Skocz do zawartości


Zdjęcie

hs_err_pid[xxx] Pomocy :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Seba22

Seba22

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 05 February 2011 - 16:22

Restartowałeś komputer?
Spróbuj też grać poprzez stronę minecraft.net, gdzieś czytałem, że może pomóc na niektóre błędy z serii "hs_err_pid".


Na stronie to mam jeszcze większe problemy, bo mi całą przeglądarkę zacina... :/ i często nie chce się załadować nawet.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 05 February 2011 - 20:11

Obecnie mi też się nie chce załadować, bo są jakieś problemy z minecraft.net.
Przeczytałem naprawdę mnóstwo stron z podobnymi problemami, żeby znaleźć odpowiedź i jak narazie nikt nie zna tego jedynego rozwiązania.
Komuś pomogła aktualizacja sterowników,
komuś reinstall windowsa,
komuś zmiana javy,
ktoś pisał, że strona ATI nie podaje prawidłowych sterowników po wybraniu specyfikacji i musiał sam znaleźć dobre, itd.

[edit]

PS PRZEŚLIJ RAPORT BUGA DO MOJANGU, im więcej osób to zgłosi, tym prędzej zostanie naprawione.

#23 Seba22

Seba22

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 05 February 2011 - 20:40

No to szkoda... ja tylko czekam na jakieś nowe (stabilne...) wersje, ale wydaje mi się, że będzie tylko gorzej :/ Ale może pan Notch sprawdzi jakie jego gra ma wymagania... ale mu pewnie na tym nie zależy, bo i tak 90% ludzi co kupuje jego produkt ma jakiegoś kompa za 3k :/
ps.
Zna się ktoś na kodzie javy... nie mogli by przerobić tego na inny język, wiem, że by się to chyba nie opłacało, ale mieli by o wiele większe możliwości, Notch zrobił grę w javie, bo tylko to umiał i to jest najprostsze ?

ediit.
To zna się ktoś na tym, umie ktoś to oszacować ?

#24 Somar

Somar

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 08 February 2011 - 06:06

Mogę Cię pocieszyć że też mam czarny ekran, na wersji alfa i beta... Wypróbowałem już różne warianty i ściągałem różne wersje, zawsze mam czarny ekran. Na przeglądarce gra działa ale wolałbym bezpośrednio.
Chciałbym kupić pełną wersję ale boję się że też będę miał czarny ekran i stracę aby pieniądze.

Znalazłem jednak pewną alternatywę. Istnieje na internecie specjalny program/klient (nie wiem czy mogę tu podawać nazwę)...
Pozwala on na odpalenie gry w wersji single i multiplayer. Bezpośrednio z komputera, jednakże niestety obsługuję tylko wersję alfa. Więc zombi, zwierzaczki, pochodnie, dzwi, carfting, zbieranie odpadają...:(

#25 Seba22

Seba22

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 08 February 2011 - 13:29

Mówisz o wersji classic... "Klasyk" działa mi jako tako, ale jest strasznie nudny!