Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gimpowe śmieciowisko


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MathRaven27

MathRaven27

    Hatar [Lysoria]

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 08 August 2011 - 21:22

Cześć. Skoro już się zarejestrowałam na forum zacnym, wypadałoby tu i ówdzie coś napisać. No i padło na temat o twórczości. I pomyślałam sobie, może warto wrzucić kilka kiepskich obrazków? Niby jeden gorszy od drugiego, ale...
Osoby wrażliwe prosimy o opuszczenie tematu.






Mogłabym też prosić o ocenę? Na normalnym forum graficznym strach coś pokazać, by nie wyszydzili i wyśmiali, a tu ludzie chyba tolerancyjni na śmieci w programach graficznych choć ciut, prawdaaa? ;)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Ervoy

Ervoy

    Zaangażowany

  • Użytkownik
  • 455 postów
  • Ervoy

Napisano 08 August 2011 - 21:28

"Osoby wrażliwe prosimy o opuszczenie tematu", w trzecim spoilerze są cycki.
A w czwartym nic nie ma.

Pierwszy jest bardzo prosty.
Drugi lepszy, choć i tak faworyzuje trzeci obrazek.
Ramka dobrana dobrze, pasuje.
Tylko powiedz, czy tło brałaś z jakiegoś renderu i tylko nadawałaś efektów/kolorów, czy jest tam troche Twojej "większej" pracy?

Edit:

A w czwartym nic nie ma.

Myślałem, że tam nic nie ma, a mi Opera pomyliła ten obrazek z reklamą i go wcześniej nie widziałem, bo był zablokowany. Teraz już widzę, ale uważam, że jest zbyt czarno-biały.

#3 MathRaven27

MathRaven27

    Hatar [Lysoria]

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 08 August 2011 - 21:41

Cóż, może po kolei... Pierwszy, drugi i trzeci obrazek to tradycyjnie render "skądś" + tło, które robiłam maziając grunge'owymi pędzelkami (przy okazji w nr 3 jest jeszcze sporo C4D... Nie moich, oczywiście). Z kolei tło 4, to na wierzchu zabawa pędzlami, pod spodem, obraz miasta, rozrzuconego efektem "wiatru". Nie, też nie moja robota.
Póki nie szarpnę się na porządny tablet, niestety, będę musiała się bawić w dr Frankensteina i sklejać obrazki w jedną całość.
Przynajmniej kolorowanie czyichś prac mi wychodzi. :D

#4 lilithin

lilithin

    Pełnoetatowa Wiedźma

  • Użytkownik
  • 962 postów
  • lilithin

Napisano 08 August 2011 - 21:47

Cóż, może po kolei... Pierwszy, drugi i trzeci obrazek to tradycyjnie render "skądś" + tło, które robiłam maziając grunge'owymi pędzelkami (przy okazji w nr 3 jest jeszcze sporo C4D... Nie moich, oczywiście). Z kolei tło 4, to na wierzchu zabawa pędzlami, pod spodem, obraz miasta, rozrzuconego efektem "wiatru". Nie, też nie moja robota.
Póki nie szarpnę się na porządny tablet, niestety, będę musiała się bawić w dr Frankensteina i sklejać obrazki w jedną całość.
Przynajmniej kolorowanie czyichś prac mi wychodzi. :D


Bywasz czasem na deviantarcie? Tam jest sporo kont ze stockami, najczęściej darmowymi, więc to duże pole do ćwiczeń :)

#5 MathRaven27

MathRaven27

    Hatar [Lysoria]

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 08 August 2011 - 22:04

Bywam, bywam, mam nawet konto, choć żadnej pracy tam się nie znajdzie. Właśnie z Devianta wzięłam dużo prac, które kolorowałam, acz jest to takie brzydkie, że tutaj tego na pewno nie pokażę. :D