Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Pluginami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Mpro

Mpro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Mpro#4417
  • Mpro

Napisano 21 January 2021 - 15:35

Mam problem z pluginami na serwerze craftserve. Kiedy kliknąłem instaluj plugina ona pobierają się bardzo długo. Nie wiem czy to jakiś błąd ale moje pluginy pobierają się już od 30 minut



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Distopa

Distopa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 August 2021 - 14:51

Błąd mówi, że klasa, którą próbuje załadować jest w wersji 52.0, która jest wersją klasy Java 8. Jeśli widzisz ten błąd, oznacza to, że musisz uruchomić Javę 8, aby wtyczka działała. Jeśli widzisz wersję 51.0, oznacza to, że chodzi o Javę 7. Aby upewnić się, że możesz uruchomić tę wtyczkę, musisz albo zaktualizować Javę do wersji 8, albo wysłać wniosek do dostawcy usług hostingowych, aby zaktualizować ich wersje Java do wersji 8, które muszą zrobić ze względu na EOL Javy 6 i 7. Albo po prostu zacznij grać w inną grę, taką jak ultra hot slot. Wydaje mi się, że Twój serwer ma inną wersję CraftBukkit/Spigot, ponieważ plugin nie mógł znaleźć niektórych klas. To czyni różnicę pomiędzy 1.9.2 1.9.3 1.9.4, ponieważ w CraftBukkit/Spigot niektóre klasy nazywają się inaczej. Prześlij swój słoik CraftBukkit/Spigot na serwer i spróbuj ponownie :)