Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje ktoś płatnego technika na serwer minecraft?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Karoool_L

Karoool_L

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Karoool_L#3327

Napisano 27 December 2021 - 21:58

Witam jestem Karol mam 18 lat

 

Jakie bym mógł robić projekty i w jakich językach?

 
Programowanie ogólne. Jakie znam języki:
Java, JavaScript, PHP, HTML, CSS, MYSQL, SQL, PUG, TypeScript, C++, C#, Net CORE
 
umiem pisać Application Programming Interface i budować kod z różnych języków które napisałem na górze
 
umiem zajmować się VPS - Virtual Private Server
też umiem zajmować się - Dedicated Server
 
Na jakich Liuxach się znam?
ubuntu 16.04, 18.04, 19.04, 20.04
debian 7, 8, 9, 10
centos 7, 8, 9
 
Cennik:
 
Minecraft:
 
Zwykły plugin pisany od zera z jedną daną funkcją 20 zł np. alert, pomoc, drop, kity, pcase, pandorki itp.
 
Rozszerzony plugin pisany od zera z jedną na daną funkcję + z bazą danych 35 zł np. meteoryt, meteoryt z bossbarem, drop z coblex i pcase itp.
 
Mini Core pisany od zera z wieloma funkcjami podstawowymi + 45 zł np. alert, pomoc, drop, kity, pcase, pandorki, eventy, system rang itp. + instalacja na maszynie wszystkiego: bazy danych, i całej konstrukcji oprogramowania linux.
 
Średni Core pisany od zera z wieloma funkcjami podstawowymi funkcjami i coś od klienta jakieś letkkie dodatki 60 zł itp. + instalacja na maszynie wszystkiego: bazy danych, i całej konstrukcji oprogramowania linux. 
 
Duży Core pisany od zera z wieloma funkcjami podstawowymi + baza danych + co chce klient to robię 100 zł instalacja na maszynie wszystkiego: bazy danych, i całej konstrukcji oprogramowania linux. 
 
Roszerzony Core klient co chce 200 zł.
 
Cennik: 
 
Discord Bot:
 
Bot discord z statusem i bazą danych 30 zł pisany od zera .
 
Bot discord z statusem i z komendą od nagrody /obierz i też podstawowych komend i też z antylinkiem z wieloma funkcjami pisany od zera 50 zł.
 
Cennik:
 
ItemShop:
 
Zwykły ItemShop pisany od zera 40 zł z funkcjami psc, paypal, blik, sms

Ktoś zainteresowany zapraszam discord pv: 
Karoool_L#3327
Jakieś pytania czy wątpliwość to proszę do mnie napisać na pv
 
A jak by ktoś chciał inny projekt to do uzgodnienia na pv
 
Zapraszam cieplutko chętnych pozdrawiam
 
 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam