Skocz do zawartości


Zdjęcie

Licznik levela i wykopanych diamentów [pomocy]

licznik scoreboard

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Nannka

Nannka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Nannie_

Napisano 14 June 2022 - 14:12

Siemka, robie serwer dwuosobowy z chłopakiem i chciałam dodać licznik XP i przede wszystkim diamentów.

 

-Licznik diamentów ma polegać na JEDYNIE wykopanych rudach, gdzie silktouch = 0 wykopanych diamentów w statystykach, a fortunka zwiększa liczbę w statystykach czyli 3 wyleciały diamenty z jednej rudy = 3 diamenty zdobyte w statystykach (a nie że jak się wykopie rudę diamentu i wyleci np. 4 to policzy jako jeden, jak jest domyślnie w scoreboard mined diamonds ore).

 

-Licznik levela ma polegać na tym, że jak normalnie komenda scoreboard lvl liczy jaki ma level gracz, to po śmierci nie znika ta statystyka i jak się enchantuje to też nie znika. Chodzi o zebrany level przez cały okres grania na serwerze.

 

Najbardziej mi zależy na liczniku diamentów. Jakby ktoś mógł mi pomóc, to byłabym bardzo ucieszona, bo przeszukiwałam "cały" internet żeby znaleźć jakieś pluginy lub datapacki i straciłam na tym mase czasu :P



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: licznik, scoreboard