Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROGRAMISTA, ADMINISTRACJA, MODERACJA, POMOCNICY

[Programista] [Administracja] [Moderacja] [Pomocnicy] [Rozbudowany projekt]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filiponekkk

Filiponekkk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Filipon#7008
  • Filipon

Napisano 26 April 2020 - 11:24

WITAJCIE

Poszukuje Administratorów i pomocników do ekipy serwera minecraft

Będzie to serwer survival + gildie z małymi urozmaiceniami. W przyszłości gdy serwer się rozwinie, planuje stworzyć kolejny serwer minecraft : Bed Wars, SkyWars, Party, master builders itp.

Czego Oczekuje?

-Wystarczającej aktywności na serwerze minecraft oraz na serwerze Discord

-Bycia zaangażowanym i koleżeńskim w stosunku do innych

-Posiadania 16 lat

-Umiejętnego używania mózgu      ^_^     :3Oraz dobrej ortografi

-Posiadania sprawnego mikrofonu !

Co oferuje?

-Miłą współprace

-Miłą Atmosferę

-Nagrodę pieniężną, jeśli SERWER PRZYNIESIE JAKIEŚ KORZYŚCI.

O mnie

Mam na imię Filip , mam 13 lat już prawie 14     ;) Posiadam bardzo dobrze rozwinięty i ogarnięty mózg oraz kulturę

Kogo poszukuję?

-Administratorów

-Pomocników

-Sponsorów, jeśli tacy się znajdą.

-Moderatorów

-Zaawansowanych PROGRAMISTÓW, którzy umieją robić skomplikowane PLUGINY np. Naprawa całej powierzchni gildi itp. (oni dostaną od razu zapłatę)

-Kogoś kto by wypromował serwer (Jeśli chodzi o Youtube wymagam posiadania minimum 10000 subskrybcji )

JESZCZE RAZ MÓWIĘ Jeśli serwer przyniesie na tyle duże korzyści żeby zapłacić każdemu za wkład po pierwszej edycji to każdy dostanie adekwatną sumę za pracę nad serwerem.

 

Kontakt

Filiponekk#4453 Zapraszam do współpracy     ;)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 londyn000

londyn000

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 28 April 2020 - 16:27

Sam właściciel ma 13 lat a administracja musi mieć minimum 16? Wszystko rozumiem, ale mógłbyś zrobić miejsce na wyjątki  :P  Jeśli chodzi o dojrzałość to przecież będzie widać po sposobie pisania czy rozmowach :) 



#3 Filiponekkk

Filiponekkk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Filipon#7008
  • Filipon

Napisano 29 April 2020 - 07:48

Sam właściciel ma 13 lat a administracja musi mieć minimum 16? Wszystko rozumiem, ale mógłbyś zrobić miejsce na wyjątki  :P  Jeśli chodzi o dojrzałość to przecież będzie widać po sposobie pisania czy rozmowach :)

Nie każdy 14 latek nie ma kultury ;) A poza tym są wyjątki :D



#4 Veli

Veli

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pioter#6420
  • Veli_Pl

Napisano 08 June 2020 - 13:52

Hejkja, mam 15 lat, ale nie sądzę by wiek odzwierciedlał zachowanie, tak jak w twoim przypadku, jestem kulturalny i wyrozumiały, mam mikrofon, mógłbym na serwer przeznaczyć większość mojego wolnego czasu. mam nadzieję, że się odezwiesz. Zacząłem też przygodę z YT.

PS. nie mogę znaleźć twojego discorda, pisze, że jest coś nie tak


Użytkownik Veli edytował ten post 08 June 2020 - 13:58






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Programista], [Administracja], [Moderacja], [Pomocnicy], [Rozbudowany projekt]