Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Poszukuję Budowniczego/Budowniczych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 PAN_KAPITAN

PAN_KAPITAN

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • MrFadooPL#3725
  • MrFadooPL

Napisano 23 November 2020 - 12:39

Witam, a więc tak jak w temacie, poszukuję osoby bądź grupy osób, które wybudowałyby dla mnie parę rzeczy. Chcę otworzyć sieć serwerów, więc będzie możliwość dalszej współpracy przy projekcie. Na razie startuje sam Survival, a co za tym idzie potrzebuję spawna na owy tryb. Wszystkie szczegóły opiszę na priv.
Jeżeli jesteś zainteresowany dodaj mnie na Discordzie: MrFadooPL#3725 (tutaj najszybciej odpisuję) lub napisz do mnie prywatną wiadomość na tym forum.
Oczywiście za budowę płacę, a w przypadku współpracy: pieniądze oraz ranga na serwerze.

  • RinsenHG lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 RinsenHG

RinsenHG

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • RinsenHG#5437
  • RinsenHG

Napisano 27 November 2020 - 19:17

 

Witam, a więc tak jak w temacie, poszukuję osoby bądź grupy osób, które wybudowałyby dla mnie parę rzeczy. Chcę otworzyć sieć serwerów, więc będzie możliwość dalszej współpracy przy projekcie. Na razie startuje sam Survival, a co za tym idzie potrzebuję spawna na owy tryb. Wszystkie szczegóły opiszę na priv.
Jeżeli jesteś zainteresowany dodaj mnie na Discordzie: MrFadooPL#3725 (tutaj najszybciej odpisuję) lub napisz do mnie prywatną wiadomość na tym forum.
Oczywiście za budowę płacę, a w przypadku współpracy: pieniądze oraz ranga na serwerze.

 

Siemka!!,ja się zgłaszam na ochotnika! znajomi twierdzą że bardzo ładnie buduje a mi to sprawia przyjemność!jak chcesz mogę być budowniczym na serwerze! i nie za pieniądze jak już to chciałbym tylko range [YouTuber] i nwm jakieś wyróżnienie lub vip nawet nie potrzebuję vipa! :):)