Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jabłka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vikit

Vikit

    Black Master

  • Użytkownik
  • 441 postów

Napisano 05 February 2011 - 20:02

Witam ostatnio słyszałem o jabłkach które przywracają w minecrafcie słyszałem że można je zdobyć tylko w lochach i trzepiąc liście z drzew czy z tymi liścmi to prawda

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 cero

cero

    Budowniczy praktycznych budowli

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 05 February 2011 - 20:03

Tak zgadza się liście to prawda (sam na multi ze 3 jabłka tak wydropiłem), ale trzeba niszczyć liście samemu.

#3 czasnafilm

czasnafilm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 05 February 2011 - 20:05

Na singlu to się chyba nigdy nie zdarza. Na multi tak, ale to zależy od serwa (jakie są mody na serwerze). Jak gram na multi to mi wylatują, a na singlu nie. Chyba, że to od czego innego zależy...

#4 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 05 February 2011 - 20:14

A Red Apple can normally only be found in a Dungeon Chest and can be eaten for 2 hearts or combined with gold blocks to craft Golden Apples. They can also be dropped by leaves in some SMP servers, due to a plugin.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



[edit]
@down:
Nie dość, że napisałeś praktycznie to samo co ja, to jeszcze żebrasz o rep, nieładnie.

#5 maciej01

maciej01

    A lajk trejns.

  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 06 February 2011 - 11:17

Możesz znaleźć je w lochach, w multi player rzadko w liściach, a za pomocą inventory editors, możesz ich zdobyć bardzo dużo.
G = złoty blok
J = zwykłe jabłko
GGG
GJG
GGG
Ten crafting tworzy pozłacane jabłko, uzdrawia 10 żyć, można je znaleźć BARDZO RZADKO w lochach. Pomogłem, daj rep. :)