Skocz do zawartości


Zdjęcie

Straciłem wszystkie itemy.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 seklerek

seklerek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 10 August 2011 - 16:58

Hej!

Dzisiaj po wejściu na serwer około 17:50, wszedłem do mojego domu i z przerażeniem odkryłem, że w moich skrzyniach nic nie ma. Cały mój dobytek przepadł, zostało mi tylko to co miałem w EQ, czyli 8 stacków cobbla i stack pochodni. Taka sytuacja skutecznie zepsuła mi nastrój, więc pytam, czy ta się to odwrócić? Będzie jakaś rekompensata? No sorry, ale nie po to tyle zbierałem te rzeczy, żeby teraz zaczynać od nowa. Wyjaśni mi to ktoś?

Pozdrawiam

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 10 August 2011 - 17:04

Poczytaj tutaj.
https://craftportal....read-13799.html

logo.png


#3 seklerek

seklerek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 10 August 2011 - 17:07

Ok, ale mam pomysł jak to odzyskać. Ja na serwer nie wchodziłem przez dużo czasu, gdzieś od miesiąca mnie nie było. Można więc zrobić tak, jak przywracaliście domy z yourcrafta - wtedy wszystkie itemy byłyby z powrotem na miejscu i wszyscy byliby szczęśliwi ;)

#4 Shirayo

Shirayo

    Zbierałem minusiki, ale zabronili.

  • Użytkownik
  • 747 postów
  • Shirayo

Napisano 10 August 2011 - 17:28

Chyba nie sądzisz, że cofniemy cały serwer, bo jeden gracz nie wiedział o istnieniu banku?
Przykro mi.
Cześć.

#5 seklerek

seklerek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 10 August 2011 - 17:33

A wtedy cofaliście? Nie ;) No ok, zacznę od nowa ;( Ale dopiero na 1.8, teraz będzie ciężko :D

#6 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 10 August 2011 - 17:36

Nie kopiujemy już niczego z yourcrafta.

logo.png


#7 seklerek

seklerek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 10 August 2011 - 17:37

Nie chodzi mi o kopiowanie z Yourcrafta, tylko o kopiowanie na tej samej zasadzie.

#8 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 10 August 2011 - 17:42

Ale już tamtej mapy nie mamy.

logo.png


#9 seklerek

seklerek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 10 August 2011 - 17:46

Ok, ale chodzi mi o to, że jeśli serwer jest codziennei backupowany to można na tej samej zasadzie, co przy przenoszeniu domków z Yourcrafta, z backupa sprzed np. 10 dni przywrócić dom razem z itemami (i wkleić go na to samo miejsce). ;)

#10 Shirayo

Shirayo

    Zbierałem minusiki, ale zabronili.

  • Użytkownik
  • 747 postów
  • Shirayo

Napisano 10 August 2011 - 17:52

Przeczytaj mój post jeszcze raz.
Cześć.

#11 seklerek

seklerek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 10 August 2011 - 17:57

Przeczytaj mój post jeszcze raz.


Czytałem, ale nie chodzi mi o cofanie całego serwera, tylko o przywrócenie na zasadzie domków z YC, czyli o postawienie drugiego serwera na chwilę, tylko z pluginami potrzebnymi do kopiowania i skopioawnie do .schematic .

#12 Shirayo

Shirayo

    Zbierałem minusiki, ale zabronili.

  • Użytkownik
  • 747 postów
  • Shirayo

Napisano 10 August 2011 - 18:10

Nie gram na yourcrafcie, więc nie wiem o co Ci chodzi, ale się domyślam.
Cześć.

#13 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 10 August 2011 - 18:27

Od tego jest bank by umieszczac cenne przedmioty. Jest backupowany codziennie, nie odpowaidamy za inne czesci mapy bo nie mamy na to wplywu...

 


#14 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 10 August 2011 - 18:29

Wiesz ile czasu trwa wgranie starego backupa na inny serwer, skopiowanie twojego domu, wrzucenie do plików serwera i włączenie od nowa?

logo.png


#15 seklerek

seklerek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 10 August 2011 - 18:38

Jak Mavik przenosił mój dom to było około 15 minut ;) Wiedziałem o banku, ale nie miałem możliwości, żeby w nim cokolwiek umieścić - przez pół wakacji siedziałem u dziadków i nie miałęm dostępu do MC ;)

#16 czupryn

czupryn

    Ravort

  • Użytkownik
  • 567 postów

Napisano 10 August 2011 - 18:54

Bo wtedy był odpalony stary serwer. Teraz nie mamy odpalonego.

logo.png


#17 seklerek

seklerek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 10 August 2011 - 18:58

Ehh, no trudno, czyli nie odzyskam itemów :( Ale można dostać jakąś rekompensatę? w itemach albo w $? żeby kupić jakieś rzeczy na start? ;)

#18 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 10 August 2011 - 23:34

Niestety nie.

 


#19 eTK_

eTK_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 11 August 2011 - 00:21

Te twoje głupie itemy można zdobyć w niecałe 30 min, idziesz do kopalni, i kopiesz masz cobbla i na dodatek węgiel zbierasz, potem lecisz po drewno, robisz deski, a następnie patyki i oto cała filozofia. Dawno byś te itemu już miał ale wolałeś siedzieć na forum i truć du**ę brzydko mówiąc, a za ten czas już byś to wykopał.

PS Cobbla mozesz dostać na "śmietniku miejskim" ludzie tam odkładają im nie potrzebne rzeczy.

#20 seklerek

seklerek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 11 August 2011 - 09:23

Te twoje głupie itemy można zdobyć w niecałe 30 min, idziesz do kopalni, i kopiesz masz cobbla i na dodatek węgiel zbierasz, potem lecisz po drewno, robisz deski, a następnie patyki i oto cała filozofia. Dawno byś te itemu już miał ale wolałeś siedzieć na forum i truć du**ę brzydko mówiąc, a za ten czas już byś to wykopał.

PS Cobbla mozesz dostać na "śmietniku miejskim" ludzie tam odkładają im nie potrzebne rzeczy.


Jesteś pewien, że w 30 min wykopiesz stack diamentów, 3 stacki żelaza, stack mossystone, skrzynię węgla, 15 stacków wełny, skrzynię różnych barwników, 1,5 stacka lodu? Właśnie ;) Jakbym tylko to co wypisałeś stracił, to bym nawet się ucieszył, bo tylko zajmowało miejsce :D