Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam pluginu na kopiujące się rzeczy w skrzynkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 brzydkinick2

brzydkinick2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 26 February 2019 - 22:49

Siema! Szukam pluginy,tylko nie za bardzo wiem jak to nazwać,więc podam przykład:

Gram z kolegami na serwerze. Kolega  z dungeona bierze itemki ze skrzynki i u niego jest skrzynka juz pusta,gdy je weźmie,a ja nadal sobie moge wziąść te same itemki,które on wziął.

Chodzi o to,gdy kolega będzie przede mną w jakimś dungeonie i zabierze rzeczy ze skrzynki,to żeby one zostały także dla mnie.

Nie jestem pewny czy takie coś istnieje,ale liczę na Waszą pomoc! :)

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 26 February 2019 - 23:53

Z tego co pamietam, to był plugin TreasureChest
  • brzydkinick2 lubi to


#3 brzydkinick2

brzydkinick2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 27 February 2019 - 15:58

Niee,to co podałeś daje chyba losowe itemki w skrzyniach z tego co zrozumiałem



#4 DCDS002

DCDS002

    Nowy

  • Użytkownik
  • 71 postów
  • Frekyy#0518
  • Frekyy

Napisano 27 February 2019 - 17:15

Treasure Chest jest to plugin na właśnie takie skrzynki jak to opisałeś. Mogło ci się pomylić że losowe itemki, bo o ile się nie mylę to da się w ten sposób go skonfigurować. Obejrzyj sobie poradnik u treekta, on fajnie tłumaczy. I jeśli się nie myle da się zrobić tak żeby itemki pojawiły się tam jednorazowo albo po każdym otwarciu tam były. Da się też zrobić tak żeby się respiły co jakiś czas.


 


Użytkownik DCDS002 edytował ten post 27 February 2019 - 17:15

  • brzydkinick2 lubi to

#5 brzydkinick2

brzydkinick2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 27 February 2019 - 20:58

A da się ustawić tak,żeby wszystkie skrzynki miały takie ustawienie jakie chce? Bo z tego co oglądam,to musze nakierować na tą skrzynkę,a chciałbym aby wszystkie skrzynki tak miały.

Jeśli tak to prosiłbym o podanie komendy do tego.



#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 February 2019 - 21:38

A da się ustawić tak,żeby wszystkie skrzynki miały takie ustawienie jakie chce? Bo z tego co oglądam,to musze nakierować na tą skrzynkę,a chciałbym aby wszystkie skrzynki tak miały.

Jeśli tak to prosiłbym o podanie komendy do tego.

Musisz ustawić każdą z osobna, razem z itemkami jakie mają tam być, czasem odnawiania, etc.


  • brzydkinick2 lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/