Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laik Wita ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tuman

Tuman

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • TumanPL

Napisano 12 November 2019 - 12:10

Witam mam 30 lat i dopiero teraz zaczynam swoja przygode z Minecraft, nie chce sie bawic na single player od razu wole na multi

chcialbym kupic u server na craftserver ale zastnawiam sie czy mi w ogole warto zmieniac poniewaz niedawno wykupilem na enderchest.

Szwagier gral iedys w minecraft i zalezy mu na serverze 1.12.2 ze wzgledu na wieksza dostepnosc pluginow \

jesli  mozna prosze o pomoc w znalezieniu pluginow ktore moge wgrac na server (craftserve)

 

 

baubles
thaumcraft
 
custom mob spawner
mo creatures
treecapitator
exotic garden
backpack
 
glownie mam problem z treecapitator baubles i thaumcraft zeby dzialalo 
 
 
wzialem dzisiaj na craftserve testowy premium zeby zobaczyc czy wsystko bedzie dzialalo poniewaz tam mi nie chcialo, ale to pewnie przez to ze jestem jeszcze laikiem :)
 
z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam i mam nadzieje ze bedziemy dlugo razem wspolpracowac, moze kiedys ja komus bede mogl pomoc :)
 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 RadekTv

RadekTv

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 32 postów

Napisano 19 March 2020 - 16:58

Możesz rozwinąć o co dokładniej ci chodzi ? w temacie piszesz o pluginach a potem wymieniasz mody ;) A co do hostingu to jeżeli masz dostęp do FTP na hostingu a jeżeli masz serwer na Enderchest albo CraftServer to musisz mieć, to możesz wgrać dowolne pluginy i mody zważając na wersję oraz silnik serwera.


 

Pomogłem ? Możesz podarować mi diamenta : ) 

Potrzebujesz Forum dla swojego serwera ? pisz do mnie pw