Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję moderatorów

#moderator #budowniczy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 musztardaa1

musztardaa1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Filxd08#0656
  • Filxd08
  • brak

Napisano 08 December 2020 - 08:24

Witam poszukuję osób które pełniłyby funkcję moderatorską lub budowniczych na moim serwerze minecraft który rusza 31 grudnia o godzinie 17:00 (jeżeli się wyrobimy, ruszy wcześniej) napisz do mnie już dziś na: [email protected] lub na discordzie 

Filxd08#0656


  • pingwineqpl lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Invss

Invss

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 December 2020 - 20:41

Witam jestem zainteresowana znam się  doskonale na komedach i potrafię rozmawiać z ludźmi. Kontakt na Discord: Invss#4371


Witam jestem zainteresowana znam się  doskonale na komedach i potrafię rozmawiać z ludźmi. Kontakt na Discord: Invss#4371

 

Witam jestem zainteresowana znam się  doskonale na komedach i potrafię rozmawiać z ludźmi. Kontakt na Discord: Invss#4371



#3 matix games

matix games

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • matix games#2023
  • McKox

Napisano 20 December 2020 - 14:10

Jestem jak najbardziej zainteresowany. Piszę tu bo nie można Cię dodać na discordzie bo takiej osoby nie ma. Znam się na minecrafcie jak na własnej dłoni. Jestem Prosem minecraftowym


Jestem jak najbardziej zainteresowany. Piszę tu bo nie można Cię dodać na discordzie bo takiej osoby nie ma. Znam się na minecrafcie jak na własnej dłoni. Jestem Prosem minecraftowym

Kontakt: Discord: matix games#2023