Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem plugin

problem 1.14.4

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 polak2837

polak2837

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 11 February 2020 - 10:26

Siema jak wgrać pluginy na serwer?

 kupiłem serwer na craftserve 

wgrałem plugin 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 z zakładki plugin i mi nie dziala 

nie wiem czy powinienem cos jeszcze zrobić 

wgrałem tez logblocka który tez nie działa

chcałbym wgrać podstawowe pluginy z rejetracja, logblock, 

silnk spigot 1.14.4

proszę wytłumaczenie jak to robić i  napisanie  jakie pluginy działają na tej wersji , jakie podstawowe plugny powinienem wgrać 

   :) 


Użytkownik polak2837 edytował ten post 11 February 2020 - 13:57


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Janna Ordonia

Janna Ordonia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Mysterious_Singe

Napisano 11 February 2020 - 14:03

Oto co mówi FAQ Craftserve'a:   Pluginy i mapy można dodawać po uzyskaniu dostępu do plików serwera (użycie FTP lub dostępu do plików przez stronę).
Mapy należy wgrywać do głównego katalogu serwera, np. /numer_serwera/mapa1, a następnie wybrać pozycję mapa1 w ustawieniach serwera. Należy pamiętać o odpowiedniej strukturze katalogu, tak aby plik level.dat był widoczny jako /numer_serwera/mapa1/level.dat.
Pluginy należy wgrywać do katalogu /numer_serwera/plugins. Należy pamiętać aby wcześniej wybrać odpowiedni silnik obsługujący pluginy, czyli CraftBukkit. Jeśli katalog plugins nie istnieje, może oznaczać to, że silnik obsługujący pluginy nie został ustawiony, a serwer uruchomiony ponownie.

 

 



#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 February 2020 - 15:51

 

Należy pamiętać aby wcześniej wybrać odpowiedni silnik obsługujący pluginy, czyli CraftBukkit.

Spigot nowszy i lepszy. (tylko niekoniecznie rózne dalsze forki Spigota, co do nich nie mam wystarczająco doświadczenia, żeby się wypowiadać).


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 polak2837

polak2837

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 11 February 2020 - 16:07

Wgrałem jeden plugin przez użycie dostępu do plików przez stronę.

ostatnie pytanko czy macie pluginy takie jak worldedit, worldguard, essentials , logblock działające na spigot 1.14.4







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, 1.14.4