Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer Geopolityczny GEOMC.PL | 1.16.5+

NoPremium Frakcje RolePlay

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ozeppo

ozeppo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2022 - 17:35

SERWER GEOPOLITYCZNY GEOMC.PL

 

Największy i jeden z Najstarszych serwerów Geopolitycznych

 

Jako serwer GEOMC działamy w branży od 2020 roku, co czyni nas jednym z najstarszych serwerów geopolitycznych w Polsce. Dodatkowo nasza administracja szczyci się doświadczeniem w budowie fundamentów tego trybu nie tylko w naszym kraju.

 

Czym jest serwer?

GEOMC jest serwerem geopolitycznym, co oznacza dokładnie grę na mapie prawdziwego świata i prowadzenie własnych miast oraz państw. Tocz wojny i gierki polityczne prowadząc swoje imperium do dominacji. Postaw na gospodarkę, tworząc państwo nastawione na handel lub państwo militarne stawiając na wyposażenie swojej armii.

 

 

Energetyka

Na serwerze GEOMC.PL postawiliśmy na dodanie kliku nowych etapów rozgrywki wykraczających poza ery z "vanilla minecraft". U nas możesz postawić na industrializm ubarwiając swoją gospodarkę zakładami produkcji i elektrowniami. Handluj zupełnie nowymi zasobami takimi jak uran, srebro itp. lub twórz sieć energetyczną sprzedając prąd potrzebny do rozwoju innym państwom.

 

Polityka

Na serwerze masz możliwość stworzenia WŁASNEGO państwa, a to oznacza możliwość prowadzenia własnej polityki. Stwórz cesarstwo rzymskie, państwo papieskie, IV rzeszę, a nawet komunistyczną Amerykę. To TY decydujesz o tym, na jakich zasadach będą funkcjonować twoi poddani.

 

OSM

Mapa na naszym sewerze postwała w oparciu o dane dostarczone przez OpenStreetMap. Oznacza to, że wszystkie surowce i strategiczne miejsca oparte są o nasz świat. Wydobywaj złoto w kalifornii, diamenty w afryce czy nawet węgiel na naszym rodzimym śląsku.

 

DISCORD: dc.geomc.pl

STRONA: geomc.pl

595870305951414642784578_1650299437ierCJcraftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, Frakcje, RolePlay