Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki hosting ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jasiubor

jasiubor

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • jasiubor

Napisano 14 April 2019 - 20:31

Siema, nie chce mi się rozwijać pytania, postaram się krótko:

Kupiłem na craftserve serwer Grass, 1GB RAM, dysk SSD, procesora nie podają. Gram z drugą osobą, nie ma nikogo innego na serwerze. Jest on przeznaczony do maks. 10 osób. Jak na takie parametry, serwer powinien utrzymać 2 osoby z jednym pluginem (sam szybko napisałem), który dodaje tylko i wyłącznie /spawn, /spawnset, /home oraz /sethome. Cały plugin nie ma więcej niż ~200 czystych (bez przerw w celach kosmetycznych) linijek kodu. Jednakże, lagi występują  :)  Te 'cofki' z kopaniem stona da się przeżyć, ale lagi mobów są dosłownie zabójcze, szczególnie jak nie ma się zbroji.

Będę więc zmieniał hosting na inny, jednakże nie wiem na jaki. Z ofert, które przejrzałem, najbardziej podobały mi się titanaxe > enderchest > mineserv - porównując w ten sposób te hostingi miałem głównie na uwadze stosunek ceny do ilości RAMu oraz rdzeni procesora. Chciałbym również zaznaczyć, że te różnice nie są duże. Z racji takiej, że w hostinach serwerów mc nie mam doświadczenia, chciałbym więc poznać wasze opinie - jaki wybrać i dlaczego.

 

Od siebie mogę powiedzieć, że jeśli chcecie pograć ze znajomymi (do 5-10 osób) i zakładając, że nie umiecie samemu skonfigurować serwera (tzn. nie umiecie 'ogarnąć' serwera mc na VPS'ie) to szczerze odradzam wam opcję Grass od craftserve. 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 NixonxD

NixonxD

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • tak
  • NixonxD

Napisano 15 April 2019 - 14:17

Na enderchest też możesz miec lagi, ja grajac z 3 osobami na 1500 oferowanych ram zużywało mi 90% zużycia (cholera wie czemu) chociaż server był survival bez żadnych modów ani pluginów cały czyściutki a ja wraz z ekipą graliśmy na dość małej przestrzeni nie renderując  zbyt wiele mapy.
 
Mineserv- oszczędz sobie nervów nie chce tego hostingu komentować 0 pomocy ze strony technicznej od nich oraz wyłączają serwery co jakiś czas 

 
Titanaxe Nie znam chociaż z tego co widze to drogie (może i dobrze ?)

 

Polecam serdecznie pukawka.pl sam mam servevery 2 z wielką  ilością pluginów działa świetnie pomoc techniczna zawsze szybko odpowie cena do jakości jak dla mnie bomba, ale każdy ma swoje zdanie znajda się i tacy co napiszą za do du*y .. to tylko moje odczucia co do już ponad rocznej współpracy z tym hostingiem :) 
Pozdrawiam 



#3 Igorus_XT

Igorus_XT

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 133 postów
  • Podaje tylko w nagłych wypadkach

Napisano 15 April 2019 - 16:51

Na titanaxe.com se zrób serwer z 1 GB ram ja mam serwer z 1 gb ram i mi utrzymuje ponad 20 graczy z 16 pluginami


Witam polecam wam najlepszy hosting minecraft oraz VPS 

możecie się zarejestrować pod tym linkiem -----> http://crafthost.pl/...x.php?id=110113


#4 jasiubor

jasiubor

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • jasiubor

Napisano 15 April 2019 - 17:45

Czyli titanaxe.com, tak też myślałem. Temat do zamknięcia :)