Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pisz i wygraj]Zemsta potworów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pielgrzym

pielgrzym

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 August 2011 - 13:14

Prolog:
Potwory z świata minecraft miały dość uważania ich za bezmyślne stworzenia.Tak naprawdę były rozumne.Chciały zemsty za to że ludzie od zawsze ich zabijali.Historia zaczyna się w trakcie wędrówek pewnego podróżnika imieniem Marian.
Rozdział pierwszy:Początek planu potworów
Eeech.Westchnął Marian.To już dwudziesty dzień mojej wędrówki.Rodzinie powiedziałem że ide oglądać świat,a tak naprawdę wyruszyłem by zdobyć złoto i diamenty.Chyba najwyższy czas zbudować sobie dom.Obok tej góry będzie dobrze.Dobrz że wziąłem z domu starą kamienną siekierę.Marian skończył budowę domu wieczorem.Wszedł więc do domu, zrobił łóżko i poszedł spać.W nocy obudziły go dziwne odgłosy.Wyjrzał przez okno.To co zobaczył o mało nie pryzprawiło go o zawał serca.Cała armia zombi kopała górę obok jego domu.Przez okno w dzrwiach wleciała sztrzała.Miarian padł na ziemię nieprzytomny.Gdy rano się obudził pomyślał że to był tylko sen lecz strzała w ramieniu mówiła co innego.Wyjrzał przez okno.Na zewnątrz było mnóstwo creeperów.Gdy tylko go zobaczyły wybuchły.Cały dom Mariana został zniszczony.On sam ledwo żył.Postanowił zdobyć dużo jedzeni, zabunkrować się w domu i czekać tam aż wszystkie potwory sobie pójdą.Pod wieczór schował się w domu nie wychodził.Całą noc słyszał dziwne dzwięki.
Rozdział drugi:potwory ruszają dalej
Udało się mi przeżyłem,pomyślał Marian.Lecz nie cieszył się tym długo.Gdy tylko otworzył drzwi zginął od wybuchu crepeera.Potwory w nocy ruszyły dalej.Zabijały wszystkich ludzi na swojej drodze.W nocy walczyły zombie i szkielety.W dzień pająki i creepery.Po dniach wędrówki potwory dotarły do Głównego miasta świata minecraft.Zebrali się tu wszyscy pozostali przy życiu ludzie.Postanowili walczyć do końca.W mieście było tyle zapasów że mogli bronić się tygodniami.Potwory długo myślały jak zniszczyć resztę ludzi.W końcu wysłali pod bramę creepery,które wybuchły.Mury zostały zniszczone.Pająki ruszyły do ataku.Szkielety strzelały z zacienionych miejsc.Miasto upadało.Po godzinach bitew potwory wreszcie dokonały zemsty.Po latach męczarni wreszcie zniszczyli ludzi.Został tylko jeden.Może to on kiedyś wyzoli spod władzy potworów świat minecrafta.
Koniec.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam