Skocz do zawartości


Project - Basecraft


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
119 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gość_kuba76_*

Gość_kuba76_*
  • Gość

Napisano 01 September 2011 - 17:21

Brzydki texture pack i Dragons Mod? Ehh, to nazywacie "znajomością javy" i "tworzeniem gry"? Jak dla mnie to zainstalowanie modloadera, audiomoda, turbomodelthingy, dragons mod, texture packa. Jesteście żałośni.

P.S.
Poza tym nie da się Javy nauczyć od tak w weekend. Mój starszy jest informatykiem i programuje w Javie od wielu lat, co np nie oznacza, że potrafi tworzyć gry. Nigdy ich nie tworzył i pewnie nie wiedziałby nawet jak zacząć. Nie mówiąc o was.

Naprawdę żal mi takich ludzi

"mam super projekt, potrzebuję tylko programistów i grafików by wszystko robili za mnie".
Tak was widziałem na początku, dziś z ciekawości sprawdziłem "ile zrobiliście". Nie pomyliłem się.


Mówiłem pożniej, że basecraft to Zmodyfikowana gra minecraft

jakn nie to nie spr. na stronie co napisalem

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#102 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 01 September 2011 - 17:37

jak nie to nie...

Zamknijcie temat oki?
Jak wam się nie podoba to nie!

Odezwał się "Programista"
Tak więc jak nie to nie...


Jestem ZA aby zamknąć temat

#103 Gość_kuba76_*

Gość_kuba76_*
  • Gość

Napisano 01 September 2011 - 17:46

I tak wszystko publikuje na forum basecraft i na basecraft.tk

#104 Vergilus

Vergilus

    Wiercić,wiercić,wiercić

  • Użytkownik
  • 706 postów

Napisano 01 September 2011 - 19:54

I tak wszystko publikuje na forum basecraft i na basecraft.tk


I tak skoro to tylko jeden mod plus texture pack to ci na to forum nikt nie wejdzie -.-
Dołączona grafika

#105 herkuli

herkuli

    Znawca

  • Użytkownik
  • 257 postów
  • herkuli

Napisano 02 September 2011 - 01:28

chciałbym dołączyć do projektu niedługo zaczne sie uczyć programowania


prosze o pozwolenie
na reklamowanie basecrafta

#106 Gość_kuba76_*

Gość_kuba76_*
  • Gość

Napisano 02 September 2011 - 11:12

chciałbym dołączyć do projektu niedługo zaczne sie uczyć programowania


prosze o pozwolenie
na reklamowanie basecrafta


oki!

#107 merlin569

merlin569

    Boję się kanapek.

  • Użytkownik
  • 123 postów

Napisano 02 September 2011 - 17:55

Wątpię żeby coś z tego wyszło, projekt pewnie zostanie porzucony jak ci coś się nie uda. Poza tym poco luncher i inne bzdety skoro to tylko kolejny mod do minecrafta?
Dołączona grafika

#108 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 03 September 2011 - 10:48

Kto jest ZA aby ten temat został zamknięty?

I tak będę grać w MC a nie w jakiegoś zmodyfikowanego minecrafta który się nazywa Basecraft...

#109 Gość_kuba76_*

Gość_kuba76_*
  • Gość

Napisano 03 September 2011 - 12:13

Kto jest ZA aby ten temat został zamknięty?

I tak będę grać w MC a nie w jakiegoś zmodyfikowanego minecrafta który się nazywa Basecraft...


Ja za!

#110 Feniks114

Feniks114

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 03 September 2011 - 12:28

Przestań się wydurniać. Zdefiniuj, co chcesz osiągnąć tym tematem, za co chcesz być podziwiany i co możesz zaoferować. O ile odpowiedź na pierwsze dwa pytania zapewne pozostanie dla mnie nieznana, zakładam że ostatnie pytanie może zostać skomentowane co najwyżej trzema literami.

#111 Gość_kuba76_*

Gość_kuba76_*
  • Gość

Napisano 03 September 2011 - 13:37

ja sie wydurniam???
mowie brak programisty wiec nie możemy zrobić dużej gry!!!!
A żeby udowodnić że umiem programować to zrobilem launcher

#112 bartekDPL

bartekDPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 03 September 2011 - 15:38

radzę nie zamykać tematu tylko go usunąć
Nie możesz się nauczyć języku programowania w kilka dni - musisz poświęcić bardzo dużo czasu, kilka miesięcy a nawet o wiele więcej w zależności od języka a java jest tym poważniejszym językiem i nie wciskaj nam kitu że się nauczyłes i znasz jave bo teraz to wątpię by ktoś uwierzył w to - wiem co mówię, sam programuje/skryptuje i nie możliwe jest aby tak szybko się tego nauczyć!

Wy wcale nie robicie nowej gry! Również to nie jest możliwe aby w tak krótkim czasie już tyle zrobić.
Po prostu sobie zdekompilowaliscie minecrafta i go sobie ostro modyfikujecie aby nikt nie poznał a na to wcale nie macie zgody więc popełniacie przestępstwo i do tego zmieniona nazwa gry i zamierzaliscie to wydać jako w 100 procentach waszego autorstwa gra lol -.-
I nie nazywaj siebie twórca tego bo twórca jest Notch a a ty robisz z tego już nie bd mówił co -.-

A to że napisałeś launcher, to wcale nie oznacza że znasz jave - napisałeś to napewno w c++ a menu/launcher to chyba najprostsza rzecz w całym tworzeniu gry

#113 jessica55

jessica55

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 03 September 2011 - 15:52

Tak powracając jeszcze do kwestii kupna licencji kodu Minecraft, to to trochę absurdalne. NOTCH CI NIE SPRZEDA. A jeśli by sprzedał, to za grube miliony.

Taka licencja oznaczałaby możliwość: Zmieniasz jedną linijkę kodu w Minecraft i dajesz do downloadu całą grę za darmo, legalnie. To by oznaczało bankructwo dla Mojangu, ponieważ nikt by nie kupowałby gry za 14.95€, a co za tym idzie koniec z updatami.

Może zamiast pisać, że to twoja gra, to napisz że to pliki minecrafta z texture packiem i dragons modem?

#114 Gość_kuba76_*

Gość_kuba76_*
  • Gość

Napisano 03 September 2011 - 15:54

mowie zmodyfikowany minecraft!!!!!!!!!!!! 
I usuncie/zamknijcie tamat

#115 bartekDPL

bartekDPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 03 September 2011 - 15:59

teraz to sobie mówisz modyfikowany, a wcześniej mówiłes coś innego -.- a wiesz że nie masz zgody na takie modyfikowanie?!

Usunąć ten temat

#116 Gość_kuba76_*

Gość_kuba76_*
  • Gość

Napisano 03 September 2011 - 16:03

teraz to sobie mówisz modyfikowany, a wcześniej mówiłes coś innego -.- a wiesz że nie masz zgody na takie modyfikowanie?!

Usunąć ten temat


Ty to masz duzo do powiedzenia zmieniłem zdanie i już!!!
Zamknąć temat, napisać do NoBuildera, Dramo, Inferiala

#117 hornor

hornor

    Mod Developer

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 03 September 2011 - 16:07

Następnym razem poczytaj sobie trochę na temat prawa autorskiego itp. Weź może zacznij pisać mody do Minecraft? Ale nie rób projektów typu kopiuję, remiksuję i piszę że od zera moje.

#118 bati999

bati999

    Ajajaj Dziewczonka

  • Użytkownik
  • 356 postów

Napisano 03 September 2011 - 16:37

Ja już na samym początku wiedziałem, że nic z tego nie będzie ;D Poznałem twoją mentalność na jednym serwerze, survival bodajże ;D Kopałeś wtedy jakąś kopalnie, ja zakradłem się od tyłu i dałem ci kosę w plecy ;P Fajne rzucałeś bluzgami, a na koniec się wylogowałeś ;) A potem ten temat. Już się nie ośmieszaj "Nauczyłem się javy, projekt wznowiony", "Nowe screenshoty!!!" itp ;) Do czego zmierzam? Gdy ktoś cie skrytykował, od razu chcesz zamknąć temat, "jak się nie podoba, to spier*alać", "żal nie robie tego".
Sam się ośmieszasz, więc temat może tylko wylądować w koszu.

#119 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 03 September 2011 - 16:42

Dobra zgłaszam do Infernala :)

EDIT: wysłano

@down

Skoro podejmujesz się robieniu "basecrafta" to go rób a nie nas w konia robisz... zobacz ile masz już stron a i tak g***o wyszło że się tak wyrażę...

#120 Gość_kuba76_*

Gość_kuba76_*
  • Gość

Napisano 03 September 2011 - 16:43

Ja już na samym początku wiedziałem, że nic z tego nie będzie ;D Poznałem twoją mentalność na jednym serwerze, survival bodajże ;D Kopałeś wtedy jakąś kopalnie, ja zakradłem się od tyłu i dałem ci kosę w plecy ;P Fajne rzucałeś bluzgami, a na koniec się wylogowałeś ;) A potem ten temat. Już się nie ośmieszaj "Nauczyłem się javy, projekt wznowiony", "Nowe screenshoty!!!" itp ;) Do czego zmierzam? Gdy ktoś cie skrytykował, od razu chcesz zamknąć temat, "jak się nie podoba, to spier*alać", "żal nie robie tego".
Sam się ośmieszasz, więc temat może tylko wylądować w koszu.


Nic juz nie mowcie oki?