Skocz do zawartości


Zdjęcie

Administracji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gnomq02

gnomq02

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • gnomq#2222
  • gnomq

Napisano 02 August 2020 - 09:59

Cześć. Od 2 lat prowadzę serwer survival pod jednym adresem ip, ale jeszcze nie udało mi się znaleźć normalnych, kulturalnych, opanowanych administratorów. Chętnie przyjąłbym takie osoby na stanowisko admina oraz moderatora. Oferuję rangę na serwerze discord, który liczy ponad 100 osób oraz na każdym serwerze minecraft. Posiadam zakupionych kilka serwerów, domenę oraz stronę www na hostingu titanaxe. Dla osoby, która zna się na tworzeniu skryptów lub konfiguracji pluginów zakupię osobny serwer do testów. Prawdopodobnie główny serwer zostanie przeniesiony na lvlup. Aktualnie  pracuję nad startem nowej edycji. Wszystkie koszta biorę na siebie. Po więcej informacji zapraszam na mój discord (dc.minecast.pl).


60GR9Wp.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Baxtereq

Baxtereq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Baxtereq

Napisano 02 August 2020 - 10:42

adres nie działa - zaproszenie wygasło

Skowronnsky#1721 - odezwij się ;)

Użytkownik Baxtereq edytował ten post 02 August 2020 - 14:13


#3 _Rafal_

_Rafal_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 02 August 2020 - 12:30

WItam jestem na serverze discord i czekam na wiecej inforamcji 

 moj nick Karol#4491



#4 gnomq02

gnomq02

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • gnomq#2222
  • gnomq

Napisano 03 August 2020 - 13:59

adres nie działa - zaproszenie wygasło

Skowronnsky#1721 - odezwij się ;)

Wysłałem zaproszenie.


60GR9Wp.png


#5 Rayek_

Rayek_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • DiscoGrzechu540#9721
  • AleMleczko0hOh_
  • Rayek_

Napisano 09 August 2020 - 10:13

 

Cześć. Od 2 lat prowadzę serwer survival pod jednym adresem ip, ale jeszcze nie udało mi się znaleźć normalnych, kulturalnych, opanowanych administratorów. Chętnie przyjąłbym takie osoby na stanowisko admina oraz moderatora. Oferuję rangę na serwerze discord, który liczy ponad 100 osób oraz na każdym serwerze minecraft. Posiadam zakupionych kilka serwerów, domenę oraz stronę www na hostingu titanaxe. Dla osoby, która zna się na tworzeniu skryptów lub konfiguracji pluginów zakupię osobny serwer do testów. Prawdopodobnie główny serwer zostanie przeniesiony na lvlup. Aktualnie  pracuję nad startem nowej edycji. Wszystkie koszta biorę na siebie. Po więcej informacji zapraszam na mój discord (dc.minecast.pl).

 

Dodaj na dc DiscoGrzechu540#9721 

 

 



#6 ThePolishMonkey

ThePolishMonkey

    Nowy

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 11 August 2020 - 11:45

Cześć,odezwij się do mnie na discordzie ! Younger#1479 Mogę rekrutować na Admina! Myślę ,że się dogadamy :D


DeadCraftMC.pl - Serwer z przyszłością! Wejdź i sam się przekonaj <3