> wjedź do folderu armor --> cloth_1.png i cloth_2.png

#3 robino

robino

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 12 February 2011 - 23:23

Ale mi pomogłeś! Ja chciałem coś co mogę tam od razu wstawić, a nie miejsce gdzie to jest! Następnym razem, przeczytaj uważnie. Nie znam się na pixel arcie, a chciałbym to sobie zmodyfikować.

#4 Mazzir

Mazzir

    Pan Mazzir

  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 12 February 2011 - 23:57

To sie naucz. Jestes bezczelny i odnosisz sie z totalnym brakiem szacunku nawet do administratora. Pozdrawiam.

#5 robino

robino

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 13 February 2011 - 00:01

Z jakim brakiem szacunku? Z tej odpowiedzi wynika, że nie przeczytał tematu - prosiłem o link do tego, lub zrobienie tego, a nie jak to edytować, bo te pliki już znam. Bycie administratorem nie uprawnia do wszystkiego, może jeszcze mam dać plus do reputacji, za odpowiedź bez przeczytania/zrozumienia tematu. Żeby było jasne na przyszłość:

Oczekuje prostego sposobu, w którym już są zrobione modele, na podmienienie tego. Wiem jak to zrobić, ale nie umiem robić dobrych modeli, dlatego proszę kogoś o to.

#6 Legiss

Legiss

    Pedał - bo najlepiej określają nas inni.

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 13 February 2011 - 09:03

Zaznacz sobie każdy prostokąt innym kolorem, wgraj to i zanotuj co gdzie jest. Trochę pomalujesz i masz swoje o kurczaki.

#7 robino

robino

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 13 February 2011 - 19:29

Dobra, widzę, że niektórzy dalej nie zrozumieli!

KOMPLETNIE NIE ZNAM SIĘ NA PIXEL ARCIE! CHCIAŁEM DOSTAĆ LINKA, W KTÓRYM TO JUŻ BYŁO BY ZROBIONE! NIE PISZCIE MI JAK TO ZROBIĆ, BO DOBRZE TO WIEM!! Teraz łapiecie?

#8 Legiss

Legiss

    Pedał - bo najlepiej określają nas inni.

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 16 February 2011 - 11:06

Jak wiesz to se zrób.