Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie mogę grać przez LAN ( nie mogę się połączyć )


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Knapczuk

Knapczuk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 August 2019 - 13:31

Witam! Spotkał mnie pewien problem, gdyż pobrałem sobie Technic Launchera w celu zagrania na modach, zalogowałem się przez Mojang na premke, zainstalowałem paczkę modów na wersję 1.12.2 i zacząłem grę, chciałem zagrać z bratem przez opcja LAN, ZA PIERWSZYM RAZEM SIE UDAŁO, ale już za kolejnymi próbami nie może się połączyć. Również używa TLaunchera, na tej samej wersji oczywiście, oboje gramy na połączeniu Wi-Fi, zapora firewall jest wyłączona, Java ma dostęp do sieci prywatnej i publicznej, nawet jesteśmy w sieci Hamachi i nadal nic, świat w zakładce Multiplayer mu się nie wyświetla, po wpisaniu mojego IP oraz portu który się wygeneruje, świat działa, wyświetla się, jakby można było się połączyć ale nadal nic wyskakuję błąd " Sesja wygasła, nie udało się połączyć ( spróbuj ponownie uruchomić Launcher oraz grę ).
Próbowałem to zrobić wiele razy i nadal nic, zmiana nicku nie pomaga. Ktoś może wie jak to naprawić? Proszę o pomoc i pozdrawiam!

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam