Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie minigry na serwer Minecraft?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kappiengames

Kappiengames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 January 2021 - 13:36

Witam!

Mam pytanie, ponieważ robię serwer Minecrafta i nie wiem w co ludzie by chcieli grać!

[Do wyboru: BedWars, Murder Mystery, BuildBattle, Creative, Jak masz pomysł to napisz w kom!]

 

A, i jeszcze 1 pytanie!

Jaki serwer [VPS/Dedykowany] i hosting wybrać? [Wymagania poniżej]

-32GB Ramu

-Opłata, najlepiej co 6 miesięcy.

-Brak limitu pluginów

-Doczepiana domena

-Dobra cena

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 17 January 2021 - 09:30

Autorskie tryby bo każdy który wymieniłeś był już 10000 razy



#3 ThePolishMonkey

ThePolishMonkey

    Nowy

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 17 January 2021 - 21:35

Zacznę od tego ,że creative to nie minigra. Minigry to buildbattle, parkour, bedwars, hideandseek itp. Na początek polecałbym ci zrobić chyba Creative. Dlaczego? Na bedwarsy potrzeba tak z 20-30 osób żeby fajnie się grało. Na build battle potrzeba z 20 osób żeby arena się zaczęła tak samo jak na murderze. Te tryby są wałkowane na każdym serwerze albo większości serwerów. Polecam ci creative z dobrymi permisjami do wordledita, plugin na pojazdy, plugin na gadżety żeby udoskonalić grę. Jeśli chodzi o minigry to jest plugin kilka mini gier w jednej : ) Plugin na pojazdy jest płatny ale polecam bo warto go mieć. Jeśli chcesz mieć dużo graczy to najpierw musisz zrobić dokokszony serwer. Nie może być tak że gracz sobie daje opa xD albo że na creativie nie ma wordledita bo ktoś chcę zbudować duży dom i musi lecieć na czysto a to jest po prostu nudne. Co do serwera polecam ci vps albo serwer dedykowany. Ja mam vps'a ale płatność co miesiąc. Wątpie ,że istnieją vps co mają płatność co 6 miesięcy lol. Nie polecam titanaxa bo zbankrutujesz. Niestety na vpsie np. na combato nie masz możliwości podłączenia strony. Możesz zrobić domenę na titanaxie * ceny domen są okej jak na teraz * a serwer na vps. Pozdro 600 Właściciel LightCraftmc.pl <3 <3 


DeadCraftMC.pl - Serwer z przyszłością! Wejdź i sam się przekonaj <3